Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
19. feb 2009

andulka, nič nové o novom doktorovi? 😉

marina.o.
19. feb 2009

a_rianna,to aj v TO sestricky z pôrodnice odhovarali rodicky,lebo sa im nechcelo chystat sterilny stolik na epidural.A zle po tom nie je,ked sa dodrzuje rezim.Ale to je jedno.Len som chcela vediet,kto Ti take veci o tom povedal.

ma.senka
19. feb 2009

biela - no aj moj misko zacina mat take hnede vlasky, trosku mu aj rysavkaveju...zeby po maminke? 😀

s kocikom som max spokojna, ale - ak ti mozem poradit - nekupuj tu skrupinku, je hrozne mala. vobec ju nepouzivam, miska som tam nevedela napchat ani ako novorodeniatko.... pritom je to vraj jedna z najlepsich, co sa tyka vysledkov testov, ale to je mi na dve veci... 😎 mozno v lete ju vyuzijem, ked nebude treba sa naobliekat,ale pochybujem...myslela som, ze cosi robim zle, ale jedna kocka tu z MK tiez pisala, ze vajce nepouziva pretoze je male a pouziva ako autosedacku tu vanicku - ta je nastastie schvalena ako autosedacka... pre male babatko je to v pohode, ale neprakticke na prenosy medzi autom a bytom, lekarom a pod...

kocik -je inak super, velmi dobre sa ovlada, vanicka dost velka, vojde mi do maleho panelakoveho vytahu. no a este
jedna vec je tam zle riesena - nakupny kosik pod kocikom - je sice dost velky, ale zle spristupneny... takze tak - to su moje skusenosti, nechcem ti tu malovat a vychvalovat, ma svoje kvality, ale su tam aj veci, kt. mohli byt
riesene lepsie....

biela
19. feb 2009

masenka, ďakujem za rady, posuniem kamoške, ona ho ide teraz kupovať. tá vanička je super, väčšina tých "nových" kočíkov má oveľa menšiu vaničku.
no každý kočík má svoje pre a proti, my už máme tretí 😀 a aj na tomto by som našla "muchy"
no ja som tiež origoš ryšavka a malý to tiež zdedil po mne. niekedy ich má úplne oranžové, niekedy úplne blond, záleží ako zasvieti slniečko.

andulka26
19. feb 2009

biela, pytala som sa maminy, no vie len ze je to pan cez 50-ku , silnejsej postavy a troska kriva. Meno si nezapamatala. Ale hned ako budem vediet, napisem 😉

biela
19. feb 2009

nie náhodou Jamriška? 😉

ma.senka
19. feb 2009

biela - hej, do vanicky v pohode dam fusak, deku a tak... a je dobre aj to, ze je polohovatelna.. predsa len, ked babatko grcka, je dobre, ze je ta moznost trochu mu dat vyssie hlavicku... a ako vravis, vsade sa isto daco najde...

ma.senka
19. feb 2009

biela - no pekne rysave vlasky ma tvoj oliverko, a modre ocka k tomu.. baby po nom pojdu veru 😀 mozes sa tesit na jeho pubertu 😀

biela
19. feb 2009

on už teraz behá za babami. dnes sme sa vonku stretli s dvoma detičkami - súrodencami, chlapček v jeho veku a dievčatko 2,5 ročné a on hneď za ním a chcel ho bozkávať. to dievčatko 😎

ma.senka
19. feb 2009

😀 no vidis, aspon ta uz teraz na to pripravuje 😀

biela
19. feb 2009

on bude športovec, na takéto veci nebude mať čas. 😝

biela
19. feb 2009

to si asi hovorí každá maminka 😀

ma.senka
19. feb 2009

😀 sak aj behanie za babami je sport, nie? 😀

mamajana
19. feb 2009

ahojte žienky, mám nervy v kýbli, fakt už neviem, čo sa to dnes deje, malý mi dnes spal 3x po 10 minút, tak je úplne unavený, fakt ho nespoznávam, takmer celý deň mrnčí, je vyslovene zlý a zdenka stále čosi odo mňa chce, teda poviem vám, už som úplne mimo, mám 100 chutí tresnúť dvermi. Manžo zas príde až po siedmej. No normálne ma šibne 😅

biela
19. feb 2009

Jani, a nebude chorý? alebo zúbky... 😒

mamajana
19. feb 2009

no dúfam, že chorý nebude, to už neviem ako by som zvládla, on mi totiž nechce jesť lieky, stále ich vyvráti. No a zúbky, čo ja viem, ja ani neviem, ako mu vyšli predchádzajúce, žeby ho teraz nejaký trápil? Má ich už 7. Ja neviem čo mu je,

biela
19. feb 2009

7???? však môj má len 6!!!! 😎 🙂

mamajana
19. feb 2009

no, má 7 zubov, vravím, ja vôbec neviem ako mu vyšli, hore má 5 a dole 2, možno sa mu derie ten 8. Dala som mu do ruky rožok, tak mrví, ale sa trochu zkľudníl, zdenke som kázala, nech pri ňom vyskakuje, tak vyskakuje, on sa vtedy smeje. No som to ja za mamu.

biela
19. feb 2009

prosím ťa, si perfektná. 😉
neboj nič, možno má len blbú náladu, alebo sa zle vyspinkal. ak hovoríš, že spal krátko, tak možno preto, je proste nevyspatý.

mamajana
19. feb 2009

no veď to, len nechápem, prečo nespal, on mi spáva dobre. No čo už. Idem uvariť aspoˇdáke rizoto na večeru, lebo zas bude manžo hudrať, že čo má jesť.

a_rianna
19. feb 2009

no jani tak to mame na striedačku... Tomasko dneska cez den spal krasne rano hodku a pol okolo 11 stej potom zasa 2 hodky a ešte poobede si poslal v kočiku 🙂) takže dneska je super... ešte v noci by mohol poslať a konečne by som si ako tak oddychla... takže si to vymenili Lebo Tomino bol za posledne 2 - 3 týždne strešný jedko... len sa jedoval, nespal mrnčal..

zelmirka1
19. feb 2009

inak k tym kocikom ja mam kocik ktory som nasla na nete Roan Marita, v cechach som si ho kukla nazivo a nakoniec sme ho kupili v Polsku ale tiez ocenujem velku vanicku /fakt velku/ kde dam fusak a maly ma stale dost miesta, je to klasika 4-kolesova, riadne kolesa takze sneh zvladame a tiez je hojdaci co sa mi paci lebo niektore nove kociky nehojdaju. Vyuzivam aj vajicko a sportak az na leto. Ani nebol drahy 8800 CZK vsetky tri casti.

inak Misko dnes pri ockovani ani nezaplakal, normalne som bola prekvapena aky bol zlatucky...je to moje zlaticko najmilsie....potom spinkal v kociku a teraz sa hra so svokrou...

biela
19. feb 2009

zelka, tak to gratulujem ako ste to zvládli. môj oliverko pri každom očkovaní plačkal. ☹

zelmirka1
19. feb 2009

no ja by som tiez kludne plakala ked ma pichaju keby mi to nebolo blbe... ☹ ale maly zatial znasal ockovanie velmi dobre, ale nechcem to zakriknut boli sme len 3x a je ozaj este malinky...

chystate sa zajtra do mesta na karneval ? akurat pozeram program...chcem sa ist pozriet ale vyzera ze bude dost velka zima tak asi nie na dlho..o 14.00 zacina sprievod masiek pri mestskom urade

biela
19. feb 2009

ahoj Zelka, my ideme, no asi tak o tretej, lebo oliverko buvká...

a_rianna
20. feb 2009

dobre ranko

to nam to tu zasa krasne sneží... ešte týžden takto a teda neviem neviem či nezasnežime...

nuž na karneval by som aj ja chcela zbehnuť pozrieť, tak som to vravela mužovi nech dojde domov do 13 stej ale zatvaril sa všelijako tak neviem ... ako bude...

o 10 tej musime isť ešte vybrať farbu do našej kuchute som si vybrala že spodne skrnky chcem vanilkove alebo pieskove a cely ram a vrchne skrinky a pracovnu dosku chcem take hnedo červene...

tak ešte najsť tie spravne odtiene v predajni a bude to...

biela
20. feb 2009

dobré ránko,
tak vonku zase sneží, je to otrasné. 😒 včera tak krásne svietilo slniečko a dnes je to des.

andulka26
20. feb 2009

arianna, to mas super, ze si zariadujes chalupku 😀 Ja by som furt nieco v byte menila, keby sa dalo a boli financie 😖 Mame uz skoro vsetko hotove, len chodba nam ostava, taksa aspon vytesujem a vymyslam ako ju prerobime.

Mala bola tuto noc zlata, ziadny kasel, krasne spinkala, len na kojenie sa budila, zato ja som kazdu hodku bola hore co ma moril kasel. A kedze som ju nechcela zobudit, tak som behala do kuchyne sa vykaslat. No hruza, Konecne som sa mohla vyspat 😝

Dnes sme boli troska vonku, lebo som potrebovala skocit do lekarne, ale myslela som si ze mi usi odmrznu. A ja blba som nechala ciapku doma. Heeerecka.Spoza okna to vonku vyzera naozaj rozpravkovo, ale asi si musim nabuduce pripomenut, ze nejaky mudry clovek vymyslel aj teplomer 😀

biela
20. feb 2009

ahojte baby, je tu niekto? ja idem uložiť oliverka, juj, ako fajn, už mám dosť. 😝

zelmirka1
20. feb 2009

ahojte
tak som bola na prechadzke na namesti...videla som sprievod masiek, bola tam pekny rachot takze maly mi vobec nespal v kociku...idem sa s nim hrat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre