Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
1. mar 2009

my sme teraz pozerali ten eurosong. celkom dobré to bolo.

vera21
1. mar 2009

Dnes vecer este nicovate nic 😒
A ja tiez dobry, aj na kave s kamoskami som bola 🙂

zuzajdica
1. mar 2009

a ja vcera u brata a babky a dnes domka..nikde sa nam nechcelo 😉

biela
1. mar 2009

ja som bola naposledy asi ešte pred tehu ☹

biela
1. mar 2009

na káve s kamoškami myslím 🙂

biela
1. mar 2009

vera, dokedy ti spáva dcérka? myslím ráno... môj oli spával tak do 7 a posledný týždeň je hore už o pol 6. 😒 . spáva od 20,00. dúfam, že to má len nejaké prechodné obdobie.

vera21
1. mar 2009

do 7.30, tiez spi od osmej vecer. No, tak to mas riadne rannu kavu 😉

biela
1. mar 2009

joj, tíško ti závidím. 😎
spáva sama v izbe? oliverko stále spí u nás v izbe, možno aj to je problém.

vera21
1. mar 2009

ale z postele fyzicky vstaneme az po osmej 🙂 mame take ranne hratky, hlavne, ked sa mne nechce spod periny .........problem nastava, az ked zlezie v tom spacom vaku na zem. vtedy uz musiiiiim 😝

vera21
1. mar 2009

Nie, spi so mnou na letisku. Ja mam s nou letisko a tato ma zvlast postel v zvlast izbe 🙂 Ale uz sme jej kupili postel /taku detsku/, nie je este poskladana, ale ani moc nechcem aby sa skladala ....Lebo si budem musiet chodit lihat k nej a tam uz tolko miesta nebudeme mat 😀

biela
1. mar 2009

😀 😀 😀 presne, v tom spacom vaku by aj môj ďaleko nedošiel, tak musím za ním... poriadne som sa nevyspala vyše týždňa. našťastie dnes ho zobral manžel do obývačky a ja som spala do 9,30. dobre mi to padlo.

biela
1. mar 2009

sa ti dobre s ňou spnká, moja? aspoň nechrápe, čo? 😉

vera21
1. mar 2009

Presne preto 🙂 No, ja som sa nevyspala skoro vobec do jej 17tich mesiacov...To len teraz zacala tak dobre spavat 🙂 Ale este mam v zivej pamati nase nocne hratky v obyvacke, Baywatch, co com kukala s nou o tretej rano, kocikovanie po chodbe v hojdacom koci pravidelne tak 3hodiny v noci, natriasanie na fit lopte tiez tak od tretej do stvrtej v noci alebo hojdanie v hacke, alebo hompalanie ruckou kocika nohou z postele od nadrana po rano a pod. nocne aktivity...Takze nikto nezavidte, bo ja si to teraz uzivam a KONECNE SPIM 🙂 🙂 🙂

andulka26
1. mar 2009

ahojte 😉 uz spite asi....

my sme dnes boli tiez na krasnej prechadzke 1,5 hod. aj s manzelom. Mala spinkala v kociku asi po 2 mesiacoch tak som sa bala, ci sa nezobudi po 10 min. ale spala celucicku prechadzku. Nadhera 😵

gabrielka, ja doteraz kavu vobec nepijem len Caro. Raz som si dala coca colu, lebo som uz nemohla odolat . Malu bol taky problem uspat po 6 hod., ze som si povedala ze kym kojim nikdy viac.

Dnes sme cela rodina pozerali malej do pusy 😀 a vyzera to tak ze coskoro vyjdu dalsie tri zubky. Dasna ma cele opuchnute a uz na palci som citila, ze tam je zubok este neprerezany. Tak sa tesim co nas v nablizsich dnoch caka 😖 ...mrncanie, mrncanie, mrncanie...inac tie deti su chudatka ked si musia vsetkym tymto prejst

No manzel ide hajat, tak sa idem k nemu pritulit- Prajem dobru nocku 😉

biela
1. mar 2009

ja nezávidím vera, iba ticho, pst pst. 😎 každý si vytrpí s tým spánkom, u nás to tak nikdy nebolo ako u vás, chvalabohu, by som sa asi psychicky zrútila...

dobrú nôcku andulka,môj pozerá ešte basket, tak tu ešte budem chvíľu strašiť.

vera21
1. mar 2009

Idem aj ja uz, sa tu sliepňam len 🙂
Inak ano, s tym spankom to ma kazdy ine....Ja prajem babam, co maju tie male deticky tu, aby to obdobie, kym sa vyspia /teda aspon viac ako pat hodin bez prerusenia myslim, lebo to bol moj najvacsi sen/ co NAJSKOR ! 🙂
Dobru noc prajem

vera21
1. mar 2009

Ozaj Biela, a preco teraz maly nespi alebo zle spi ? Idu mu nejake zubky, ci ?

biela
1. mar 2009

teraz mu vyšiel siedmy, neviem či to je tými zúbkami, proste ráno je fresh, v noci spí celkom v pohode. cez deň spí aj 3 hodiny, možno to je preto. skúsim mu jednu hodinku ukradnúť a možno si ju pridá ráno, ja neviem...

brú nôcku aj tebe.

vera21
1. mar 2009

Aha, ja som myslela, ze sa ti aj v noci budi a place....Takze vy skoro vstavate rano ...No tak to treba ist spat apson o desiatej a nie tu cucat do polnoci 😝 😝

vera21
1. mar 2009

Sa mi teraz radi, co ? Som frajerka....Ale ja som tiez bola taka, ze som nesla s nou spat, lebo som chcela mat chvilku pre seba a potom na druhy den som to lutovala....ale sranda, ze sa to vzdy opakovalo 🙂

biela
1. mar 2009

😝
budem musieť, furt si to s mužíkom hovoríme, no nikdy nejdeme pred jedenástou. 😀

biela
1. mar 2009

len mi raď. ty si môj vzor, že každé dieťa raz bude pekne spať.
ale je mi hanba, čo sa sťažujem, niektoré maminky sú na tom oveľa oveľa horšie.

biela
1. mar 2009

no idem aj ja,
papa

marina.o.
2. mar 2009

pekne ranko 😉

gabrielkaa
2. mar 2009

dobre ranko 🙂
ked tak vidim ako pisete o spani, no ja sa tiez veru nevyspim bohvieako, ale chvala bohu, ze ta moja bobka spi v noci aspon 4 - 5 hodin vkuse, cize sa budim tak 1x za noc, a potom az rano. nieked az o 8, v horsom pripade o 6 ako dnes...ale mali sme aj pripady, na zaciatku, kedy bola skoro celu noc hore, ale to boli skor vynimka. len sa mi teraz zda, posledne dva dni, ze v noci ked sa budi na kojenie, tak akosi fuci, akokeby mala plny nostek, a aj pri kojeni sa dost zadycha. az ma hroza bere ked si pomyslim, ze by chytila nadchu. ale cez den je to v pohodicke. tak neviem...

zelmirka1
2. mar 2009

ahojte
no ked sa bavite o spani ja uz zacinam by dost unavena...maly sa posledny mesiac budi dost casto v noci a nevie zaspat...nevadi mi dat mu napapat ale on sa budi omnoho castejsie aj ked nie je hladny a vystraja...napriklad dnes od 3.00 do 4.00 tak vykrikovat ze som myslela ze sa odstahujem... 😠 a teraz sa dokonca budi velmi skoro rano
fakt neviem ci mame cez den zly rezim alebo kde je chyba ?

marina.o.
2. mar 2009

gabrielka,nasa Adelka zasa,ked zaspi,tak pokasliava.Cez den skoro ani nezakasle.Mozno raz-dvakrat.Ja sa tiez bojim,keby mala ochoriet.

marina.o.
2. mar 2009

zelmirka,urcite nemate zly rezim.Ja mam kamosku od nas a tej maly do roka neprespal v noci.Kazdu noc buntosil.Chodila aj k doktorovi a ten jej povedal,ze musi cakat a zlepsi sa to....po roku sa polepsil.
Adelka,nastastie,ked zaspi,tak spi.Niekedy saskuje pri zaspavani ale nie je to az take hrozne.

zelmirka1
2. mar 2009

no ja neviem, stale rozmyslam ci nespi cez den vela ked tak buntosi ale zase vidim cez den ze to potrebuje lebo je mrzuty...aj teraz som ho uspala, sam by nezaspal a pritom si tak suchal ocka...no to si ma potesila ak to bude do roka tak budem hotova...uz normalne rozmyslam ze ho po pol roku odstavim a nech papa z flase, budeme sa striedat v noci aj ked som chcela kojit do roka.
Svagrina mi stale rozprava ako jej mala prespala od 10 tyzdnov celu noc a pritom bola kojena...no proste moj je iny

marina.o.
2. mar 2009

zelmirka,kazde dieta ma svoj manier.Ked som este kojila,posledne dva tyzdne Adelka papala moje mliecko len v noci.Cez den sa nechcela prisat.To bolo tiez divne.
Deticky potrebuju spat aj cez den,tak urcite to Misko potrebuje.Ja by som bola stastna,keby Adelka spala cez den aspon hodinu v kuse...aj ona je ine 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre