• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahoj vera, nuz kdeby som nebola listovala dozadu, tak ani neviem, ze mi zuzana ten vankus ponukla. asi vyuzijem jej stedru ponuku :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepríjemný s tvrdým "y" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela,mozno to nebol len jeden vietor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi teraz zasa spime, takze vonku pojdeme neviem o ktorej....dajte si kavu aj za mna... :wink:
5. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prave zobudili po 1,5 hod. a ideme papat.Ved sa stretneme a mozeme si dat kavu v trojke :grinning:
5. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Biela, ano, chodime aj s Kutinou do Labyrintu uz od piatoch mesiacov nasich malych :slight_smile: Zacinal sa novy kurz vtedy, bolo to sice od siestich, ale my sme sa prisli kuknut a uz sme neodisli...No a skonstatovali sme, ze toto je asi najlepsia aktivity pre tie nase devy, lebo sme uz boli asi vsade, kde sa dalo :slight_smile: Nejako sa to uz rozchyrilo a minule nam cvicitelka povedala, ze jej je strasne luto, ale musela odmietnut vela bab, co chceli chodit s detmi. Ale nebojte nic, ked bude MC Levik, tak tam tiez budeme robit taketo aktivity :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika, ber, kym ponukaju :wink:
5. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, v tom Labyrinte sa robia vsakovake akcie a buduci vikend v sobotu je tam aj burza detskeho oblecenia, tak mozete prist. Kuknem letak a odpisem tie infosky aj sem
5. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzidzuska, prajem Vam skore uzdravenie, nech ste rychlo fit !!! :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veri, ty keď píšeš, to stojí za to, hneď 4 príspevky. máš ip.
ja idem, ale prídem. :sunglasses:
5. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to, ja potrebujem pisat, ked mam chvilku casu a tak si potom pokecam aj sama so sebou :slight_smile: Uz som na to zvyknuta, odkedy som na materskej, stale kecam sama pre seba :wink:
Idem ti odpisat...
5. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biela, nejako mi blbne pocitac - vsetko, co pisem mi pred ocami maze, mam nieco s tym dotykovym kurzorom na notebooku, musim pockat na vecer, pride domov moj opravar pocitaca a napisem. Som ti pisala prispevok dlhy a teraz mi ho zmazalo, tak nemam nervy na to...
5. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biela, nejako som to uz dobojovala, tak citaj :slight_smile: Dzidus, uz mate novy kocik ??? Som videla svokra tvojho s nejakym inym cudom :grinning:
5. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy ste asi vsetky vonku, coooo ?
Mne mala zaspala o pol jednej a akosi sa este zabudla zobudit :slight_smile: Nechapem.... Kukam Ratatouille, uz som to videla asi 3x, ale nemozem sa nabazit, ake to je kraaaasne :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kludne si pokecam sama so sebou, aspon budete mat co citat, ked vecer pridete :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veri mala spi?
5. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi tak teraz si tu popisem sama ja. maly spinka uz vyse dvoch hodin takze mam veget. ved sa aj patri po vyse roku :grinning:
5. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veri, je to fakt dobre?? ja to este nemam..ale niekde budem zhanat. si na rozpravky?
5. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vio, a co myslis ? Som tu toho tolko popisala, ze neviem, co nemas ? :slight_smile:
A som aj na rozpravky, mne sa zda, ze som na vsetko - co, kto povie, to chcem hned vyskusat :slight_smile: Preto uz mam aj treti kociar ako sisi :slight_smile:
Kati, mala uz dospala, teraz sa kocikuje. Dnes mam neskutocny veget. Aj mam kopec prace, aj sa mi nechce :angry:
5. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Vio, uz viem, predsa Ratatouille !!! Ja som ale :unamused: Nie, to islo na HBO comedy....Nemam DVDcko....tam stale davaju dokola nejake filmy, vzdy v inom case, takze ked nejaky rozpozeram, niekedy inokedy ho zas dopozeram...
5. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
veri, 3x ratatouille? :grinning:
ja zatiaľ ani raz.
5. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi aj nas maly uz dospal. spal tri hodky takze pohoda a tiez sa mi nic nechce :sunglasses:
5. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ratatouille je pekna rozpravka ale videla som ju len raz :slight_smile: zatial uvidime ako na tom budeme za rok dva ked budu krpca baviť rozpravky pozerať to bude asi jedna rozpravka opozerana aj 100 x :slight_smile:

biela do labyrintu som si volala asi 2 týždne dozadu, že by sme aj s jankou chceli chodiť a ta teta povedala že od aprila sa začina novy kruz.. pytala sa kolko rokov/mesiacov maju detičky tak si ma zapisala tak uvidime či sa tam teda dostaneme pre ten nával...
5. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak biela kedy chodíš vonku?? už som ta dlho nestretla na prechádzke ... :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labyrint je pri babkovom divadle ?
5. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka ano tam
5. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
arianna, my chodíme von doobeda a potom poobede. oliverko spinká už len na obed... dnes sme hodili kolečko na bulvári aj sme vás pozerali, či vás s jankou neuvidíme, ale nestretli sme vás. vy asi chodíte na obed. my už nechodíme moc na kočíku, iba tak na 20 minút ho povozím nech posedí, lebo on len chodiť a chodiť, a sedí len v kočíku alebo stoličke na jedenie, všetko robí v stoji alebo čupiačky.
ja som volala do labyrintu už v januári, no akurát sa jeden kurz začal a ďalší začína až v apríli, no uvidíme, či bude pre nás miesto, ak sa nejaká mamina neprihlási na pokračovanie... môžme len dúfať.
ahoj zeli,
áno, pri bábkovom divadle, ako sa vám vodí? my ideme zajtra k tete doktorke, olinko má zapálený nechtík na nožičke, už má aj hnis sa mi zdá, už mi lepí čo mu zase budú robiť a ako budeme obaja roniť slzy.
5. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veri, čítam o tebe, že rozprávaš sama so sebou, ja takisto :grinning: keď sme vonku, a niekto by ma pozoroval, pripadala by som mu isto ako dementná. :fearful:
5. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,
Veri, lebyrint je veru úžasný, perfektný suprový a neviem ešte aký...no a také isté bude aj naše materské centrum...veeeeľmi v to verím :dizzy_face:
5. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuti, zajtra to platí? lebo ja mám doobeda návštevu, no poobede by som mohla. :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok