Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
13. mar 2009

Ano, uz prespi konecne. Je tomu tak od jej 18tich mesiacov...

zelmirka1
13. mar 2009

ze som sa pytala....chcela som pocut jasne od 6 mesiacov.... 😀 nam sa totiz prave blizi polrok a tak si hovorim uz by mohol prespinkat noc.
No potom ale uz budem spat aj ja a nebudem tu na MK... 😉
inak ty si zilincanka ? kde byvas ?

vera21
13. mar 2009

ved neboj, kazde je ine...mozno bude spat ako dudok...my sme to mali uplne katastrofalne....tak si ja preto uzivam teraz po veceroch,dobieham...

vera21
13. mar 2009

a prides zajtra ?

zelmirka1
13. mar 2009

zajtra nie, idem s malym cvicit doobeda tak nemozem.

vera21
13. mar 2009

a vy cvicite ? Tu Vojtovku ? A to chodis v sobotu ? Ako to ide ??? Sa otaznikujem, coooo?

zelmirka1
13. mar 2009

nie Vojtovku nie...chodime k jednej fyzioterapeutke a mne to vyhovovalo v sobotu lebo cez tyzden mala cas vtedy ked maly spi a to som nechcela.

vera21
13. mar 2009

aha...a je to dobre ?a cvicis potom aj doma s nim ?

zelmirka1
13. mar 2009

ano cvicim...no my sme zacali Vojtovku ale nebola som o tom presvedcena a ten plac som nezvladla..potom sme boli u neurologicky a ta mi odporucila tuto fyzioterapeutku. Je to ine cvicenie a maly je pri tom v pohode.

vera21
13. mar 2009

Fiha, tak je to potom OK. My sme cvicili Vojtovku do jedneho roka

zelmirka1
13. mar 2009

ano ?
no u mna je to sranda lebo mna nikto nikam neposlal...sama som isla s maminou na rehabilitaciu kvoli prehnanej obave ze spinkal len na jednes strane a potom sa to zacalo cele motat...je to na dlhe pisanie.
Mas moj obdiv lebo ja som plakala spolu s nim. O potvrdzuje sa mi ze ked raz zacnes skor ako v roku ta nepustia...pomohlo vam to ?

vera21
13. mar 2009

Ja myslim, zejej to pomohlo velmi, Tie cviky neskor uz neboli tak narocne a cvicili sme vzdy len jeden, mali sme velmi dobru fyzioterapeutku /tiez som na zaciatku tu povodnu poslala do haja.../ 🙂

vera21
13. mar 2009

No ja uz idem, bo zajtra budem grogy. Tak dobru noc 😉

zelmirka1
13. mar 2009

no mne maleho tak hystericky rozplakala ze som ho nemohla este doma ukludnit...ale u nas to je take zlozite lebo stale nieco ine bolo na nom zle a nepacil sa mi pristup. Mam pocit ze dnes vsetci automaticku cvicia Vojtovku a pritom je to rehabilitacna metoda ktora bola vyvinuta pre deti z detskou mozgovou obrnou. Mozno sa tomu nevyhneme ale radila som sa s viacerumi lekarmi lebo som mala rozporuplne nazory.
Ak to nebolo pre vas take narocne tak potom v poho...preco ste zacali vobec cvicit?

zelmirka1
13. mar 2009

tak dobru noc.

vera21
13. mar 2009

Inak aj ja som mala problem s pristupom a nie s Vojtovkou....Ja mam troska iny nazor ako ty na to cvicenie, vela som o tom citala, aj sa radila. Moja mala je hypotonicka, sledovana neurologickou od zaciatku a zacali sme cvicit, ked "nepasla konicky"...Ale vsetko krasne dobehla a v niecom bola aj sikovnejsia...aj ked som moc neporovnavala a ani teraz neporovnavam....Ale chodi, beha, je uplne v pohode., Ja som rada, nelutujem nic, urobila by som to zas a znova....Nepovedala som to, ze to nebolo narocne, len cviky neskor boli menej narocne ako na zaciatku. Na zaciatku som z toho mala depku, nevedela som jej nijako zladit rezim, aby sme to vsetko stihli, nebola som si ista, ci cvicim dobre, no des a hruza, bolo to fakt tazke...

biela
14. mar 2009

ahojte kočky,
čo ste včera nemohli spať? ja som išla spať netradične skoro, o pol 11.
s manželom sme kukali horor "sirotinec", no to bol des, v tom horore bolo všetko, čo v hororoch neznášame, malé deti, ponurý dom, búrka... 😠 no dopozerali sme to, a ten koniec bol celkom pekný. čiže to dobre dopadlo.

verus, ty si šikulka, jeden rok cvičiť vojtovku, klobúk dolu. samozrejme aj alicka je tiež šikulka.
dnes ideme aj my do labyrintu, tak sa stretneme. 🙂
pôjdeš aj s dcérkou? my berieme oliverka, som prehovorila tatina nech ide s nami, no to bude zase sranda. 😉 on strašne "rád" nakupuje. 😀

biela
14. mar 2009

ozaj, vítam medzi nami SLNIEČKO. som rada, že sa predpoveď vyplnila.

prajeme vám krásnu sobotu a nedeľu. 😎

a_rianna
14. mar 2009

bre ranko.... nuž biela ja som včera zaspala som prisla z prechadky uložila maleho spať a ja som zadrichmala na gauči som sa zobudila a len tak tak som stihla prisť do posilky 🙂)

ale dakujem za cd... a strašne sa hanbim.... 😨

zelmirka1
14. mar 2009

pekny den vsetkym....hura slniecko.... 🙂 🙂 🙂

biela
14. mar 2009

čauky,
arianna, nehanbi sa 😀 odpúšťam ti, oddych je prvoradý. 😉
ja som tiež dnes poobeda pospala, ako mi to dobre padlo.

verus ako ste popredali? vyzeralo to tam perfektne, ako v úli, olinko beťár chcel stúpať po vecičkách, jednej pani skoro vylial kapučíno či čo to bolo... je to pre neho fantastické, keď sa dostane takto medzi veľa ľudí, všetkých sleduje, zvedavec. išiel tam po jednom chlapčekovi čo mal cumeľ, len mu ho brať a brať 😀
ja mu cez deň nedávam cumeľ, no on by straaašne chcel, aj celý deň ho dudať. 😒 neviem, ako ho idem odúčať.

zeli, nebola si dnes náhodou v carrfúre? 😉

patkao
14. mar 2009

ahojte..tak ja som sa dnes tiez stavila kuknut v tom labyrinte, ale prisla som ked uz sa niektore maminy zacinali balit..ale aj tak som nakupila Ninke kopu vecii 🙂 ..super ze bola taka burza..

biela
14. mar 2009

patka,
ja som si všimla, že pre dievčatká tam mali oveľa viacej vecičiek, pre chlapčekov menej. no my sme tiež kúpili, šuštiačiky a čiapočku. 🙂

a_rianna
15. mar 2009

caves biela som ta včera videla na bulvači kolo 5 tej myslim možno bolo čosi menej 🙂) sme sa vracali od našich si si tam cupkala s Oliverkom a mužičkom 🙂)

my sme valili domov lebo tomino beťar sa nam akosi nechce už voziť v aute tak mrnči...

a myslim že som aj Zelku v carfači zazrela.. ale nie som si ista či to bola ona ...

dnes už mame zamračene a ako kukam počasie tak to nevyzera ružovo ani na tento týžden čo už...

zelmirka1
15. mar 2009

ahojte
no bola som vcera v Dubni ale len som prebehla kym si muz kupil vino. Bola len chvilka baby ale ked ste ma videla
co ste na mna nezakricali ?
Teraz mam veget muz zobral maleho von ale ked som mu volala tak plakal tak som zvedava ako si poradia...
ked nespi tak sa mu uz v kociku moc nepaci, je len dufam ze ked bude sediet tak to bude lepsie lebo uvidi okolie
inak neviem.
Ja biela som tiez cumlik moc nedavala ale teraz davam lebo si velmi dudlal palcek a zlakla som ze to sa horsie oduca ako cumel. Nastastie to uz nie je take hrozne /okrem v noci to si dudle palcek ostosest/.

biela
15. mar 2009

zeli, máš ip

ja som tiež vyslala mužika s olinkom vonku, ja varím, robím kapustu, a zemiaky, mäso sme upiekli včera.

arianna, čo ste nezatrúbili? 🙂 ináč, ani nám sa olinko asi od 6 mesiacov nechcel voziť v autosedačke, tak sa vyťahoval a vykrúcal, mrnčal, nervozita a pod... už mu tam bolo úzko a do toho bolo aj leto, tak sa tam asi cítil nepríjemne. sme si užili, keď sme cestovali 😒

vera21
15. mar 2009

ahojte, biela, vcera sme tam s Kuti skoncili posledne.....ja som nepredala skoro nic, ale Kuti je lepsia obchodnicka 🙂 jej to ideeeeeeeeeee.....ale myslim, ze celkom dobra akcia, len by som ten tovar asi fakt vylozila na nejake stoly, lebo je to asi lepsie ako na zemi....
co robite ? mna uz ide trafit z tohto pocasia...dam malu kocikovat a ja idem asi do Maxu..

vera21
15. mar 2009

ozaj, a rada som ta spoznala 😉

biela
15. mar 2009

ahoj veri, aj ja som ťa rada spoznala 🙂
no ja tiež nie som dobrá obchodníčka, neviem ľudí prehovárať a ukecávať, proste neviem ponúkať, čo je škoda. nie je na škodu mať obchodný talent.
ja som nechcela predávať oľkove veci, no asi zmením názor a tiež by som niečo predala. mi zuzka povedala, že aj v levíkovi bude bazár tak tam niečo dám. a ty to budeš mať ževraj na starosť. 😎
tak nakúp v maxe, ja som bola min.týždeň.

kutina
15. mar 2009

AHojte baby,

veru na burze bolo fajn - hlavne ten zázvorák 😀
któ máte záujem o informácie ohľadne otvorenia nového MC v Žiline, pošlite mi váš mail do IP - stránku dorábam, potom hodím link
😉
veri, ja sa do maxu tiež chystám - hádam sa mi to podarí v piatok ...ved by som ťa aj zneužila tak na hodinku až dve by som ti dieťko doniesla - čo ty na to 😅 (dohodneme na zázvoráku v stredu - zajtra nemôžem mám full day)
p.s. - som veeeeľmi rada, že som sa osobne zoznámila s bielou a zelmirkou

😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre