• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
vera - rocnik pred nami boli kockaci v b-cke, ci nie? v nasom rocniku vy... nas rocnik bol experiment tusim :grinning:
20. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zvarikova mi hovorievala...jaj jaj vy ste sikovna ale leniva ako vos...no nechapem preco ???
20. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeli - co je s paulinym? zije este? mne bol triedny babal, vyzera stale rovnako, len si dal konecne ostrihat tu prehadzovacku :grinning:
20. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz chapem kockaci v nasom s rocniku boli beckari...matiku som az tak nemusela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeli - :grinning: /to na tu Zvarikovu/
No, musis byt mladsia od nas, nie ??? Ved my sme na ten gympel chodili uz za prvej svetovej sa mi tak zda...
no a polokocka preto, sme boli ako Acka mat-fyz, Bcka bola cisto mat. No a preto Bcka boli kockaci a my len napoly :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera asi visi na e-bay-i :grinning:
a vies ze ani neviem...na stretku bol pred par rokmi a uz bol dost zle zdravotne...teraz nas caka buduci rok tak uvidim lebo my mavame vzdy po 5 rokoch. Inak ked si poviem ze po kolkych rokoch bude toto tak som normalne v soku...
Inak ja som matiku tiez nemusela, som tam bola akousi nahodou....alebo omylom ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelka - radsej nevrav :grinning:
nie, citam si ine diskusie na MK-uplne "zeriem" to vegetarianske dieta :slight_smile:
na ebay som sa nastvala, bo som uz prehrala stvoro gumaky, chcem malej kupit na jar a nedari sa mi ani jedny vyhrat akosi, tak kaslem na to
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon si usetrila :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave vera ze za prvej svetovej...som bola o rocnik vyssie...tak to bola nulta svetova :grinning:
a my sme boli normalni nie mat-fyz.. :grinning: :grinning: :grinning: boli sme len elita... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelka - no sak vravim vere, ze nas rocnik bol experiment... vtedy sa zaviedol ten pojem polokockaci :grinning: dovtedy boli len kockaci... beckari :grinning: vera uz nepamata :grinning:
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi zaspala dobu ale e-bay nepoznam...
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
e-bay je tam, kde chodi vera kupovat malej gumaky :grinning: ale zatial sa jej to nepodarilo :grinning:
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som bola maleho 3 otocit lebo sa vzdy pretoci na brusko a naspat mu to este nejde...chudatko moje
20. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeli, to fakt ??? To je tu niekto starsi ako my s Masenkou ???Som si myslela, ze sme tu same takle stare rarohy, ale teraz ti to zezlo vdacne prenecham :grinning: Tak to by som ta mohla aj poznat, kedze si chodila do Acky, nie ???
Kukam ale tvoj album a nist :unamused:
20. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne...len tam sa hra o tovar ? vyhra kto da najviac ? ked bude treba zozenieme aj gumaky :wink:
20. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masa :grinning: :grinning: :grinning:
Ebay je Zeli vyssi level MMB :slight_smile: Kukni na anglicky, sem chodim furt : www.ebay.co.uk

Kupis tam vsetko, od tamponov az po lietadlo - akjo hovori Kuti, co len chces
20. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nist...nepoznas ci sa ti nezdam ?
no diky za to zezlo...uz mam depku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zmiznem niekam medzi stare rarohy
20. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznam ta a nezdas sa mi na staru rarohu :dizzy_face:
20. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: za balne das viac ako za gumaky?
ale su krasne :grinning:
si nam ich ukazala, lebo ja so zelkou mame chalanov, tak ti ich nevyfukneme, co? :grinning:
20. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno keby sme sa stretli tak z videnia sa pozname...neviem

tie su zlate ruzovucke... :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balne nie, postovne....ale obycajne ano, ked nieco vyhras za vyvolavaciu cenu - co je 0.99, tak postovne je tak okolo 3,4 libier...no, ale za 5 libier spolu s postovnym sa ti to stale oplati viac ako tu....a hlavne teraz, ked ide libra dole
20. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kto vie mozno Miska obliekam do ruzoveho...on sa aj tak najviac smeje na chlapov takze kto vie co z neho bude... :grinning:
zelka - inak ty si mi povedoma, a este ked si povedala, ze si kamoska s Lubovou sestrou. Nechodievali ste na Branu? ty, ona a este jedna vasa spoluziacka - neviem ci nerobila v Ludovej banke... som ju tam za prepazkou kdesi videla... ?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok