Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
19. mar 2009

biela daj si nehanebne neviniatko, to mam doma to ti možem požičiať, lebo v pondelok som 3 knižky od dana dala kamoške ( beštiu, červeneho kapitana a celu č 17 ) ale doma mam ešte nehanebne neviniatko, saru a hriech nas každodenny a možno aj niečo ine musim kuknuť, takže mam dosť aj pre teba 🙂

biela
19. mar 2009

ahojte,
tak my sme spali dnes do 8,30 😎
ari, dik, ja mám už aj to druhé cd čo som ti spomínala, to je úúúúžasnééé tak aj to ti donesiem, no neviem kedy 😅 lebo dnes a zajtra nemôžem už niečo mám... tak nejako budúci týždeň.

a_rianna
19. mar 2009

no jasne biela sak niekedy sa hadam stretneme.... ja som tiež teraz rozlietana...ale nejaky čas sa hadam najde

zelmirka1
19. mar 2009

no teda baby kde ste ? musim hladat nasu temu na 3.strane... 😠
tak som si zase pochodila v riadnej chumelenici...to je fakt dlha zima tento rok,vraj az v aprili sa to vylepsi.

biela
19. mar 2009

ahoj zelka, však sa nehnevaj 😠
to vážne až v apríli? však to ešte dva týždne ☹ my chodíme vonku za každého počasia, dnes sme prezliekali až 3x je to krása, aký chodí oli domov zmaľovaný, pekne si posedká v bahienku, vôbec mu to nevadí,však je to fajn mäkkučké. potom ideme domov držím ho od seba 1 meter, lebo ja nemám toľko vecí na prezlečko ako on. 😝

vy sa máte ako, želka?
a ostatné kočky? kde ste všetki?

katkaza
19. mar 2009

ahoj
aj my sme boli v chumelici,ale radšej tak,lebo doma len plače a narieka a neviem prečo 😒 okrem toho mi nechce papať príkrmy...keď ku nej idem z lyžičkou tak spojí pery a neotvorí pusu nech robím čo robím...a predtým papala krásne 😒 no je ako vymenená...a ja total grogy 😝

myss
19. mar 2009

ahoj mamajana, ani som sa s tebou nestihla porozpravat. tak ako, prides aj nabuduce?pacilo sa tam malej?

zelmirka1
19. mar 2009

ahojte
biela mame sa dobre, teraz vidim kazdy den ako robi maly pokroky...za vsetkym sa natahuje a dava si nozicky do pusinky...je zlatucky...ale zaroven dokaze riadne kricat napr. ked prideme z prechadzky ziape ako keby mu niekto nieco robil kym sa vyzleciem...no hruza ako ma trenuje.

katka dnes muzicek zaplatil to plavanie...co ty?
ozaj zabudla som sa opytat ze to uvodne stretko bude na plavarni alebo v dermapointe kde je ten bazenik ?

baby co chodite plavat kde bolo uvodne stretnutie ?

katkaza
19. mar 2009

zelmi aj ja som poslala 😉 to úvodné stretnutie je tam,kde budeme chodiť...to mi hovorila.ty tam pôjdeš aj s malým,alebo ho dáš niekomu postrážiť?

zelmirka1
19. mar 2009

chcem ho nechat mamine ak to bude mozne lebo nie som si ista ci by bol v klude...

katkaza
19. mar 2009

no aj ja si to teda radšej nejako zariadim...poprosím mamu alebo svokru,však tam hádam nestrávime dopoludnie...hoci vôbec nechápem,čo tam budeme riešiť 😒

biela
19. mar 2009

Zeli, na ten plač si zvykaj, ako bude starší, bude naberať na hlasitosti 😀 a intenzite. 😝
môj olinko plačkal keď bol malinký, ani ho počuť nebolo, iba také ééé 😅 neskôr ééééééé
a teraz éééééééééééééééééé 🙂 už má riadny hlasisko.

zelmirka1
19. mar 2009

katka ja si myslim ze to bude na polhodinku...ved co by nam tam dlho rozpravali... 😀

biela to uz vidim teraz ako sa plac meni...ked bol malinkyu len tak mrnkal to bolo fakt nic ale ta intenzita sa riadne zvysuje...neuveritelne ako dokazu deticky z nicoho nic spustit...

vera21
19. mar 2009

Ahojte 🙂 Som sa docitala, ze dnes a zajtra je v Nezabudke baby bazar. Neboli ste tam nahodou niekto ?

ma.senka
19. mar 2009

vera - asi sme tu len my dve... nocni vtaci 😀

vera21
19. mar 2009

No, ja som sama, tak vegetim...Boze, ja ked kuknem na toho psa - ona spi na chrbte s vystretymi nohami, ja som tak este nevidela ziadneho psa spat, vyzera ako keby ju niekto zabil, je na pol gauca natiahnuta....
Si tiez sama ?

vera21
19. mar 2009

Kukam Posledneho krala Skotska, uz som to videla raz na DVD, teraz to ide na HBO, je to uplne super film, len teraz sa to blizi k zaveru a je to dost desne....Ale taka realita. Krute, ale realne...Bojim sa za hlavneho hrdinu 😲

ma.senka
19. mar 2009

hej aj ja som sama... no a toho psa - nezabila si ju? zije? 😀

vera21
19. mar 2009

nie, uz sa skydla a sla sa napit do bidetu, vyschlo jej, lebo aj troska chrape...no, ale menej ako chuap 😀

ma.senka
19. mar 2009

😀 😀

vera21
19. mar 2009

idem uz DN 🙂

ma.senka
19. mar 2009

ocuj - vidim ze si kontaktna osoba v mc levik, 2% sa vam nedaju poslat? ked uz platim take velke dane 😀

vera21
19. mar 2009

este nie, az buduci rok...ale dikza opytanie 🙂

ma.senka
19. mar 2009

buduci rok to bude slabsie - s tymi danami 😎 ale ak sa bude dat, tak rada poslem 😉

pa, bru noc

marina.o.
20. mar 2009

zelmirka,uvodna hodina bola v dermapointe.Vsetko nam poukazovali.

mamajana
20. mar 2009

Ahoj myss, tak ja som sem kukla až teraz, včera už nie. Poslala som ti IP. Dosť som sa rozpísala, tak som nechcela písať takto do fóra.

zelmirka1
20. mar 2009

diky marina...

biela
20. mar 2009

ahojte,

verus, bola si v tej nezábudke? ja som sa rozhodla popredať nejaké veci po olim, no zase mi ušiel ten termín. 😀
aj som na to myslela že to bude a zase som sa neskoro zobudila... 😒
ako som na materskej, mám strašný "reakčný čas", kým na niečo zareagujem, tak je väčšinou už PO...
posledný škótsky kráľ, no bol brutál, chlapčisko nakoniec dobre obstál, ale tomu kráľovi už dobre hrabalo.
ináč, dobrý film bol aj hotel rwanda, tam to bolo tiež dosť husté.
ja si vždy uvedomím, aké šťastie, že som sa narodila na slovensku, tam je to hrozné. zvlášť pre ženy a premalé deti. ☹ ☹ ☹

vera21
20. mar 2009

ahojte, kde ste kto ??? Ved to tu musim hladat az na druhej strane....sup, sup, do diskusie...
Normalne, ked idem po meste, tak sa mi zda, ked vidim nejaku maminu s kocikom, ze je to niektora z Vas....tak dnes som sla autom a zdalo sa mi, ze som videla arianu a potom zelmirku 🙂

ma.senka
20. mar 2009

no tu som, hladas mna? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre