Žilina II

No babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
dadusautor
14. máj 2008
no krepa jedna 😃
mimi
14. máj 2008
jaj tak, za chvilu zacne minuty ratat 😃 😉
dadusautor
14. máj 2008
to teda....
violetka1
14. máj 2008
Ahojte..ako sa máme? zase mám malú s teplotou 😞 Už chúďa aj zaspala zase. Ani jesť jej nechutilo.
dadusautor
14. máj 2008
vio moja stale sopli a mne sa vracia choroba....
lahodacka
14. máj 2008
no teda
violetka1
14. máj 2008
tam v ZA sa ani necudujem, tam som aj ja bola v kuse s nadchou.
Ale tu?? teplucko, ako pri mori..
Nic jej nebolo a naraz vecer ocervenela a sup..teplota nad 38..baby varim uz hodinu..uz ma bolia ruky z krajania a cistenia kurata a zeleniny..uf
dadusautor
14. máj 2008
no ja mam navarene tak supis 😉
strunka
14. máj 2008
ajojte kocky 😎

ako sa mate? kam chodite v tomto horucom pocasi?
svantica
14. máj 2008
ahojte 🙂
rychlo sa vsetky uzdravte 😉 my nastastie nie sme zatial chori
laho uz sa ti to krati,kedy prides konecne domov? 🙂
struni ahoj, my chodime kade tade,ale musim kupit slnecnik 😃
dadusautor
14. máj 2008
ahojte, no my labzujeme mesto a tak...svanti my sme uz slnecnik kupili, krasny zeleny ku kociku...takze tento problem mame vyrieseny.....laho dorazi v pondelok, aj my sa na nu tesime....
struni, no hadam niekedy v tomto horucom pocasi zavitame aj k vam na zahradu 😃
dadusautor
15. máj 2008
no ahojte herecky, co varite?spiete? alebo uz ste vonku? 🙂
vera21
15. máj 2008
Ahoj Herecka 🙂 Varim, periem, upratujem....
Kto ide dnes na korcule ? Sa neviem akosi rozhodnut... 😃
vera21
15. máj 2008
Baby, tak dieta si prinieslo paradne maniere z kupelov - uz spi 2,5hod v stojacom ! koci na dvore 🙂 Sa chodim kukat ako blba, ci este zije 😃
lahodacka
15. máj 2008
ahojte babiky
dadusautor
15. máj 2008
veru nazdar, sak to je super nie? si aspon porobis, alebo oddychnes. ja by som sla na korculky, ale prave uzivam uz druhe antibiotika...to ani neviem ci pojdeme zajtra plavat kvoli tomu, ale asi skor nie.....pocuj ale od buduceho tyzdna by som to uz brala, hola na korcule 😉 ma mala aj zmeneny rezim spanku, ci?
cau laho, uz asi spis, tak sa vyspi 😃
svantica
15. máj 2008
ahojte 😎
tak veri to je uplne super.aj nas tobiasko dnes spal v kociku v parku a nebolo ho treba ani vozit a dadus aj my uz mame slnecnik pekny cierny 😎
dadusautor
15. máj 2008
teeeeda svanti, tak sa budeme slnecnikovat po meste 😃 😃 😃
svantica
15. máj 2008
jasne dadus 🙂
mimi
15. máj 2008
ahojte, co porabate? my mame spanok hore nohami, maly dnes teplotuje, tak spi ako pride. teraz pred chvilou vstal, som zvedava, kedy pojde zase spat......
dadusautor
15. máj 2008
mimi hadam ho to rychlejsie skoli, ked je chory.....juj si to vycitam, reku ci to nie od nas 😞
stonozka
15. máj 2008
no ahojte, aj my sme v horúčkach, malý ma 39 a som volala s Dr a už ma v sebe aj diazepam...
dadusautor
16. máj 2008
dobre ranko.....
dadusautor
16. máj 2008
kde ste vsetky, varite? 😉
kut super fotos, ta na koni nema chybu 🙂
lahodacka
16. máj 2008
ahojte babiky, tak uz sa mi to krati..uz len dva dni
😃
dadusautor
16. máj 2008
no veru krati 😉 uz len skolu urobit a budeme mat fajront 😉
svantica
16. máj 2008
ahojte 🙂
kuti pekne foto,obidve ste velmi podarene :-N
dadusautor
16. máj 2008
svanti co porabate? ja dovaram polievku a mala mi spi na balkone a idem jej robit poriadky v skrini a pozistovat, do coho ju uz nenavleciem 😃
svantica
16. máj 2008
ahoj dadus, vyspali sme sa, potom maly spapal cely obed a boli sme v meste. teraz momentalne tobiasko spinka na dvore v kociku a vy?
dadusautor
17. máj 2008
dobre ranko 🙂