• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
nie :frowning2: dnes som bola na gynde a sa ma pýtal,či už malá lozí :confused: sa dívam na neho...malá fajn,len sa častejšie budí v noci a kým jej mlieko nespravím tak nezaspí :unamused:
25. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne spinka...ja ho davam o osmej...adelka co robka ?
a kadial mam ist..je tam iny vchod zboku ?
25. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaza bud rada aspon mas este chvilku veget...mne ako vcera spadol tak som bola hotova lebo to bolo naozaj rychle...no lozit to hadam prehnal ved to este nebudu par mesiacov :wink:
vidim ze to je rovnake aj mne sa maly po 4 mesiaci zacal budit castejsie a neda si povedat.... :confounded:
25. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka spi asi od pol osmej.
Keby som ja vedela kade?To Ti povie mgurnak.Ja som tam bola len dnes.Isli sme takou malou brankou a potom po takom krytom chodniku.
25. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...to mi pomohlo asi viem kadial...ved ked bude treba poradim si....aj tak su tam aktivity najskor od pol roka takze mam cas...a okrem toho zacnem asi tym plavanim aj ked dufam ze to zvladneme lebo sa bojim ze to zaplatim a nebude sa mu to pacit a bude revat....skoda ze nemaju moznost jednu hodinu si to vyskusat
25. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka urcite sa mu to bude pacit.Instruktorka nam povedala,ze prve hodiny deti placu ale potom sa im to paci.Adelka trochu mrncala a teraz si len tak blaboce.Akurat,ze sa vo vode nesmeje a inak sa smeje.
25. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem ci zvladnem ak bude plakat cakat prve hodiny kym to prejde... :frowning2:
som dnes fakt akasi vystresovana a uz dopredu sa bojim ze bude mrzuty a pritom sa tesim ze budeme mat program
no des so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies co,nevymyslaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked bude plakat,pritulis si ho k sebe a urcite prestane.Len sa tes dalej.Misko bude spokojny a Ty tiez :wink:
25. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam...uvidime...diky
pojdem asi spat lebo som riadne unavena...
25. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaza nove fotecky su krasne...karolinka je fakt velka.... :wink:
ozaj marina takto zalozit album nic ?
25. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jedna :slight_smile: však som ich tam akurat teraz dala...aby si len ty nemala nové :grinning:
25. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trebalo by ale ked som to isla skusat,tak mi pisalo,ze fotky su prilis velke :unamused:
A ja som z toho antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim to nechat na manzela.
25. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina...ja kým som sa to naučila orezávať foto...no hotová maturita :slight_smile: a teraz pridávam a fotím ako šialená :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,uz som si aj vas pozrela.Ste zlate obe :wink:
Musim sa to naucit aj ja.
25. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to poznam marina...ja som tiez mala ten problem a nechcelo sa mi to zmensovat ale nakoniec som sa presvedcila ze hadam to zvladnem aj bez manzela a predstav si ze hej :grinning:
tak sup sup nech ti to ukaze...som zvedava na adelku :wink:
25. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozera futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ja Ti ju mozem ukazat.Poslem Ti IP.
25. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cez prestávku :slight_smile: môj už spí...až taká pohoda :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby je to sranda ale dnesna moderna technika a hlavne programy je fakt hotova maturita...ja som normalne dlho odolavala digitalnemu fotaku...chodili sme s muzom na dovolenky a ja som si fotila na klasiku a on na digital....asi som vyzerala ako sibnuta :grinning: :grinning: :grinning: dodnes je mi luto za albumami ktore som robila lebo mna to bavilo
25. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,obrela som sa a j ten môj spi :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obzrela :grinning:
25. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina tak zajtra :slight_smile: ja som sa veľa vecí naučila až na materskej...nechápem :slight_smile: ale aj mňa napr.klasické fotky viac bavili...to sa pofotilo a potom sa čakalo na prekvapko..ja teraz skoro vôbec nevyvolávam :unamused:
25. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,ja som mala tiez radsej take fotky.Teraz sa foti hlava-nehlava a su len napalene CD.Takto to bolo pekne v albume.
25. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moja rec...ja som tiez rada fotila na klasiku a robila albumu kde som mala pekne datumy aj vsetko...teraz mame sice vela fotiek v pocitaci ale to sa neda ani pozerat lebo ich je desne moc a bola by to nuda...
25. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka kukla si si IP?
25. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mas odpoved v IP
25. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
ako si žijete?
my dávame robiť fotky cez happy foto, je to oveľa lacnejšie ako v normálnom fote, fotíme tiež na digitál a dávam robiť veľa fotiek, lebo nepoznám lepší pocit ako zakladať nové fotky a potom ich listovať v albume. :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelka, všetko naj Miškovi k 5 mesiačikom :wink:
25. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biela :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka,uz som si vsimla :wink:
25. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok