Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
24. feb 2009

no mne ten dotaznik radšej nech nedavaju lebo ked sa ja rozpíšem...hm ...

no...myslim že ten nočnik by pod mojim zadkom asi praskol xixixi

ale aj tak predpokladam že pochopi možno až v roku a pol na čo to vlastne je 🙂
aj ked neter bola v tomto velmi sikovna svagrova ju davala na nočnik od 8 mesiaca... tak skusame tiež..

mu teda ešte nestvornoškujeme ani sa nedava na 4 ry... len da nožičky pod zadok ale ruky nevie čo s nimi.. ale sedka už..ale sam sa neposadi len ked ho ja posadim...tak je vačšinou na brusku nech trenuje svalstvo xixixi

sme prislo zvonka a som taka vyštavena... tak som dala maleho mužovi nech sa venuje a ja idem zalahnuť na pol hodku

gabrielkaa
24. feb 2009

ahojte baby, ako ste dorazili? sarah spala len dovtedy, kym sme neprekrocili prah bytu. potom spustila skreky. tak som rychlo do seba nahadzala cestoviny, lebo som bola hladna ako svorka vlkov a sup malu nakojit. chudatko sa tak pokakala, ze to mala az na chrbatiku 🙂 . pouzivala som plienky pampers 3-6 kg a teraz mam hugies, tiez ta ista vahova kategoria, ale su vacsie tak sa nam stava, ze sa precikame na komplet aj so zavinovackou...musia jej trosku nozicky zhrubnut aby jej to zboku nevytekalo chudatko moje. 😀

marina.o.
24. feb 2009

davala som jej mliecko.

arianna,len sa rozpis 😀

gabrielka,aj my sa skoro hned zobudili.Chcela som sa najest a ked som zapla mikrovlnku,bola hore.
Co sa tyka plienok,ja som davala tie najmensie,od 2 do 5 kg.Adelke tiez odstavali.Skus tie.Ja som davala z DM drogerie BABYLOVE a bola som s nimi spokojna.Ak si dobre pamätam,tak to bolo asi do tretieho mesiaca.

zelmirka1
24. feb 2009

ahojte...
akosi nemam cas na MK...no hruza...
ariana dnes som ta videla...isla si okolo domu odborov s kocikom, ja som tam sedela v kaviarni s kamoskou na kave a maly spal v kociku...kam si frcala ?

inak este teraz som prelaknuta ako maly lezal na zemi po tom pade...je fakt ze sa rychlo utisil ale stale som ho sledovala ci mu nieco nie je, viem ze este toho asi zazijeme dost ale som sa tak strasne vydesila 😢

stihla som dnes aj kadernicku,aj vam sa stava ze mate vlasy jeden den OK zrazu druhy den su hrozne ?

marina.o.
24. feb 2009

zelmirka,mne sa to stava pravidelne s vlasmi... 😠

biela
24. feb 2009

zelka, tak ja mám každý deň hrozné vlasy 😀

marina.o.
24. feb 2009

ja mam teraz natacky 😀

zelmirka1
24. feb 2009

no fajn, nie som sama co mam desne vlasy 😝 zistila som totiz ze mam nevhodny uces na matersku...maly ma za ne dost taha tak si nechavam dlhsie aby som ich zapla do copu a mam prave take to medziobdobie kedy sa nedaju ucesat nijako
jej marina natacky som uz dlho nepouzila...naposledy ked som isla na ples...ale boli casy ze aj po kazdom umyti vlasov taka som bola frajerka 😀

marina.o.
24. feb 2009

zelmirka,ja si ich davam pokazdom umyti vlasov.Takze som frajerka 😀

a_rianna
25. feb 2009

zelmirka len tak som sa prechadzala s kamoskou ... a sla som si vyzdvihnuť manžela 🙂

vlasy ach jaj... ja som cele tehotenstvo mala take krasne vlasy ešte aj 3 mes. po porode...ale potom to začalo padať a teraz sme zasa na normale.... už by som aj ja mala skočiť ku kadere dať melir a farbu... ale ked tie červene meliry vydržia vždy len kratko...

ja som si kupila žehličku na vlasy a použila som ju len 3 x lebo pri malom nestiham tak to vždu len zapnem do copu a bodka...čo už snad budem mať niekedy ešte čas fenovať a tvarovať 🙂

na vikend hlasia celkom pekne...tak dufam, že to aj vydrží... v sobotu pojdeme asi do terchovej a v nedelu na oslavu krsňa ma 2 roky

gabrielkaa
25. feb 2009

dobre ranko. s vlasmi som ticho. ja mam suche vlasy takze hned na druhy den po umyti mam akokeby hrom do pazitky udrel...a pocas tehu som ich mala fajn a ako som porodila koniec...
marina, skusim tie plienky s DM-ka. dneska idem na kontrolu po sestonedeli, takze dufam,ze som OUKEJ. inak sa citim celkom fajn, nic ma neboli...trosku by som mohla este schudnut ten klokani vak na brusku a bolo by vsetko fajn 😉

marina.o.
25. feb 2009

pekne ranko,
a_rianna,aj mne padali vlasy po porode.To bolo hrozne,same chumace vlasov.Asi pred mesiacom som si konecne kupila nieco proti vypadavaniu.A teraz super.

gabrielka,ved Ty mas krasne vlasy a ze hrom do pazitky 😀
Dufam,ze budes s plienkami spokojna.Tu velkost treba urcite najmensiu.Ja som tiez mala od 3-6kg ale ked som dala od 2-5kg bol to rozdiel.Este pred pôrodom,ked som zhanala tie najmensie,predavacka mi strasne radila noco mi budu take male.Skoro nikde take nemali.My sme pouzivali aj pampers ale teraz uz len huggies.

mgurnak
25. feb 2009

bre ranko..marina, tak teda ten pediater plati..stretneme sa o 14.15?do tretej tam v pohode prideme....a aj ja sa pripajam k tym nespokojnym s vlasmi 😉

marina.o.
25. feb 2009

😀 mgurnak,ale mame melir 😝
Dobre,tak sa tesime.Dufam,ze nam vyjde aj papanie.Ozaj,zase periem 😀

mgurnak
25. feb 2009

aj ja som dala..si ma vcera navnadila... 😀 idem dat maleho spat a idem konecne ranajkovat....

a_rianna
25. feb 2009

gabrielka ja som pred vianocami kupila baby love... plienky ale teda už vačšie a tie boli hrozne.. mam ich ešte stale a neviem ich minuť lebo ich davam len zriedka...

ale do porodnice som krpcovi kupila babylove new born..a tie boli dobre.. takže neviem prečo ale tieto vačšie ja mam na mysli ale už fakt vačšie 🙂 myslim že su od 7 kg už nekupim...

ja davam pampers... su drahe ale tie mi najlepšie vyhovuju...ale mali sme už aj huggies tie tiež celkom usli...

marina.o.
25. feb 2009

a_rianna,ja som mala babylove tiez len newborn.Väcsie som neskusala,lebo som mala nakupene pampersky.
mgurnak,nasa adelka sa teraz zobudila.Vcera ju uz asi dasna neboleli,asi jej pomohol ten gel.

mgurnak
25. feb 2009

nas maly zpinka, uvidime do kedy...marina, a co si si kupila proti vypadavaniu?a zasa nam snezi...

marina.o.
25. feb 2009

mgurnak,kupila som si viaderm od walmarku.To sa neda porovnat,este som si vsimla,ze mam aj nechty pevnejsie.Tie som tiez mala take divne.

mgurnak
25. feb 2009

a mozem to aj ja ked kojim?

mgurnak
25. feb 2009

co varis adelke?

marina.o.
25. feb 2009

pozerala som to ale o tehotnych sa tam nepise.
Adelke nevarim zatial nic.Ale asi zeleninovy mix.Na desiatu mala sunarek s piskotami,to jej chuti.

mgurnak
25. feb 2009

nas moc desiatu akosi nemusi..asi skusim tiez ten sunarek mu davat...ale potom neviem co na olovrant..ani tie kase donho moc nejdu...tak ja neviem..co davas na olovrant?

marina.o.
25. feb 2009

mne sibe,ze o tehotnych 😀
ale nie je tam spominane ani kojenie.Len nevhodne pre deti.

marina.o.
25. feb 2009

ja jej davam len desiatu a obed.Ostatne papinky ma nutrilon...zatial.Kasu som este neskusala.Ale uz by som mala aj na olovrant asi nieco normalne pripravit.

mgurnak
25. feb 2009

asi sa radsej opytam v lekarni 😝 😉

marina.o.
25. feb 2009

a Ty davas co na olovrant

mgurnak
25. feb 2009

my odpovedas otazkou hej? 😠 ja mo mu zatial robila tie kasicky, ale musela som do nich vmiesat aj tu presndavku, aby mi to trosku zjedol, ale vela toho aj tak nespapal, ale cistu presnidavku ma rad, tie kase davam len koli tomu, aby cosi pribral...ale asi to budem robit tak, ze rano mu dam tuvyzivu a na olovrant len nejake ovocie nastruhane alebo tak, neviem, nic ma nenapada...sak sa dnes na to urcite opytam...

marina.o.
25. feb 2009

nedala som otaznik,lebo pisem jednou rukou.Adelka mi sedi na kolenach a sa mece 😀

mgurnak
25. feb 2009

to pozname.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre