Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
5. mar 2009

zeli, jasnačka, veľmi sa tešíme. uvidíš toho môjho šibala, budeme za ním utekať 😀

vera21
5. mar 2009

Ano, ze ma to nenapadlo skor, ked sa o tom bavite. Do budovy su tri schodiky, takze to nic, je tam taky maly bar, kresla, gauce a detsky kutik. Normalne vojdes s kocikom, objednas si kafco, sadnes a citas knizku, kym ti maly spi 🙂 Doobeda tam je aj klud 🙂

biela
5. mar 2009

babenky ja idem od vás, prišiel mi manželík z basketu a ideme pozerať nejaký film.
🙂

biela
5. mar 2009

joj, to by som chcela, prečítať si knižku... no to by som ho musela nejako uspať, človiečika.
tak už ozaj papa 😎

zelmirka1
5. mar 2009

fajn biela...to bude sranda ked budeme utekat...hlavne ja s kocikom kde bude Misko...juj ako sa tesim ked mi bude behat 😀

vera no teda to znie fajn, urcite sa tam mysim ist pozriet lebo ja bezne chodim na kavu a citam si kym maly spinka v kociku a vela moznosti nie je.

a_rianna
6. mar 2009

dobre ranko... veru v labyrinte je to celkom prijatelne.. ja tam chodim na masaže, a teraz sa tam asi v tej kaviarni zmenil majitel mam pocit. lebo ked som tam chodila na začiatku tak tam bola čajovna ale teraz mi to pripada že to je ine.. 🙂

a_rianna
6. mar 2009

inak baby čo robite to nove MC?? budete tam mať aj kaviarničku???

a_rianna
6. mar 2009

inak biela ja som bola včera o 14 stej vonku lebo ked chodim cvičiť tak mi to skor nevychadza... 🙂) a včera sme brazdili po boriku lebo to tam chodim obmrkavať kedže sa tam budem čoskoro sťahovať 😖

zelmirka1
6. mar 2009

ahojte
kde ste kto ? mne maly spinka tak si hovorim chvilku pokonikujem a tu nikto... ☹
dnes nevarim lebo MM je sluzobne v BA tak nepride na obed a len pre seba sa mi nechce...
tak prajem vsetkym pekny piatok 😉

marina.o.
6. mar 2009

zelmirka,ja som teraz malu uspala.Ja idem nieco navarit.Aj ked netusim co,ale nieco vymyslim.V mrazaku mam slivkove gule,tak si mozno dam tie.
Adelke idem uvarit zeleninku.

mgurnak
6. mar 2009

ahojte...aj ja idme varit dnes bezmasite cosi..asi rybku...

zelmirka1
6. mar 2009

marina mne sa nechce nic, ja si dam asi kupovane knedle s marmeladou...posypem kakaom a je to.
samozrejme uz je maly hore spal len 25 minut no co uz. A kde spinka v sedacke ?

marina.o.
6. mar 2009

aj mi sme uz hore...spala v postielke.Stihla som akurat ocistit zeleninu a umyt riad....super.
mgurnak,ja si dam tiez rybu.Urobila si mi chut 😝

zelmirka1
6. mar 2009

to poznam vzdy stihnem len nieco z toho co som chcela...aj ked vcera mi teda riadne pospal v kociku 🙂
ja moc ryby nemusim od detstva ...neviem preco asi ze som tiez ryba tak nepapam sukmenovcov 😀

marina.o.
6. mar 2009

zelmirka to by si bola aj ako kanibal 😀 😀
ja som ju uz vybrala z mraznicky.Mam rada rybku na masle so zeleninou 😝

zelmirka1
6. mar 2009

aj moj muzicek to ma rada ale chudacik sa moc nedocka kedze to ja nejem tak to ani moc nevarim...nastastie mu niekedy spravi moja mamina...no idem sa trochu pohrat s Miskom lebo uz na mna pozera ze co tu stale tukam...

marina.o.
6. mar 2009

my sme sa napapali a uz aj pokakali 😀

biela
6. mar 2009

ahojte kočky, je tu niekto? ja už som svojho šibala dala spať, konečne, idem si dať obed a pak kafčo.
som taká napálenááá, škoda reči.

zelmirka1
6. mar 2009

ahoj biela, coze si napalena ? kto ta nehneval ?
moj maly sice doobeda spal 25 minut ale uz je zase umrncany a unaveny tak som ho skusila dat do postielky co urobi....

biela
6. mar 2009

babenky, vonku je krásne teplúčko, budete mať krásnu prechádzku. my sa chystáme zase po obedňajšom spánku.

zelmirka1
6. mar 2009

ja tiez pojdem az okolo 13.30 hod. ak to dovtedy niako vydrzime...

violetka1
6. mar 2009

tak vy tam mate krasne?? aj slnko svieti?
bo tu nie..a akurat na obed prestalo prsat..ale teplo je aj tu

zelmirka1
6. mar 2009

no uz prsi....akurat sa chystam von....caute

biela
6. mar 2009

ahojte, no to je smola, naozaj prší. mne akurát odišla kamoška, dali sme si kávičku.
ahoj Violetka, ako sa ti vodí? 😉

a_rianna
6. mar 2009

no ja som sla o 10 tej vonku normalne bolo tak teplo, že som uvažovala že vyzlečiem bundu a pojdem len v tričku, 🙂 som sla na vlky a tam som sa len tak zastavila v pre deti obchode len tak ma vyšlo na 600 .- SK 🙂) 😅
ale tak čo už... tominček ma zajtra prve meniny tak som neodolala xixix

takže ja som stihla relativne ešte pekne bez dažda kočikovať potom ked som vchadzala do vchodu sa rozpršalo .... 🙄

biela
6. mar 2009

arianna, predstav si, že aj ja som olimu na prvé meniny kupovala hračky v "predeti" 😉

zeli, oliverko má ten nechtík už celkom v pohode, je to určite lepšie ako včera. vidíš, dobre, že som sa rozhodla počkať.
vonku leje ako z krhly, vonku už asi nepôjdeme 😒

zelmirka1
6. mar 2009

no vidis biela...to je super ze ma nechtik lepsi...ja nedam dopustit na bylinky napr.repik a podobne lebo
ku doktorom idem az ked si neviem rady lebo predsa len maju drsnejsie liecenie...

no ja som vysla z domu tak len poprchalo ale ked som sa vratila pred chvilou tak uz lialo riadne ale fakt.
no co by som neurobila pre Miska ked tak krasne spinkal 😉

katkaza
6. mar 2009

zelmirka...ja ťa s tým kočíkovaním obdivujem 🙂 ja som dnes vyslala sestru a zobrala malú ku našim...tak mám veget...chcela som upratovať a nič moc z toho 😒
ako sa má Miško?Naša krásavica sa teraz budí v noci minimálne sto razy...tak pekne spinkávala a toto ☹ zasa som nabehla na režim štyri kávy 🙂

zelmirka1
6. mar 2009

no ja som celu dobu nekocikovala... 😀 po hodinku som sedela na kave s kamoskou v Dubni
aj my teraz moc dobre v noci nespinkame a som dost unavena, tak som sa vytesovala do 4 mesiacov ako krasne spinka a teraz sa budime...no co uz narobim.

katkaza
6. mar 2009

a už máte zúbky?ja obzerám každý deň...v noci si hovorím,že to už fakt asi budú zúbky,keď je taká zla a furt nič 😒 nakoniec prvý výjde v ôsmich mesiacoch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre