Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
10. mar 2009

no on kludne vstane ale kedze kojim tak vacsinou vstanem ja....mam maleho hned pri posteli so spustenou jednou stranou postielku takze ani moc nevstavam len sa naklonim
kedysi ked sme ho v noci aj prebalovali tak casto vstal on...prebalil a potom mi ho len podal na papanie lebo ja som fakt riadny spachtos a kym sa preberiem to je des 🙄

zelmirka1
10. mar 2009

to takto vecer niekto vladze cvicit ?
ja som kedysi chodila na aerobic ale najneskor o 19.00 hod. lebo potom uz som "dead"

biela
10. mar 2009

no áno, zo začiatku aj môj vstával k malému, ja som nakojila a on potom dal odgrgnúť, no neskôr som vstávala len ja, dala som ho do postele, strčila cicik, a zaspala, zobudila sa za hodinu a uložila malého do postieľky... 🙂 to boli krásne časy keď som kojila, strašne rada na to spomínam. nebola som pripravená s tým skončiť, no malý sa sám odstavil v 11 mesiacoch. strašne mi to bolo ľúto, aj keď som chcela kojiť len do roka...

biela
10. mar 2009

zeli, vera možno bola v ulala na diske 😀
sorry, no žiadnu disku v ZA nepoznám 😀 😝

biela
10. mar 2009

zeli, ja som tiež spachtoš, spomínam na tie časy, keď sme cez víkend vstávali o deviatej... 😀

zelmirka1
10. mar 2009

no vidis biela...zase si mala super ze sa odstavil sam a nebolo to ziadne trapenie tak nelutuj ved 11 M je krasne...ja tiez rada kojim a pozorujem ho aky ma slastny vyraz v tvaricke...ale priznam sa ze nocne kojenie by som rada co najskor odburala lebo je to fakt unavujuce.

no kto vie ake to bolo cvicenie...da sa aj tancom no nie ?

zelmirka1
10. mar 2009

no to veru aj ja som cez vikendy dlho spala a myslim ze narodenim Miska to skoncilo natrvalo...mozno v dochodku sa vyspim 😀 😀 😀

biela
10. mar 2009

vera, tak nám povedz či si bola na tej diske či čo? 😀
zeli, však to mi nik nechce veriť, že taký jedlík prestal sám od seba. on mi nechcel po pol roku ani čaj ani vodu, ja som ho len kojila, v noci 2x, cez deň aj 4x a zrazu prestal, vôbec nechcel, ani za svet. ako keby zabudol na čo to je... som ho každý deň pokúšala, že som mu ukázala a "chceš? daj si cicik" a on tak pozrel na mňa, že či mi nestraší vo veži... vieš, ako keby si uvedomil, že on už je na to veľký. ja som sa bála, aké to bude to odúčanie, a zbytočne...

biela
10. mar 2009

no nechcem ťa strašiť že v dôchodku sa vyspíš... moja mama od menopauzy stáva o štvrtej ráno ☹ 😒 😀
zeli, nemysli tak dopredu. 😎

zelmirka1
10. mar 2009

no teda...to som zvedava ako to bude u nas lebo moj sa najprv nechcel prisat, prvy mesiac bol hrozny ale teraz
veru papa krasne a ziadnu flasu nechce. Ale asi je to najlepsie ked proste zrazu nechcel sam, tiez sa bojim ako ho oducim aby som ho netrapila a podobne, takze bud rada ved to bolo skoro rok a to je parada 😀 dufam ze tiez tak dlho vydrzime.

vera21
10. mar 2009

jejda, sak ja som si zabudla prekliknut na druhu stranu 🙂 a vy tu diskutujete osto6...ved ja som bola od pol osmej do deviatej...na jogu

zelmirka1
10. mar 2009

biela si ma pobavila...fakt asi na tom nieco bude lebo aj moja mamina beha uz do 5 rano a nespi...
to je sranda ked je clovek babetko tak sa musi naucit spinkat...potom ked uz by aj spal tak cely zivot vstavame do prace a starame sa o deti a ked uz by sme mohli v dochodku tak sa neda 😀 😀 😀

biela
10. mar 2009

vydržíte, aj dlhšie, neboj.

biela
10. mar 2009

joga??? 😨 to je super. naposledy som cvičila jogu na základnej.
takže si nebola v ulala? 😀

zelmirka1
10. mar 2009

ahoj vera a my ze nechces prezradit kde si bola 😉

biela
10. mar 2009

zeli, radšej na to nemyslime, lebo by nás porazilo. načo si zbytočne kaziť náladu. 😝

zelmirka1
10. mar 2009

ja som nikdy jogu neskusala...myslim ze je to super ale ja by som asi nemala to spravne sustredenie... 😉 aspon si o myslim

biela
10. mar 2009

mne povedala tá lektorka čo som tam chodila na základnej, že joga nie je pre mňa, že neviem dýchať. neviem, ako to myslela... 😕

biela
10. mar 2009

zeli, podľa mňa tá joga je super na oddych a načerpanie nových síl. určite by to bolo vhodné pre nás, maminy.

zelmirka1
10. mar 2009

no teda...to bude mozno aj moj pripad biela...mne by to asi neslo tiez.
ja frcim do sprchy a spinkat...tu na MK polhodinka ubehne ako voda..dobru noc prajem

zelmirka1
10. mar 2009

no mozno by to bolo dobre ta joga...mne by celkom stacilo zrelaxovat napriklad niekde v kupeloch na jeden den kde by sa o mna a moje telo starali, kupkanie, masaze a tak...juj to raz pojdem ked bude maly vacsi.

biela
10. mar 2009

tie kúpele by som aj ja brala, kľudne aj na víkend.
papa zeli, dobrú noc a nech miško spí až do rána... 😉

vera21
10. mar 2009

No, uz som tu zas.
Je to dobre, mna uz po porode akosi nebavia take dynamicke cvicenia ako aerobik, ja potrebujem nieco kludne 🙂
Ale idem uz aj spat. Tak dobru noc a drz sa zajtra u toho zubosa !!! 🙂

marina.o.
11. mar 2009

dobre ranko🙂
pozeram,vcera ste sa tu pekne rozpisali.Chcela som sa pridat ale som bola nemozna a po ordinacii som isla spat 😎

violetka1
11. mar 2009

ahojte baby!

zelmirka1
11. mar 2009

dobre ranko 🙂
vidim ze pocasie sa nie a nie umudrit...ty si to vcera odhadla marina ako som zmokla 😝

marina.o.
11. mar 2009

zelmirka,ked sme prisli zplavarne,precitala som si,ze ides von.No a chvilu na to dazd ci to to bolo...lad...a hned som si na vas pomyslela.Napadlo ma,ze si mozno stihla do Dubna.

zelmirka1
11. mar 2009

nestihla bola som vonku 10 minut a taka smrst ladu sa spustila ze som nechapala...total mokra som bola a kym som sa vratila po vacsi dazdnik zrazu to preslo a krasne slniecko, to sa moze stat len mne.

a_rianna
11. mar 2009

ahojte, my sem boli včera v Polsku a tam bolo tak krasne počasie... slniečko vobec dažd a teplučko tak si vravim že to určite pride aj k nam... ale ako sa divam vonku tak neviem kedy? a ako vas čitam tu včera padal lad??? teda to je fakt už ako v aprili, som zvedava kedy sa to počasie zlepši... sak už je tu zachvilu prvy jarny den...

nuž a Tomo spal dneska do 7:45 a teraz nie a nie zaspať tak som zvedava aky bude v bazene...

marina.o.
11. mar 2009

zelmirka,najlepsi by bol asi prsiplast 😀 a dobre dlhy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre