Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
3. mar 2009

alikoli, neviem ti poradiť, my bývame pri tej škôlke na lichardovej. je tam veľa tried, učiteľky vyzerajú byť sympatické, no viacej ti nepoviem...

biela
3. mar 2009

violetka, som si čítala a nemôžem akosi pochopiť... ty si platila za ten obrázok na sone? 😕 za to sa platí? za kúsok papiera? a koľko to stálo?
je mi ľúto, že máš tie nevoľnosti, no hádam sa to rýchlo stratí. 😉

gabrielkaa
3. mar 2009

ahoj marina, tak ako nakupili ste? inak ohladom tej pupocnikovej krvi, ja som chcela tiez, velmi. clovek nikdy nevie, ale som v tom strese akosi zabudla nahlasit, stale som myslela, ze mam cas a nakoniec to prebehlo tak rychlo, ze ani kontrakcie som si neuzila 🙂

gabrielkaa
3. mar 2009

inak marina este ma napadlo, ked si spominala ten vankus na kojenie, ze ho mali v carrefoure, kde tam? v tej casti ako su potraviny, alebo v niektorom z butikov?

marina.o.
3. mar 2009

ahoj gabrielka,nakupili sme.My sme tiez skoro nemali pupocnikovu krv.Prijimala ma taka mlada dr.a ta to nepovedala sestricke.Ked som porodila,tak pozeram a nic.Uz som to videla viackrat odoberat,tak som vedela,co by malo po pôrode nasledovat.Dr.co mi bola pri pôrode bola aj moja Dr.z rizikovej poradne,tak tej som potom povedala,ze chcem aj ten odber.No len mlada jej to nepovedala 😠 ale nakoniec mi to odobrali.
Ten vankus mali v carrefoure(potravinach) v casti,kde su detske veci.

vera21
3. mar 2009

Ahojte,
Gabrielka kuk :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4957220
a kuk :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4978758

Je to super vec, aj ja som to mala a vyuzila moc 🙂
Vio, tie tehu hormony ti pobrali asi aj posledne zvysky pamate 😀 Si to pamatam z diskusie o hrackach a ja teraz tiez premyslam kupit nejake postavicky LP, lebo hrame divadlo som vsetkym a vsade 🙂

vera21
3. mar 2009

Biela, podla mna to bol obrastek zo 4D 🙂
Ako spis ? Maly este ranostajko ???

vera21
3. mar 2009

No ja blb, to ako mohol byt obrastek zo 4D, ked si na zaciatku tehu ???? 😀 😀 😀
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhm, uz idem radsej spat

marina.o.
4. mar 2009

dobre ranko,maminky 🙂

marina.o.
4. mar 2009

citam tu o poplatku za sono obrazok.V TO to stoji akolo 150Sk. Nastastie som ich mala gratis 😝

mgurnak
4. mar 2009

ahojte....ako sa mame?

marina.o.
4. mar 2009

vcera sme zaspali o 22:15... 😠

mgurnak
4. mar 2009

aj my tak nejko...a samozrejme musel byt pri mne...

marina.o.
4. mar 2009

to sa im co narobilo? o siestej uz bola hore,nappala sa a potom spala este asi hodinku.

violetka1
4. mar 2009

tak caute..hned najprv, u Dr. Laniho mi spravil palpacne a potom aj sono vyestrenie na potvrdenie tehu..ked zmeral mrnusa, kolko ma, poslal ma dole zo stola, ja kukam na neho..dal papier A4 (taky hrubsi) do tlaciarne a dal tlacit- ale sa ma nic neopytal..(!!!)
Ked ma kasiroval za objednanie sa na hodinu co robi 5eur, vykasiroval aj 8eur za tu A4-ku..no fasa..som si pomyslela..240-250 sk..ci kolko to bolo..ale tak nevezmite si!! Ale nepacilo sa mi,ze sa ma to predom neopytal, ci to chcem a neupozornil ma na poplatok..to nebolo moc fer od neho.

Kedze som u neho nova, neviem, ako to u neho bezi..na poradne tiez mam nosit moc, ja som predtym dostala poharik priamo pred vysetrenim na poradni a doniesla ho z WC..takze su tu take ine moresy ako ked som chodila v BA.

A jasne, ze to bolo 2D sono, ziadne 3D, ci 4D (co znamena aj so zvukom). Ale tie mam tiez urobene pri Kristinke a snad mi vyjdu peniazky aj na toto druhe to urobit.

Ideme dnes o chvilku do BA, tak sa potom ozvem.

AAA..Little People urcite kup, na tom nic nestratis..je to super hracka..aj ked terajsie postavicky su uz nizsej kvality ako mame my..zatial páčko

matusik
4. mar 2009

violetka 1, aj chodím k Lánimu a s tým sono je to presne ako si povedala a aj s tým močom. Žiaľ, ale nič s tým človek neurobí.
Neviem ako ty ale ja mám z neho taký zvláštny pocit, aj keď som sa ho pýtala na odber púpočníkovej krvi, tak nejak nejavil záujem, len mi povedal, že to treba v nemocnici povedať. neviem, či z toho nemá žiadnu províziu tak sa o to nezaújma, ale od gynekológa som čakala trochu viac./minimálne jeho vlastný názor/
Vlastne to bol aj dôvod prečo som sa pýtala pár strán späť na Váš názor, lebo on ma tým nezáujmom zaskočil.
tak neviem, či vlastne potrebujem nejaké vyšetrenia, keby som chcela odber púpočníkovej....
zatiaľ pa

zelmirka1
4. mar 2009

ja chodim k Lanimu, je trochu neosobny, treba sa ho pytat pytat a on povie...ja som mu povedala ze chcem odber pup. krvi a urobil mi niake potrebne vysetrenie velmi ochotne,
a ked mi robil to sono tak sa ma pred tlacenim obrazku opytal ci ho chcem a kolko stoji...neviem zeby tusil ze u mna musi 😉
s tym mocom je to neprakticke ale co uz, niektore veci sa menia tazko

zelmirka1
4. mar 2009

ahojte
my sme dnes spali dobre...hura...dokonca sme vstavali az o pol osmej...ale teraz zase spal len 20 minut a uz vykrikuje a ja ze si pokonikujem v klude ☹

marina.o.
4. mar 2009

zelmirka,teraz budeme my zle spavat 🙂

marina.o.
4. mar 2009

zelmirka,ozaj,kedy sa uvidime?

zelmirka1
4. mar 2009

no ja neviem, dnes idem do mesta za maminou do roboty...
napriklad zajtra ?

marina.o.
4. mar 2009

dobre,este sa dohodneme.Moze do byt aj doobeda.

zelmirka1
4. mar 2009

kludne aj poobede aj tak mi uz v kociku celu dobu nespi...

marina.o.
4. mar 2009

OK 😉

mgurnak
4. mar 2009

maly zasa zaspal..uvidime do kedy 😉 aj ja by som uz niekedy potrebovala ist do mesta..len tak pokukat 😉

marina.o.
4. mar 2009

Adelka santi v postielke.Kedy by ste isli von?Ako vcera?

mgurnak
4. mar 2009

asi hej, este nepapal..a zasa celu noc prestonal, tlaci tlaci a nic mu nejde von, len tak na pol cesty a potom sup spat...chudatenko moje ☹

marina.o.
4. mar 2009

aj Adelka dnes tlacila taky bobok.Chudatka male.My sme tiez nepapali.Skusime okolo pol jednej.

mgurnak
4. mar 2009

no my az ked vstaneme...nechcem ho budit, ked sa nevyspal...dobre ze neprsi...este pozeram tu stranku, ci dam nieco kupit tvojmu bratovi....za ako dlho by sme to asi mali? 😝

biela
4. mar 2009

ahojte baby,

vera, stále spáva do šiestej, je to ranostajko ako vyšitý, potom si ho zoberieme do postele a tam vymýšľa, vypichuje nám očká, strká pršteky do nosa a ucha 😀 tak o pol siedmej sme všetci fresh, začne ukazovať prštekami "mliečko" a mamina ide chystať. to je jeho nový znak, čo sa naučil, "mliečko".
ináč, mu idú zase ďalšie zubáky, je nervný, dudkou si udiera do pusinky, natierame mu to, no zrejme tá mastička je dosť o ničom.

violetka, tak ty máš A4 fotku za 250. pekné... u mňa by nepochodil, ja nenosím so sebou žiadne peniaze, iba kartu, dnes som šla do MC a v peňaženke 1EUR, no hanba mi, ja pre istotu radšej nič nenosím pri sebe.
ja som mala obrázky zadara, ale keby si za ne pýtali peniaze, kúpila by som si, no našla by som si miesto, kde to robia zadarmo. však za kúsok obrázku kde je malá fazuľka pýtať toľké peniaze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre