Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
20. mar 2009

v Nezabudke som nebola.....
Leni, inak som mala otras noc z toho filmu, niektore tie sceny boli fakt brutal, ja som sa normalne tak straaaasne bala za neho....uz dlho som neprezivala nic podobne pri filme.... ☹

ma.senka
20. mar 2009

ocuj veru, ten levik to je na solinkach?

vera21
20. mar 2009

jezisi, ty si tu furt 🙂

vera21
20. mar 2009

Levik je na Hlinach, ale zacinaju tam uz aj Solinky....je to ta ZS za Kravou-tou krcmou, vies kde ? Ta sukromna....je tam aj bilig.gympel a pravo VS...

ma.senka
20. mar 2009

no jasne...😀 😀

Misko mi vytuhol uz o 19,50 😀 pocviceny, okupkany, napapany.. tak co sa bude ondit, siel gabat 😀

vera21
20. mar 2009

Idem dole, idem malej navarit na zajtra, bo ideme na prednasku do Labyrintu a nestihla by som to....

ma.senka
20. mar 2009

ZS Oravska?

vera21
20. mar 2009

este pridem !

zelmirka1
20. mar 2009

ahoj vera
a kdeze si ma videla ...dnes som behala v centre.. 🙂
ahoj masenka ako ide cvicenie ?

ma.senka
20. mar 2009

ok, jasne id, ty prednasas? 😀

ja idem daco porobit este na pc a potom kuknem krausika a sex v meste, pa

ma.senka
20. mar 2009

zelka, no dnes vecer sme revaliiii, ale nie kvoli cviceniu, ale len tak... potom pri kupani
sa ukludnil... Strasne sa mi mrvi pri cvceni, nahanam ho po celej kuchynskej linke 😀 je to take vrtidlo,
nadhadzuje sa zadockom a tak migruje po doske... 😀

zelmirka1
20. mar 2009

kam utekate ked som sa konecne prihlasila ?????

ma.senka
20. mar 2009

zelka, este som tu 😉

zelmirka1
20. mar 2009

fiha to je teda riadne vrtidlo a to este nema ani 4 mesiace...mu mame jeden cvik kedy mu krcim kolienko a on uz ma taku silu ze ked nechce tak nehrozi... 😀

zelmirka1
20. mar 2009

moj Misko spinka od 20.00 len v poslednej dobe strasne skoro rano sa budi, je nacasovany na 5.45 hod. neviem preco a potom cez den dospava a vidim ze je unaveny..l.no hruza
este stastie ze mi ho vzdy zoberie muz a do 7.00 zabavi kym sa vyspim lebo rano som nemozna... 😝

ma.senka
20. mar 2009

no to si viem predstavit 😀 inak zajtra mame presne 4 mesiace 🙂

zelmirka1
20. mar 2009

fuha 4 mesiace...no my budeme mat v stredu pol roka 🙂 teraz uz fakt vidim kazdy den ako sa meni...teraz vsetko strasne studuje a hlavne take drobnosti...kupila som mu hracku taku plysovu stonozku krasne farebnu a on dokaze velmi dlho studovat malicky stitok od vyrobcu ako tu hracku prat, neuveritelne.

ma.senka
20. mar 2009

😀 😀 esteze si ten stitok neodstrihla, ja ho odstrihavam 😀 😀

zelmirka1
20. mar 2009

no ved prave to bola nahoda ze tam ostal a taky je z neho stastny 😀
inak ty pracujes z domu ?

ma.senka
20. mar 2009

no nasa zaluba zas je - tiez pri cviceni - okrem toho vrtenia - si natahovat pipika... 😀 jednu rucicku mu
blokujem, ale druhu ma tak otvarat a tak... no a on si nou taha pipika 😀 otvorit ju ani za svet a este sa na mna vyrehlieva 😀 a ja mam obe ruky zaneprazdnene, nemozem mu v tom zabranit.. no je to sranda dakedy 😀

ma.senka
20. mar 2009

ano, z domu...

zelmirka1
20. mar 2009

tak to je dobre ked sa smeje aspon cvicite v pohode bez placu.
fiha to si dobra ked stihas...ja som rada ze zvladnem jedno dietko 🙂 a pripadam si normalne moc vytazena... 😀

ma.senka
20. mar 2009

inak s tym spanim - Misko ti spi od 20,00 do 5,45? ved to je super nie? mne tiez sa budi medzi 5,30 az 6,30-7,00.
A myslim, ze je to super... to uz som aj ja vyspata. Ja uz som tiez nacasovana na tu cca 6,00 hod. Keby sa mi
budil o 4,00-5,00 tak to uz by bolo horsie... Inak cez den vie pospat len tak 2x po 30-45 min. No a pri dojceni si podriemka vzdy...

zelmirka1
20. mar 2009

moj si zatial pipika nechyta, kto vie preco...ale asi dva dni co si zacal cmulat palceky na nozickach...je to srandovne tak som ho chcela pri tom odfotit ale nehrozi lebo ako chytim fotak tak na mna kuka a zabude si ich cmulat.

ma.senka
20. mar 2009

ale vieme poplakat, hlavne na brusku, ked sa nemoze pohnut. ale hned potom aj prestane
ked docvicime, takze da sa to zvladnut. hned zdvihne hlavicku a kuka okolo seba, ako ze a toto bolo co?

zelmirka1
20. mar 2009

no pockaj to som myslela ranne vstavanie medzitym 2 kojim takze nic moc. Kedysi som tiez kojila 2x ale aspon spal do 7.30 hod. to bolo lepsie.Ty uz nekojis v noci ??? Cez den mi spi tiez 30-45 minut, jedine vonku v kociku sa podari dlhsie ale to je asi tym ze ja fakt dlho chodim.

ma.senka
20. mar 2009

nie, v noci nekojim. klop klop klop... ako vera vravela - som asi fakt vyvolena 😀

zelmirka1
20. mar 2009

len ty si s nim cvicis ci aj niekto iny ?

ma.senka
20. mar 2009

a vazime 6,8 kg... vraj ako polrocne dietatko 😀 takze asi mu to staci... cez den papa tak kazde 2 hodiny, on je taky medvedik - cez den papa dost casto a potom prespi celu noc a nepotrebuje papat...

zelmirka1
20. mar 2009

no teda to je des...aj ja chcem...ako si to dosiahla ze spi celu noc ?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre