• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
no škoda, že sme sa nestretli, keby som ťa videla pri kočíku, tam by som sa prihovorila. :wink:
22. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
v maxe sme neboli...tam nechodim moc rada celkove a je tam strasne teplo a teraz ked je maly zababuseny
musela by som ho povyzliekat. Ja radsej do Dubna.

masenka a kdeze ti pobehuje muz ze az na dva tyzdne ?
22. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, zeli, je tam strašne teplo, keď bol oliverko v hlbokom, tiež sme tam nechodili. až keď bol v športovom, to som ho už aj povyzliekala. mňa v týchto nákupných centrách strašne bolia a štípu oči.
zeli, miško ako? už pohodička?
22. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masi, 2 týždne až? :unamused: no ja by som bola bezradná.
22. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, 2 týždne, dúfam, že nie dlhšie. on robí programátora v jednej nemeckej firme, maj pobočku tu v ZA, ale teraz ho vyslali do centrály DE... dakde pri holandských hraniciach sídlia, dosť ďaleko... čosi tam dáky projekt rozbiehajú či čo...
želi, ja to bez neho zvládam lepšie, moc mi nepomôže, pomáha mi teraz mama, takže je to fajn,
celkom dobre mi sekunduje... ale jasne, chýba mi, radšej nech je už doma a jeduje ma :grinning: ale miška
zbožňuje to je hlavné :grinning:

Inak v Maxe som keď som bola tehotná nemohla vydržať, tiež mám radšej Dubeň. Fakt je tam hrozne
teplo, myslela som, že to len ja tam idem skapať... :grinning:

Biela - jasne, keď ma uvidíš, isto sa mi prihovor, ja podľa fotiek neviem či sa chytám :grinning: Teším
sa keď sa stretneme, bude to fajn, Želka tiež býva tu kdesi blízko - aspoň si myslím, spomínala Bôrik...
Inak ja som z Hlín 8,bývala som pri Družbe na Suvorovovej, oproti Malej Prahe v takom dlhom paneláku... Super
sa tam bývalo, blízko do mesta a všade... Teda v tej dobe.. keď neboli tieto nákupné centrá.
Inak tie bytovky - bielo-modré čo postavili na tom ihrisku - vyzerajú veľmo gut... Ako sa ti tam býva?
22. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masenka,
my bývame tam pri škole, poznám tú bytovku kde si bývala. a ako sa nám býva? ... hm, byt je pekný a prerobený, no bývame pri ceste, to mi vadí je tu hluk a špina...ale je tu ale dosť trávnatej plochy a zelene, čiže celkom fajn, ak si odmyslím psie hovná... :grinning: sa mi ale páči, že je to všade blízko, do centra za 10 minút, do parku pri bôriku 10 minút... je to fajn, nesťažujem si, akurát na ten hluk.
ten modro-biely panelák je super, tam chodíme sa prechádzať na parkovisko. :grinning: je tam čisto a žiadne rozbité chodníky, a psie hovná, takže chodíme tam teraz... nejaký byt tam by som brala. už sa to tam pomaly zaplňuje a tam dole otvorili aj kaderníctvo, pôjdem tam zajtra pozrieť či sú šikovné kaderníčky...
22. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja som myslela, že bývaš v tých modro-bielych panelákoch... bývaš v tých starších bytovkách
pri Družbe, resp. ako je ten školský pozemok? alebo v tých panelákoch pri škole, čo popri nich ide
výpadovka z rondla? tam pri škole sú dobré byty, poznám ich, ale ako tam postavili rondel a výpadovky, tak tie byty dosť tam dehonestovali presne kvôli tomu hluku, prachu... jedna kamoška bývala na Lichardovej v tom dlhokááááánskom paneláku, od kedy je tam tá cesta, sa tam nedá žiť... pamätám veru časy, keď to bolo inak...
22. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dneska boli v maxe v kine na pokoj v duši... hm ked sme sa dopozerali tak som si povedala, že sa mi ten film pačil.... taky skoro o ničom, ale pačil sa mi.. a pači sa mi ta pesnička Pokoj v duši

biela dik za cd... ešte som nepočuvala ale zajra si pustim, dnes nam maly zaspal už o 18:45 lebo cez den spinkal len hodku a pol tak som zvedava kedy sa rano zobudil.... asi o 5 tej rano... ufff :confused:

Jani Tominko dneska prešiel 4 nožky asi 3 metre rano a poobede znova ale večer už bol strašne mrzutý lebo nespal, tak len plakal až kym sme ho neokupali a nezaspal. Takže predpokladam že do týždna bude asi tiež lietať :fearful: na 4 roch ked to dneska takto po častiach dokazal no to som zvedava na to obdobie.

andulka robili sme v podstate to iste čo na prvom, len to bolo trošku rychlejšie a rezkešie a potapali sme ich už uplne v pohode a detičky same vyplavaju hore, a ked su v rukavnikoch tak same plavaju. sak mam fotku pod vodou tak kukni
ja sa chystam na dalši kurz v maji takže teraz bude 5 tyždnov pauza a potom ideme ešte na jeden kurz.
22. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha masenka
ja som tiez myslela ze mi pomoze hlavne mamina a predstav si ze viac mi pomaha muz, ide mu to super, nemam vobec problem si odbehnut a nechat ich spolu kedykolvek, v podstate okrem dojcenia zvladne vsetko.

ja som byvala kedysi na Hlinach VI pri tej materskej skolke...pamatam si ako som chodila do skolky a babka ma pozorovala z okna ci dojdem... :grinning: mala som to asi 50 metrov
potom sme sa odstahovali na Borik na kopec a tu som doteraz, byva sa tu fajn tak som muzicka prichylila :grinning: :grinning: :grinning:

biela Misko sa uz zda v poriadku, dnes mu nic nebolo..je mi to sice cudne ze vcera teplota a dnes nic ale co uz.

no tu bude super v parku na Borku ked dame niake riadne stretko baby... :wink:
22. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali ste to o ôsmej na joj-ke? strašne smutné, som plakala ako malé dieťa. chudáčik chlapček a jeho rodičia. :frowning2:
22. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
očujte kočky, vy chodíte na plávanie, od koľkých mesiacov sa to dá? a kde to vlastne chodíte? na plaváreň
či kde?
22. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela ja som to pozerala a plakala ako naozaj...fakt velmi smutne...v duchu som si hovorila aby som nikdy nic take nezazila...

masenka od 5 mesiacov sa da chodit plavat...robi to Nereus a maju prenajate priestory v budove Dermapointu, tam za plavarnou kde su tenisove kurty. Ja sa Miskom zaciname 31.3. uz sa velmi tesim.
22. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to ešte mesiac máme čas. Daj Želka vedieť ako si bola spokojná, dobre? budem zvedavá,
potrebujeme nejaké telesné aktivity, nech mi Miško trochu spevnie.
Dnes bol hrozne zlatý, som si ľahla a zdvíhala ho nad seba, výskal pri tom od radosti :slight_smile:
22. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pozerám na webe joj-ky, že čo ste to vlastne pozerali, škoda že mi to uniklo, nabudúce pozriem aj ja...
22. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to niake niaka nova seria skutocnych pribehov...ja rada pozeram podobne film na CT vzdy nie co dobre je
a tentokrat JOJka tak som kukala...
kurz trva 5 tyzdnov takze potom zacnu dalsie masenka :wink:
22. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotky masenka...Misko je zlatucky... :wink:
22. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Želka, teraz som tam pridávala 2 nové fotky :slight_smile: čt1 mám rada aj ja... neskutočné, koľko filmov tí češi stále produkujú... ja som pozerala dnes večer film na čt1, trochu slabšie to tentoraz bolo, ale dalo sa...

tak o tých 5 týždňov to skúsime aj my... len dúfam, že už budeme mať po očkovaní.... ideme teraz 2.4., na prvé očkovanie - hexavakcína a pneumokoky. neviem či sa to bude naraz robiť...
22. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len tak na rychlo....bezim k malej
mgurnak, mam pre teba tie DVD, konecne mi ich muz napalil, tak mi do IP napis tvoju adresu aby som ti to mohla poslat. :wink:

Dobru noc vsetkym :slight_smile:
22. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Biela, ja som ola v maxe :slight_smile: pooede okolo druhej do tretej...ola som tam na nechty....kdeze si ola ?????
Ja mam nahodou Max rada, ovela viac ako Du en.Ale nechodim tam vo ec s malou...a ja v nakuponom centre vydrzim max hodku a pol, potom ma z tych ludi oli hlava a je mi divno akosi :frowning2:
22. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
očuj vera, kedy si dáš do poriadku to b?
22. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nepise mi B :slight_smile:
22. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este N :slight_smile: ked si moj programator najde na ma cas :grinning:
22. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? :grinning: :grinning:
kedy máš narodky? kúpim ti klávesnicu miesto fľašky :grinning:
22. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
očuj vera, a to už máš doma taký veget, že si chodíš dávať robiť nechty???
22. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus kupit, ja mam note ook a tuto klavesnicu ani na ebayi nemaju :frowning2: a narodky mam v decembri az !!!!
nechty som si dala ro it na specialnu prilezitost :slight_smile:
22. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa fotim s malou u profi fotografky, tak ked ju budem drzat na rukach, musim mat aspon manikuru :slight_smile: mame instrukcie :sunglasses:
22. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doma uz mam veget, odkedy mala spava, klud v dome a na dusi :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, čooo? niečo mi uniklo???
kludne si tu zas povypisujem aj sama
nic ti neuniklo, ty pojdes s Miskom v druhom kole, ked bude uz sedkat....neboj nist, mam ta v plane....
22. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok