Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zuzajdica
27. feb 2009

ahojte...ja nepouzivam ziadnu flasu....tak neporadim.. 😖

zelmirka1
27. feb 2009

diky ariana, no teda keby som skor vedela...svokra mi doviezla z ciech phillips a stal skoro to iste a bez kamery...
inak avent sa aj mne zda super, flase, odsavacky, nadobky na mlieko, stravu...

a_rianna
27. feb 2009

no avent je super. my mame flasky, od aventu a segra mi z englandu poslala tu sadu avent nadobiek je ich tam 20 ks + nejake stipce a na neviem čo... ked som na nete pozerala cenu 800.- sk niekde aj viac.. ale nasla som aj 650.- akcii a segra mi to tam kupila v prepočte za 300.- sk takže to je rozdiel... ale odsavačku som mala elekt. medela bola dobra ale kedže ja som po mesiaci mlieko stratila tak som ju už predala.. a tu ohrievačku mame chico tu si ešte necham...ale možno ju tiež strelim

zuzajdica
27. feb 2009

joj a veruze jednu nadobku s aventu mam...

a_rianna
27. feb 2009

no želmirka...tak ked bola v čechach o tolko lacnejšia tak som zvedava kolko vydrží 🙂)) dufam že rovnako ako ta draha xiix

a_rianna
27. feb 2009

dobros... krpec zaspal tak si idem dať v klude kavu ... síce v diete zakazana ale ja jednoducho kave neodolam

zuzajdica
27. feb 2009

joj kavicka vynikajuca vec..aj ked ja som presla teraz na nescu..samozrejme bez cukru

zelmirka1
27. feb 2009

ariana myslela som babysitter z ciech a stal okolo 2000 bez kamery...no holt som nevedela ze aj take su...
aj ked ja ho nevyuzivam tak velmi casto

marina.o.
27. feb 2009

ja mam tiez vsetko od aventu a som zatial bola spokojna ale tento ohrievac ma nastval 😠

marina.o.
27. feb 2009

biela,dakujem 🙂 😉

zuzajdica
27. feb 2009

baby ako casto prikrmujete deti..ja som totiz este len od 6 zacala...a ci staci mu dat na obed a potom pred spinkanim prikrm..

a_rianna
27. feb 2009

ja viem zeli že si myslela babysittery sak ja tiež.. ale tu kvalitu som myslela na tie z obrazom kt. sme my kupili, že ked boli o polovicu lacnejšie ako tie čo sa daju kupiť na slovensku tak som zvedava kolko vydržia xixi

a_rianna
27. feb 2009

inak marina mne maly cumle od aventu nechcel tak som ich potom poslala jednej mamičke.. ten moj vytuz cumel ma len na zaspavanie a obyčajny najlacnejší ine nechce 🙂))

a_rianna
27. feb 2009

no ja prikrmujem asi od 5 a pol mesiaca... a ja mu davam len obed zeleninku a sem tam nejake to ovocie ale to na desiatu a potom už len mlieko.. tak mi kazala doktorka až do 8 mesiaca robiť.... tak teda tak robime...

zuzajdica
27. feb 2009

a_rianna....no ale ja mu namiesto tej desiaty davam vecer a on my zje 130ml kase a ktomu este aj tu malu hipp presnidavku....a v noci je kazdu 3 hodinu hore a ho kojim...

marina.o.
27. feb 2009

arianna,myslis cumle nie na flasku?Adelka,taky tiez nechcela.Najradsej ma okruhle 😀

marina.o.
27. feb 2009

biela,pozrela som si to ale zial o ohrievaci tam nepisu.Nevadi,zajtra ho poslem na reklamaciu... 😠

biela
27. feb 2009

teraz pozerám, že som tu písala, ale sa mi to nezobrazilo, čo som zabudla stlačiť "odošli"... 😀 ?
ani mne avenťácke cumle nechcel, naťahovalo ho z nich, no cumlik na fľašu v pohode...

biela
27. feb 2009

išli ste vonku? je tu niekto? 😉

a_rianna
27. feb 2009

no zuzajdica tak mas maleho hladoška doma 🙂 ja ked som mu dala kašu tak mi v noci zle spal akoby mu to zle stravilo...stale sa pučil stonal tak mu kašu nedavam...

hej hej cumle normalne nie na flasku...

marina.o.
27. feb 2009

mali by sme ist von...ale maminke sa nechce 😢

a_rianna
27. feb 2009

my čakame na tatina a pojdem... povedal že do pol je doma
krpec mi spal 20 minut. poobede tak je riadne mrzutý ani som kavu nestihla dopiť

biela
27. feb 2009

marina, vonku je to otrasnééé, kaluže, snehoprš, padá zo striech...
my máme kočík s malinkými kolieskami a to sa nedá prebrodiť a oliverko už pochodí aj sám, no jeho mláky zaujímajú a blato. neviem sa dočkať jari. najradšej by som išla von už keď bude sneh preč.

arianna, môj mal to isté s kašami, aj z nich grckal.
od nejakého 10 mesiaca som mu skúsila dať alnature a tú dobre znášal, nie je tam mlieko žiadne, no je taká "hnusná" bez chuti, rozmrvila som mu tam piškót a pekne papal a nemal ťarchu na brušku v noci.

a_rianna
27. feb 2009

no ja mu davam len nemliečne kaše ale aj tak mu to nejak netravi on ich zje... až sa za nimi trha ale potom ma problemy v noci--- ok prišiel taťka tak ideme vonku

zelmirka1
27. feb 2009

no tak ja idem von, tiez sa mi moc nechce ale musime sa prevetrat, hadam trochu pospinka maly...

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,kde budete?

skorvankova
27. feb 2009

babulky, ak mozem jednu otazku: ak ste rodili v Ziline ako ste boli spokojne?

biela
27. feb 2009

skorvankova, rozoberali sme to tu, myslím od strany číslo 100, poprečituj si. kočky čo tu chodia boli veľmi spokojné.

už sa ti to blíži, zachvíľu, držím palce. 😉

skorvankova
27. feb 2009

biela, dakujem.

vera21
27. feb 2009

Ahojte Baby 🙂
No ja Vas citam pravidelne, len akosi nestiham prispievat 😒 Marina, ja som ten Avent ohrievac mala, uz som ho predala, ale bol super, funkcny, aj som ho dost vyuzivala - ale nel dovtedy, kym mala papala mensie porcie, lebo potom ked zjedla na obed aj 400g, tak sa mi to tam uz nepodarilo zmestit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre