Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
24. mar 2009

ahoj miracko, vitaj žilinčanka! 🙂
máš krásne detičky.

zelmirka1
24. mar 2009

ahoj biela
no konecne sa niekto zjavil...ja som doma...kocikuje mi tatino 😉 ako sa mate s Oliverkom ?

myss
24. mar 2009

Ahojte, baby, čo je tu nového?

biela
24. mar 2009

zeli, ahoj moja, ako ti je? je to lepšie?

biela
24. mar 2009

idem zbehnúť s malým ešte von, kým slnko svieti...

zelmirka1
24. mar 2009

no povedala by som nie je mi uplne zle ale ani uplne dobre preto oddychujem a kocikuju ini... 🙂

biela
24. mar 2009

ahojte,

arriana, dnes som dočítala knihu hriech náš každodenný. bola veľmi napínavá. síce som hneď vedela, kto asi bude vrah, ale bolo to fajn. najviac sa smejem na tých ich výsluchoch. sú perfektní a majú dobré hlášky.

zeli, dobre, že ti nie je úplne zle... už to bude len a len lepšie, uvidíš... hlavne aby miško od teba neochorel. tak ho moc nepusinkuj 🙂
ja som bola asi 2x chorá do oliverkovho 1 roka, to bolo otrasné obdobie, som nosila "rúšku" som sa skoro zadusila tak mi to bolo protivné...

zelmirka1
24. mar 2009

presna tak biela...uz druhy den nosim rusku a vyzeram ako naozaj... 😝 ale co by som neurobila pred mojho bobceka.

biela
24. mar 2009

odfoť sa a hoď tu fotku 😀

a_rianna
24. mar 2009

ahojte,

hura hura vzali nas do labyrintu cvičiť... ale kočky kt. tam chodite ešte mi povedzte kde to tam je? to v tej velkej telocvičnii čo tam je? dakujem

biela
24. mar 2009

ahojky kde ste kočky? želka, som kukla tvoj album a tá fotka tam NIE JE 😉 ako to? 😀

ari, to je super že idete cvičiť. 🙂

biela
24. mar 2009

vera, kde že si? 🙂
zohnala si tie gumáky?
ja teraz idem jedny objednať s mmb.

biela
24. mar 2009

nejdem ich objednať som sa rozhodla, pôjdeme v sobotu do tulipu tam je deichman, pozriem tam.

haló je tu niekto?

patkao
24. mar 2009

ahoj biela,ja si tu este citam co mate nove 🙂

biela
24. mar 2009

ahoj Pati,
a ty máš čo nové? 😉

mamajana
25. mar 2009

Ahojte, takže zase máme sneh, super, čo iné sme si mohli želať, nie?

mamajana
25. mar 2009

Inak biela, to si fakt dobrá a predvídavá, keď si hneď vedela, kto je vrah v tej knihe. Ja som si to začala myslieť až pri konci, že to asi nebude nikto s tých snobských snobov. Inak podľa mňa tá kniha bola hnusná, nie? Hlavne aké sadomaso praktiky robí naša elita. 😠

a_rianna
25. mar 2009

ahojte v blave svieti slnko teda aspon ta roznička to na markize hlasa a že dneska bude konečne teplo tak som zvedava lebo zatial to tak nevyzera

a_rianna
25. mar 2009

baby inak včera som pozerala spravy a v Oravskej Lesnej maju more snehu.. zevraj z večera do rana im napadalo neskutočne vela snehu normalne museli frezou robiť chodniky... tak toto by ma asi už položilo byť tam 🙄

biela
25. mar 2009

ahojte,
tak my od piatej zase hore. 😀 hurá

jani, naozaj nechutné praktiky, no verím tomu, že to naozaj tak funguje, ževraj v šoubiznise berie skoro každý čosi, asi na tom niečo bude...
a nakoniec tam ani nenapísali, čo chosé s tou zdenou, však po sebe išli a potom to autor už nerozpisoval. možno v niektorej z ďalších kníh... ? neviem. 😕
ja už toho hnusné počasie nekomentujem. teraz zase hovoria, že bude dnes chladno, tak ale dominika rosnička čo je na práškoch či čo?

a_rianna
25. mar 2009

no ona možno predpoveda blavu a na ostatok kašle 😠

biela
25. mar 2009

však slovensko je hlavne blava neee? 😀

biela
25. mar 2009

jani, máš IP

zelmirka1
25. mar 2009

ahojte
biela jasne ze foto nikde...znemoznit sa a este na MK 😀 ???

mamajana veru co ine by sme si mohli zelat ako sneh ? ja milujem zimu ale co je moc to je moc.

inak este nebude pekne lebo som volala kamoske do Prahy a tam je hnusne, chumelenica... a vacsinou to pride k nam, takze sa neteste asi az cez vikend sa to vylepsi.

zelmirka1
25. mar 2009

baby moj Misko ma dnes 6 mesiacov !!! 🙂
ja viem nic zvlastne ale nam sa to zda uzasne ako rastie... 😀

a_rianna
25. mar 2009

zeli gratulujeme MIškovi.
Nuž mne ked sa maly narodil tak som sa pytala kamošky, že ako vlastne vnimala to že jej mala pred očami rastie... myslim či to vnimala, či si to uvedomovala. Lebo ja som si to nevedela predstaviť, že mam male mimčo v perinke a onedlho bude 4 rkovať... nuž a často sa pozastavim že juj Tominko kedy si mi takto vyrasstol. Videla som to len na oblečku, ked som mu vymienala velkosť za velkosť. Naozaj som to nejako nevnimala ked som bola s nim ced čo den že je zasa vačši a vačši. Aj ked je to na oko velmi viditelne teraz 🙂

biela
25. mar 2009

Zeli, miskovi všetko naj k pol rôčku. tortičku si upiekla? 🙂

zelmirka1
25. mar 2009

dakujeme
neupiekla...ved on este nemoze a my s muzickom skocime do cukrosk... 😀 ja moc nepeciem lebo u nas pecie moja mama ktora pecie tak uzasne ze si netrufam jej konkurovat.

ariana mas pravdu ze to nevnimame lebo sme s nimi kazdy den...ja to vidim len ked kuknem starsie fotky napr. vcera som pozerala ako sme ho doniesli z porodnice a to bol fakt malicky.

a_rianna
25. mar 2009

biela maš ten film milionar z chatrče? ak ano žičla by si mi?

biela
25. mar 2009

arianna, mám , jasné, dohodneme sa niekedy .

urobila som olinkovi album zo starých fotiek, tak kuknite. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre