Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
23. feb 2009

katkaza myslis ako si tlacila ten kocik ? no ja som asi tiez vyzerala smiesne a predstav si ze som este telefonovala 😀

a_rianna
23. feb 2009

ale zmizne myslím že na konci marca to nebude už take zle... predpokladam ze za 2 týždne už bude dobre... (aspon teda silne dufam - optimista )

no marina ale sak to sa bude potapať len adelka ty nie xixix a inštruktor by ju mal pod vodou odfotiť... ja by som sa tiež nepotopila..a ešte k tomu oči otvoriť čo som.... ale hlavne že tominka k tomu pripustim xii... ale keby som videla, že to nezvlada tak jasne že ho nebudem nutiť...

ja som sa od aprila nahlasila do divadielka na fit lopty tak som zvedava či nas vezmu

zelmirka1
24. feb 2009

ahojte
teda dnes som zazila sok...maly sa mi skotulal zo sedacky na zem ! ale tak rychlo ze som sa len otocila a uz to bolo...strasne som sa zlakla lebo padol na plavajucu podlahu...nastastie dnes ideme k doktorovi tak dufam ze ho prezrie ci sa mi nieco nestalo...som hotova...

marina.o.
24. feb 2009

arianna,nam to tak povedala instruktorka.Mozno len zartovala 😝

zelmirka,dufam,ze ste OK.Ja sa tiez toho bojim.Ked sa otocim,tak ju vzdy radsej supnem na lehatko alebo do postielky.

Vcera sme mali uplakany vecer...Adelka revala o dusu.Myslim,ze to bolo zubkami.Baby,co ste davali detom,ked im isli zubky?

a_rianna
24. feb 2009

no ja zatial nič...lebo tomu mojmu chalošovi sa akosi zubky ešte nederu 🙂)

ale kamoska davala nejake homeopaticke chamomile vulgaris ale ževraj to moc nepomahalo len ked jej to dala do ust...ale zachvilu bolo po učinkoch... dalej sesterka mi vravela že geliky moc nepomahaju, aby som si radšej kupila kvapky baby dent.. že jej malemu to pomahalo... ale ja zatial neriešim lebo nasim zubkom sa akosi nechce 🙂

inak zelmirka neviem či by so mala povedať lekarke že ti mala spadla... takto doslova... lebo som počula od kamošky...že jej znamej mala spadla z postele a utekali s nou k lekarovi a ta ich začala normalne vyšetrovať, že čo robila, prečo nedavala pozor..a taketo veci... akoby zanedbali starostlivosť.... a pritom sa to stava viacerym, že sa na sekundu otočia dieťa je na opačnom konci....

a_rianna
24. feb 2009

včera sme maleho posadili na nočnik... no strašne rehoty strašna sranda 🙂)

marina.o.
24. feb 2009

arianna,dakujem.Dnes zajdem do lekarne.A maly aj nieco urobil do nocnika?

katkaza
24. feb 2009

hojte
zelmirka sleduj ho...ale určite to povedz...veď to sa stáva si myslím pomerne často.mňa na to upozorňovala,aby som nikde malú nenechávala samú asi pred dvomi mesiacmi...ale priznám sa,že niekedy ju nechám na posteli a rýchlo niekam odbehnem...je treba dávať pozor.
moja sestra tak rupla zo sedačky ako mimi keď ju mama prebalovala...sa krútia tie deti 🙂

zelmirka1
24. feb 2009

ahojte
no maly je OK, boli sme kvoli niecomu inemu ale vraj by tak nereagoval keby sa mu nieco stalo...smiala sa
ze nebojte sa este vam spadne velakrat...nesmiem ho uz nechavat sameho na sedacke aj ked mame obrovsku nechapem ako sa mu podarilo skotulat, musel sa viackrat otocit sikulka jeden....

inak marina my sme sice nemali uplakali vecer ale v noci sa zobudil od 3.00 a do 4.00 vykrikoval, nie priamo plac ale spat ani nahodou...no hruza aka som nevyspata...

a_rianna
24. feb 2009

no zatial nie.. 🙂) zatial sa len chechce ked je na nom... a ked sa vycika začne mu to hrať... tak uvidime ako sa zatvari 🙂 a uvidime či sa bude chechtať, aj ked pochopi na čo to vlastne služi... či nebude sa potom braniť tomu nočniku... 🙂

a_rianna
24. feb 2009

zelmirka to je super, že je maly OK... mne teda zatial maly ešte nespadol... aj ked sa priznam... že ked idem vonku s mim odbehnem do verandy mu zobrať vetrovku tak ho nie vždy preložim do postielky len mu dam vankuš na kraj.... a prebehnem... a to teda toms je už riadny cirkaš...ten už sa plazi po posteli... zdvihne zadok nohy posunie a odrazi sa.... hm asi by som mala byť zodpovednejšia...

a_rianna
24. feb 2009

baby som bola cvičiť a vravim mužovi nechavam na sporaku brokolicu pre maleho tak to za hodku vypni ale sem tam pozri a podlej aby neprihorelo.... pridem dom.... smradu ..... hovorim tebe niečo zhorelo????? a on že ano brokolica... že sa maly pokakal tak nestihal všetko 😀 hm..... 😕

mamajana
24. feb 2009

Ahojte baby,
môžem dať malému jesť špenát? Navarila som ho, ale teraz neviem.....

a_rianna
24. feb 2009

jasne jani len pekne daj... spenat je povolenu teda aspon mne povolila lekarka, ale myslim že spenat možu 🙂

biela
24. feb 2009

ahojte babenky, je tu niekto?
želka, som rada, že je miško ok 😉
čo porábate?

andulka26
24. feb 2009

ahojte,ja sommalej davala uz spenat, no velmi jej nechutil. Co je zelene to jebrrr, aspon pre nu. 😝

zelmirka, aj nam uz mala dvakrat spadna zo sedacky na zem. Bola som vylakana, ale kedze jej nic nebolo do vecera, tak sme sa ukludnili. Ona viac plakala od laku ako od bolesti. A mysli, ze keby ju nieco bolelo, tak by to dala najavo. Teraz ju pre istotu necham len na zemi, ale aj to sa stihne niekedy pregulat az k nabytku a tam si buchne hlavicku. Tomu sa asi nevyhneme, nech budeme davat pozor akokolvek. Ved niktoz nas nenechava dieta zamerne bez dozoru.

arianna, mne pred dvoma dnami prihorel hrniec s vyvarom aj s umelohmotnou zufankou. Manzelikovi bolo trochen zle po akcii a nebola navarena ziadna polievka, tak som mu narychlo spravila len bujon. Bola som v tom, ze som to vypla, ale ja som to omylom len stisila. Samozrejme sa vsetko vyvarilo. Ja si v klude v obyvacke citam , a len nahodou som sla pozriet malu lebo spala a v kuchyni uz smrad ako v .... Vetrala som cely den a aj tak to tu bolo citit 😖 . NO mam ponaucenie.

Dnes sme boli na poradni- vazime 8800 g. Traska schudla za posledne dva tyzdne, ale to bude tymi chorobami. Najskor tyzden prehananie a potom sopliky a kasel. Takze sme riadne nepapali. Dokina nas pochvalila , ze po motorickej stranke sme na tom velmi dobre, pekne sedi, dava sa na styri... Znova ideme na poradnu za 2 mesiace a to vraj mozno bude aj chodit.

biela
24. feb 2009

ani oliverkovi špenát nechutil ani doteraz mu nechutí 😒 to zdedil po mne.
aj nám zhorel hrnček keď sme varili polievočku, no nie mne ale svokre keď malého opatrovala. tiež pestovala malého a medzitým polievočka vrela a vyvrela a hrnček zhorel. 😀

andulka nič nové ohľadom dr? ja som aj písala, neviem kde to tu je, že či to náhodou nieje dr.Jamriška..., hm?

andulka26
24. feb 2009

biela, zatial nie, lebo ako na potvoru tam nikto teraz nejde. A ten Jamriska je fajn?

biela
24. feb 2009

on bol druhý dr.pri mojom pôrode, no taký odmeraný mi pripadá..., neviem, zistila by som viac ak by to bol on. 🙂

marina.o.
24. feb 2009

arianna,to mu musis ukazat ako sa to robi a potom to pekne hra 😀
Aj nam dnes povedali o prazdninach a dali nam aj dotazniky na nereus 😉 vyplnime 😝

pozdravujeme gabrielku 🙂

mamajana
24. feb 2009

marina aké dotazníky, akože či ste spokojní a tak?

marina.o.
24. feb 2009

ano,a potom tam je aj co by si navrhla.

mgurnak
24. feb 2009

ahojte..mu tiez este zubbky nikde.. 😀 ale hadam sa raz dockame 😀 my sme dnes akysi malo hladny...moc nam dnes nechuti...marina..ty si nechcela ti huggiesky ze? lebo ja si ich idem objednat...

marina.o.
24. feb 2009

zatial nie,ked sa minu potom na mna mysli.
Adelka spapala zeleninku aj so zltkom.Zda sa,ze jej to chutilo.

mamajana
24. feb 2009

hm, tak dúfam, že to dajú zajtra aj nám, popíšeme čosi 😉

marina.o.
24. feb 2009

popiseme...nech sa polepsia 😝

mgurnak
24. feb 2009

budeme marina.. 😉 maly teraz este spinka, ale o chvilu ho uz pojdem zobudet aby potom spat aj v noci...
andulka, to vazite krasne.... 😉

marina.o.
24. feb 2009

Adelka spala asi desat minut...teraz papala a prave mi grgla do ucha 😀

marina.o.
24. feb 2009

natrela som jej dasna tou gebuzinou 🙂 vyskusala som to aj sebe,ked ma boli zub 😀
ucinok sa este nedostavil.... 😝

mgurnak
24. feb 2009

a co dobreho si jej davala?i len mliecko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre