• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
baby, tak to nepozerajme také vtákoviny, pozrime si radšej vtáky v tŕní :grinning:

Zeli, už konečne viem, kde je tá kaviareň, dnes som nešla ako teliatko a pozerala som sa okolo seba a konečne som si ju všimla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim biela
ktoru myslis tu v dome odborov ? robia tam uplne super kavu a zatial je tak klidek tak sa mi tam s malym dobre chodi.
12. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari,čo sa týka vážnej hudby, najnovšie počúvam toto
http://www.youtube.com/watch?v=OPO9O7J-xPw&feature=related
strašne je to pekné.
zeli, v dome odborov čo sa prejde po dvoch schodíkoch, nie v tej veľkej budove...
už nech dokončia ten aupark, však to tam je hrozné, tam mi môže aj tehla na hlavu spadnúť. v horšom prípade panel. :confounded:
12. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj čitateľky :slight_smile:
ja nečítam okrem novín nič...v puberte som len sedela doma a čítala a jedla a potom som mala sto kíl...tak si to odkladám na dôchodok.
včreajší oto bol supr...sme sa nasmiali,len to dlho trvalo,tak ani neviem,kto bol nakoniec hostiteľom :unamused:
baby čo chodíte plávať...kde ste kúpili tie plienky do vody?a čo tam dávate drobcom papať...ak nejkojíte.My sme na umelom...okolo obeda máva zeleninku a rozmýšlam ako to poriešim... :unamused:
12. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka, tá scéna v tom dome na konci, keď si na ňu aj teraz pomyslím, tak mám z toho hrôzu. a v amfiku si to ani neviem predstaviť, to muselo byť hrozné. :fearful:
12. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, hostiteľom bol jožo pročko, ja som sa na ňom tak nasmiala. miestami bol trápny, ale smiešny... :grinning:
kati, a 100 kíl? to fakt? :confused:
12. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze som mala toho OTA pozerat...idem dat malemu papat a frcime von...uz je unaveny tak hadam pospinka...
12. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaza v DM ku som kupila babylove su dobre a lacnejšie ako hugies... ale hudies kupiš aj v tescu

no a ja donesiem vždy flasku mlieka tomanovi... a v čase plavania ma obed až - zeleninku až o druhej
ale da sa tam aj normalne nakrmiť.
12. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela veru strasne to bolo..a ta cesta o polnoci lesoparkom,hroza..fakt neviem naco take pozeram :slight_smile:..a procko aky novy look nahodil,som len kukala
12. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patkao a kde to byvaš že si sla lesoparkom?? na Solinach???
12. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtedy som byvala este s rodicmi v Rosine :slight_smile:..
12. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, ja by som v noci lesoparkom nešla. Ja sa tam na niektorých miestach bojím aj cez deň a vôbec by som tadiaľ nešla sama :confused:
12. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari, tak máme to, on to už stiahol, teraz som sa ho pýtala. :grinning:
12. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, som kukla na ten link, čo si tu hodila,......už neviem kedy, predtým niekedy - lovestory o Oliverovi a Jenny. Revala som ako vedro, je to ozaj smutný film. Videla som ho asi 100-krát, ale v poslednej dobe si ho už radšej nepúšťam. Odvtedy, ako mám deti, tak revem naozaj aj za rozliate mlieko.
12. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, však aj ja furt pri tom revem. mne sa najviac páči tá scéna, ako sa váľajú v tom snehu. ináč, ten herec je teraz strašne starý a tučný, aj nejaké škandály má za sebou a tá herečka myslím, že mladá aj zomrela. alebo sa mýlim? :confused:
12. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o čom je ten film chcem vidieť mamajana mas to na dvd?? pojičaj.... mi....
12. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý mi včera zlomil ten kolotoč na postieľke, ťahal to a ťahal až mu to ostalo v ruke. Pritom som tam stála, ukladala veci do skrine a vôbec som si ho nevšimla, tak som revala nad vlastnou sprostosťou.
Manžo to aj zlepil, ale aj tak to odpadlo, tak s tým už asi nič. :cry:
mám to vo zv, keď tam pôjdem, donesiem
nuž jani mne tiež toman zlomil kolotoč sme mali ešte postielku vyššie a on to schmatol a bolo... cele to rameno... ale svagrina mi dala rameno..lebo jej ostalo po Nikolke.... :slight_smile: nastastie

babenky už sa nam obklada kupelna... hodim do alba fotku pozrite sa
12. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ariana ďakujem...niekedy sa už musím do tej DM-ky vybrať...teraz to mám od ruky
tak škoda,že som nedopozerala,možno budú reprízovať :unamused:
ideme už aj my von,bo je malá mrzutko :unamused:
12. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom to z alba zmažem :slight_smile:) sa tešim už to konečne na chalupke bude vyzerať lepčejšie
12. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ja neviem, či tá herečka zomrela, tak to by bol ozaj smutný súvis s filmom
12. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arianna, no vyzerá to exkluzívne. :wink: ja by som chcela žlto-červenú kúpelňu. alebo oranžovo-červ.komb.sa mi páči.
12. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tie obkladačky sú fakt pekné, budete to mať supiš
jani, mne sa tak zdá, no neviem na stopro, idem skúsiť vygoogliť.
no sak ked bude hotovka tak pridete pozrieť dufam vypustime spuntov na zahradu a my posedime pokecame :slight_smile: sa tešim
12. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja sa na to teším :wink:
12. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ona ŽIJE!!!!!!!! :slight_smile: má teraz už 70 rokov. :slight_smile:
som si vygooglila, že obaja herci boli za to nominovaní v r.71 na oscara, oscara získala len hudba a jenny získala zlatého glóbusa, a ešte aj scenár,režisér a kopa zlatých glóbov.
12. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada, že neumrela :slight_smile: . Už sú ozi starí, obaja. A ty si dala malému meno podľa toho filmu, či to vôbec nesúvisí?
12. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nesúvisí, ja som na to úplne zabudla.
keď som mu dala meno oliver, tak sa ma všetci pýtali, že prečo oliver a tak... ja som povedala, že práve preto, lebo žiadneho olivera nepoznám. že to meno nemám spojené s niekým konkrétnym, koho by som poznala.
vidíš a teraz je aj oliver z lovestory.
a ešte je aj oliver andráši, no už potom ozaj žiadnych oliverov nepoznám. :grinning:
12. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok