Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
23. mar 2009

no mne kocikuje moj tatino lebo sa akosi necitim dobre...kedy uz toto pocasie skonci ???

marina.o.
23. mar 2009

zelmirka,ja som sa dnes tiež na to vykašľala.Akurát,že mne nemá kto kočíkovať....

marina.o.
23. mar 2009

čo si chorá?

biela
23. mar 2009

zeli, a čo je ti? si chorá?

marina.o.
23. mar 2009

biela,sme starostlivé kamošky 😉

biela
23. mar 2009

marina 😉

zelmirka1
23. mar 2009

no babu som chora...muz cosi domov dovliekol a uz ma to chyta...boli ma hrdlo...a to mam za tyzden ist s maly plavat...no neviem ci budeme takto moct...a hlavne sa bojim aby to maly nechytil preto som poprosila tatina aby mi ho zobral..mamina mi zdrhla tak uz tu nikto nebol.

a dakujem za starostlivost... 😉 baby
marina ked si nesla tak adelka spi ? lebo ja neviem co by som s miskom robila, bol mrzuty a teraz spi na terase.

marina.o.
23. mar 2009

zelmirka,spala asi hodinu a teraz vreští v postieľke 🙂

marina.o.
23. mar 2009

tak Ti prajem skoré uzdravenie,aby ste šli plávať v pohodičke.

zelmirka1
23. mar 2009

dakujem marina...misko este spi uz som ho dala dnu do chodby lebo sa zda akasi zima.
to by ma nastvalo keby to plavanie nakoniec navyslo kvoli mne...no ked bude nahorsie tak poslem muza.
to je toto hrozne pocasie vtedy su vsetku choroby aktivne...a clovek je nachylnejsi
ozaj adelka je zdrava stale ako chodite plavat ?

biela
23. mar 2009

zeli, to je mi ľúto, že si chorá... nasaď si oscilococcinum.

violetka1
23. mar 2009

ahojte..
dlho som sa neukazala..robili sme na dome v ZA. a co vy?

marina.o.
23. mar 2009

zelmirka,adelka nebola chorá ako chodíme plávať.Nahlásili sme sa aj ďalej.Najskôr som váhala,že už dosť ale sme si to rozmysleli.
Ja som bola trošku nnachladnutá a mala som aj herpes na pere.Ale u mňa je to normálne....

a_rianna
23. mar 2009

marina aj my sme sa napisali na dalšie pokračovanie, ale ja rozmyslam, že si to presuniem na maj, lebo som straaaasne unavena z aktivit kt. mam... 😒
sa neviem rozhodnuť ale už by som sa mala kedže kurz začina v pondelok.....

marina.o.
23. mar 2009

arianna,to by si sa mala rozhodnúť,lebo už je to o chvíľku 😉 keby bola pauza taký týždeň,to by mi stačilo.Nehovorili Vám,či bude posledná hodina ako v prvom kurze?

biela
23. mar 2009

vio, vitajky, chýbala si nám. 😉

a_rianna
23. mar 2009

hm neviem o akej hodine hovoriš, ak mysliš že sa možee isť pozrieť hocikto a dostanene vysvečko tak to ano... ale iny rozdiel sme my nezaregistrovali...
sak ja viem... na jednej strane by som chcela pokračovať s našou partiou a na druhej strane som total grogy

Janka už neporačuje tak by sme tam ostali 4 ry... ale asi sa prikonim k tomu maju dam si mesiac pauzu a potom budem porakčovať s novymi kočkami 😖

a_rianna
23. mar 2009

ešte sa chcem spytať... maminky so 7-8 mes. babatkami... aj vaše babatka su zavisle na vas viac ako predtym Tominko plače ked nie som s nim že sa s nim muž hra a on ma zazrie že ja robim niečo ine tak hned spusti rebvy a ja sa musim isť s nim hrať....

biela
23. mar 2009

arianna, volá sa to úzkosť osemmesačných. ja si nepamätám žeby sme to mali, u nás to bolo trošku neskôr.

biela
23. mar 2009

jáj, kde ste všecki? 😀
som sa začítala, prídem sem a som myslela, že budem aj zo tri strany po vás čítať a vy niiič.
😝

mamajana
24. mar 2009

Ahojte, dobré ránko všetkým prajem. Aj keď je pekne, je neskutočná zima, a ten veeeetrisko. 😠
Zuzi, u nás je to tak s Filipom už dávno. Keď ho dám Lubovi a ja idem do kuchyne, neskutočné revy. Potom sa chvílku spolu hrajú, akože sa malý byví, smeje a tak, a ak ma náhodou zbadá, zas revy. Nenormálne. To už je tak, keď sme my s deťmi od rána do večera.

A potom doma počúvam, že je to mamičkin maznáčik. 😕

mamajana
24. mar 2009

Inak biela, a ostatné baby, ja vás obdivujem, ako dlho dokážete byť hore. Ja som napríklad aj včera zalomila 20.30.
Inokedy mám problém dopozerať Ordináciu alebo iný film. A keď kukám, že sem ešte niekto píše o 22.50, tak to som v šoku 😕

a_rianna
24. mar 2009

jani ja mam to iste max do 10 tej aj to len vynimočne a už chrnim... lebo viem že v noci zasa budem vstavať...tak sa idem radšej vyspať 🙂

zelmirka1
24. mar 2009

dobre ranko
ja som tiez vecer unavena ale ked idem spat skor tak sa mi neda zaspat lebo stale cakam kedy sa maly zobudi...
tak chodim niekedy neskor...ale zase rano som uplne hotova a muz maleho rano berie o 6 prec a nechaju ma spat lebo inak som nepouzitelna po tom nocnom vstavani.

mamajana
24. mar 2009

No tak želka to ti fakt závidím. Ja v noci vstávam teraz aj 15-krát, ani neviem, čo tomu malému je, stále v noci mrnčí, normálne akože spí, má zatvorené oči, ale každých 20min mrnčí a mrnčí, a keby som ho netíšila, tak sa rozreve.
Najlepšie na tom je, že si ho vždy dávam k sebe do postele, teda medzi nás dvoch s manželom, ale on o tom ani nevie, ani sa nezobudí, proste nič. Ani keď zasvietim a robím malému mliečko. Ja to už vážne nechápem. Niekedy si myslím, že by sa nezobudil ani keby som tam granát hodila.
napríklad minule som do neho už tak strašne drgala, (lebo dosť pochrapkával), že som ho skoro z postele zhodila. Až potom sa trochu pomrvil, ale spal ďalej, ani na bok sa nedal. Niekedy je to už vážne o držku, mám 100chutí ho vyfliaskať.
A potom, keď mu to ráno vyčítam, tak sa mi ospravedlňuje, že on za to nemôže, že tak spí, že ho nič nezobudí.
Tak ja už neviem čo s ním, asi vážne nič. ☹

zelmirka1
24. mar 2009

fiha mamajana to je teda riadny spachtos...no ja tiez vstavam viackrat a tisim maleho lebo teraz spinka dost zle
ale niekedy vstane aj muz a tisi ho on...hlavne ked uz je to velakrat, on to nastastie vzdy pocuje tak ked uz vidi ze mam dost tak si vymenime miesto v posteli a tisi ho on, maly spi hned vedla mojej postele v postielke zo spustenou stranou preto sa vymenime a kto je blizsie tak tisi.
No neviem u teba by asi zabralo jedine zeby si odisla zo spalne a nechal hojednu noc muzovi...ale zase kto vie ci by sa zobudil ze ? aj ked si myslim ze ano lebo maly by urcite dokazal spusti riadny plac. Teda aspon moj maly dokaze ked ho netisim tak spusti s takou intenzitou ze casto pride moja mama ktora spi o poschodie vyssie ze co s tym dietatom robim 😉

mamajana
24. mar 2009

no môj manžel je proste taký, už to neriešim, cez deň sa deťom venuje, teda cez víkendy a cez týždeň poobede, ale v noci sú mu všetci ukradnutí. Ach jaj, no čo už ☹

zelmirka1
24. mar 2009

jasne ved kazdy sme niaky...moj muz zase chodieva casto neskoro domov a tiez to neriesim lebo by to bolo zbytocne...zase mi velmi pomaha ked je doma. Tak ako tak je najvacsia starostlivost na nas maminach.

zelmirka1
24. mar 2009

teda kocky to nie je normalne...doobeda krasne slniecko a teraz chumelenica...ako len pojdem von takto ? aj vetrisko je riadny to aby som sa drzala kocika aby ma neodfuklo... ☹

miracko
24. mar 2009

Ahpjte, nasla som niekde odkaz ze tu su zilincanky, mozem sa pridat????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre