Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mamajana
23. mar 2009

On sa vraj nevolá ani Dominik

a_rianna
23. mar 2009

ee nevola 🙂

biela
23. mar 2009

možno to je ten spišiak, ex-viceprezident PZ. mne bol strašne sympatický.

biela
23. mar 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=56710

toto je najnovší hit, už ste o tom počuli? mali by to byť 3 knižky...
ten autor ževraj umrel nejakou podivnou smrťou.

mamajana
23. mar 2009

Inak aj mne bol ten spišiak sympatický, síce mi niekedy pripadal divný, taký prispatý, ale on bol proste taký. Škoda, že ho odvolali. 🙂

zelmirka1
23. mar 2009

baby ja uz mam toho pocasia dost...normalne som niaka divna...aj sa necitim dobre no hruza a to mame za tyzden zacat plavanie...
ariana ja chodim tiez s muzom casto na kavicku ale pre deti je toho malo...cez vikend sme boli Varesina cafe
ale uz aj ine poznate ?

marina.o.
23. mar 2009

dobrý deň maminky,mám k Vám prosbu.Chcela by som si konečne nájsť gynekológa v ZA.Viem,že ste tu už o tom písali ale vtedy som tomu nevenovala pozornosť.Koho by ste mi poradili?diky 😉

biela
23. mar 2009

marina, ja mám zachara, je podľa mňa dobrý, trošku starší už a má nemožne starodávne zariadenú ambulanciu a dlho sa u neho čaká, lebo sa s pacientkami vykecáva. ale je veľmi priateľský a to jeho vykecávanie je podľa mňa super, z niektorých doktorov musíš infošky ťahať ako z chlpatej deky.
najlepší je asi hartel, no je súkromný a za všetko sa tam musí platiť, no neviem, či ešte príjma nové pacientky...

marina.o.
23. mar 2009

biela,dakujem.Vieš ja tu nepoznám nikoho.Takže tie mená mi nič nehovoria.

montinka
23. mar 2009

biela aj ty chodis k Zacharovi?🙂 hm podla mna je fajn.

biela
23. mar 2009

marina, ja som tu tiež nikoho nepoznala a tiež som zháňala nového dr. keď mal oli tak 4 mesiace.
ostatné kočky ti dajú aj viac tipov. ja osobne radšej lekára ako lekárku... neviem, mala som predtým lekárku no s týmto zacharom sa to nedá ani porovnať. u nej som bola v amb.max.5 minút a u neho fakt aj polhodinu, všetko povie tak obširne...

zelmirka1
23. mar 2009

no ono je tazke poradit...inak kukni aj temu gynekolo Zilina je tam dost info...
lebo uz aj na Hartela som pocula ze uz to nie je take skvele ako na zaciatku...aj ked predtym ho vsetky chvalili aky je super. Inak Zachara mi chvalila kamoska tiez.
este chvalia Veseleho ale tiez je starsi a pojde do dochodku...kto vie kto to preberia.
Ja mam Laniho a som spokojna ale niektorym vraj nevyhovuje.

biela
23. mar 2009

ahoj zelka. 🙂

marina.o.
23. mar 2009

baby a Medovarského a Popluhárovú nepoznáte? To som dostala tipy od mgurnak a manželovej sesternice.

zelmirka1
23. mar 2009

Medovarskeho nie !!!!! ako odbornik je dobry, chodila som k nemu 15 rokov ale on sa strasne zmenil a sprava sa velmi arogantne a neprijemne, problem sa nieco opytat, krici a fakt je neprijemny. A nie som sama co toho hovori.
Mam velmi zlu skusenost s nim a preto som po rokoch isla od neho prec.

ahoj biela... 🙂

marina.o.
23. mar 2009

zelmirka ten Tvoj lekár kde sídli? Ako je vybavený?Má aj sono?

zelmirka1
23. mar 2009

ma sono...no nie som odbornik ale ultrazvuk mi robil ked som bola tehotna takze to je asi ono
sidli v meste pri policii alebo ak chces pri trhovisku.

biela
23. mar 2009

marina, medovarského má moja svokra a nie raz sa sťažovala na jeho arogantný prístup. ževraj bol kedysi dobrý a aj odborník, no veľa žien od neho uteká práve pre jeho necitlivý a drzý prístup. presne, ako hovorí želka.
tá popluhárová je ževraj dobrá, no neberie nové pacientky...

marina.o.
23. mar 2009

no,vidím,že si asi ľahko nevyberiem 😒

ma.senka
23. mar 2009

ahojte kočky, no veru ťažko si v za nájsť dobrého gynekológa, ktorý vyhovuje po všetkých stránkach...
ja mám tiež Lániho - ako Želka - je celkom
v pohode, zdá sa, že dobrý diagnostik, má aj utz., sídli v meste.... je trochu neosobný, treba sa
ho vypytovať, ale je slušný. niekto ho ale nemusí... no a sestrička - hm hm, mňa má
celkom rada, ale zažila som aj arogantné výstupy na nejaké pacientky hlavne počas poradne...

Medovarský - veru nie. Ja som k nemu nechodila, ale tiež mi kamoška vravela, že sa hrozne zmenil. Že
vraj sa rozviedol a odvtedy ako keby bol na ženy alergický. Zdrhla od neho k Hartelovi...

Ja mám ešte skúsenosť s Oravcovou - tá sedí v nemocke - tam som tiež nebola moc spokojná, vykašlala sa na
mňa, som mala pekných pár rokov ochorenie, ktoré ona celý čas prehliadala a druhý lekár naň prišiel na prvý šup.
Ako keby bola povrchná...

Novú ambulanciu na Hlinách 6 otvoril dr. Kianička - vraj je dobrý odborník, myslím, že pacientky priberá,
otvára si súkr. prax až teraz, čo po dlhých rokoch odišiel z nemocnice.... Tiež sú na neho rôzne názory---

No a ešte Fulla - keď som bola tehu, zastupoval raz Lániho, ma k nemu moja sestrička poslala, že
reku ja som riziková pacientka, nech sa na mňa pozrie -bola som vtedy v 5. mesiaci, no a po 4 hodinách čakania - pozrel sa na mňa - ale do očí - a povedal mi, že som v poriadku 😀 😀

no ale teraz keď to zrekapitulujem, prišla som na to, že mám dobrého gynekológa 😀 😀 idem mu zavolať, od pôrodu som u neho nebola 😀

takže marina - vyber si dobre 😉

marina.o.
23. mar 2009

ma.senka,dakujem pekne 😉Ty si mi tu urobila celkom fajn prehľad.A ten Láni priberá nové pacientky,nevieš?

mamajana
23. mar 2009

Marina, nepriberá, ja som raz chcela k nemu ísť, ale sestrička ma arogantne odmietla, že pán doktor neberie nové pacientky.

biela
23. mar 2009

jani a kedy si tam bola? ja som tam bola pred rokom a povedala, že ma zoberie...

no nakoniec som šla k zacharovi...

mamajana
23. mar 2009

Ale to bolo už dávno, možno keď teraz skúsiš.
Inak ma.senka, Fulla a Láni sa navzájom zastupujú. Minulý rok som raz bola u Lániho, lebo zastupoval Fullu, bola som tehu a nenormálne mi tvrdlo brucho. Čakala som u neho tiež takmer 4 hodiny a keď ma sestrička potom láskavo zavolala, že môžem ísť dnu, tak sa mi tiež pozrel do očí a povedal, že je to ok a nič sa nedeje. 😀

marina.o.
23. mar 2009

biela a Ty si si podľa čoho vybrala toho Zachara?

marina.o.
23. mar 2009

to sú ale doktori...

biela
23. mar 2009

mari,
moja kamoška, čo sa tiež prisťahovala do ZA hľadala gynekológa, lebo bola tehotná v tom čase a jedna jej kolegyňa jej doporučila zachara. tak tam išla a aj tá moja kamoška mi ho doporučila, že je veľmi príjemný a odpovie na všetky otázky milo a ochotne. tak som šla k nemu.
to je čo za vysetrenie cez oči. 😀 ten musí byť inak dobrýýý aj ja ho chcem za doktora. 😀

mamajana
23. mar 2009

Biela, tak takého by si hádam nechcela, však si vieš predstaviť, aká som bola nespokojná. ☹
Asi tak ako ma.senka u Fullu.
Ono je to veľmi zle, keď nie si odtiaľto a potrebuješ si nájsť doktora. Ja som sa asi takto, keď sme sa sem nasťahovali, dostala na začiatku ku Golskej 🙂 .
No marina vyber si dobre, inak kolegyňa si tiež chváli Zachara, len že sa u neho nenormálne dlho čaká. Ale napokon všade sa dnes nenormálne dlho čaká.

matac
23. mar 2009

ahojte maminky,aj ja som mala velky problem najst gyn.kedze sme sa prestahovali nikoho som nepoznala.mala som sice odporuceni na Medovarskeho.Veseleho a jednu dr.ktora ma ordinaciu v makyte nespomeniem si na meno ale ona bola spravanim hrozna. takze som sa rozhodla pre dr. Popluharovu odporucam je naozaj velmi dobra som s nou spokojna.Teraz mam problem s obvd. mam odporucenie na Kosturiaka amb.ma vraj v poliklinike neviete niektora o nom viac. dakujem

marina.o.
23. mar 2009

ja neviem prečo to tak je s tým čakaním...Zatiaľ mám gyn. v TO a aj keď bola plná čakáreň,tak to šlo celkom rýchlo.To je asi šikovnosť sestričky ako to ide.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre