Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
20. máj 2008

no sak aj pomimo, ale aj do sacku 😉

lahodacka
20. máj 2008

ahojte babiky,tak uz som doma, ako sa mame

svantica
20. máj 2008

ahojte babiky 😀
laho vitaj doma 😎

lahodacka
20. máj 2008

ahoj svantica, dakujem...

mimi
20. máj 2008

laho, vitaaaj, konecne si doma!!! Uz aj Kubko ta spomina, rano vstal a povedal KAtka 🙂 🙂

dianecka, tak vyrazame do ulic? uz by som ta rada spoznala, teda aj tie, co este nepoznam 😉
baby, tak hodte dajaky datum, nech to oslavimeeee !!!!

svantica
20. máj 2008

mimi to by bolo super 😀

vera21
20. máj 2008

Ahojte 🙂
Aj ja sa hlasim na stretko, aj ked nebudem oslavenec..... 😝 Baby, ved toto pocasie je des, denne teplotne rozdiely aj desat stupnov, to kto ma akoze zvladnut ??? 😒
Mimi, aj my uz sme okusili tie Turcianske - celkom OK, len neviem, ci mala nebude chora, bo straaasne sopli ☹

dianecka
20. máj 2008

ahojte 🙂 už spíme, máme navarené a idem sa zblázniť, lebo som malej na MMB povyberala sukne a šaty a teraz neviem, pre kt. sa rozhodnúť 😝, asi to nechám odležať...

vera aj nám malá po Turčianskych 1x v živote soplíkovala a aj pokašliavala, to je z tej vody, nemohli sme ju odtiaľ dostať, najviac sa jej páčilo byť vonku (čo sme boli minimum) ale asi si aj vody chľupla

mirka to stretko by mohlo byť budúci week, ak sa vráti fajn počasie, nie? mne by vyhovovalo až tak o 15, keď sa Dianka zobudí, môžeme vyraziť 🙂
...šak babky napíšte kedy.....

lahodacka
20. máj 2008

jeeeej verus, ze si sa ukazala 😉
baby no veru dajte navrhy, sak ani ja nie som oslavenkyna 😅

dadus
autor
20. máj 2008

ehm to predtym som pisala ja 😀

dianecka
20. máj 2008

šak to neva, že "neoslávenci".....dôvod na oslavu máte, nie??? 😀

laho, hurááááá Slovensko, vitaj doma 😉

maryem
20. máj 2008

dadus :D :D :D sa smejem s tym kablom..A cely den nadavas, co to zas robia, ze nejde net,nei? :D
My sme do toho sacku na moc tiez stiahli len minimum, ale predsa. No neviemm ci vacsim detom sa to lepsie zachytava,lebo uz sa viac vrtia.. Nocnik uz asi potom fakt viac pomoze. Lenze B.do nocniika nechce cikat :( ani nic, obcas posedi..Ale kaslem zatial na to.
Jeej,stretko🙂 ze som taka vtirka a nechodim sem casto.A este ani nie som majovka.Ale velmi blizko. Junovky beriete? 😉
Akurat som vcera manzelovi vravela, ze potrebujem sa od malej vzdialit na dhise ako na 10 min a dalej ako na WC,lebo uz mi fakt zahrabava. Zacina byt strasne upistana. A to sa snazim este trpezlivo..No dlho mi to uz nevydrzi..Takze..kedy? 😉

dadus
autor
20. máj 2008

mary sak to rozmyslam, ze necham toho mojho zavislaka v tom a narocky mu ten kabel odpojim 😀 len aby potom nevolal do chella a nestazoval si,ze za co plati ked to nejde 😀 😀 , no ale na nieco to bolo, aspon bol krasny vecer....ehm teda noc 😀 😀 😀

kutina
20. máj 2008

Ahojte,
takže ten ranč, je to kúsoček za žilinou, ako zbehnete z dvojprúdovky na KNM, prvá možná odbočka doľava a hneď to tam je :
sú tam kone, kozy, bažanty, daniele, poník, rybník, veliká voliera so vtáčikmi a zajačikmi + vnútri v reštike detský kútik, ktorý sme my využili keďže bolo škaredo
ale je tam fajn

svantica
20. máj 2008

ahojte, mohli by sme to stretko dat ked bude krajsie, to dufam,ze coskoro,lebo ked sme doma tak mame iba same nehody

dadus
autor
20. máj 2008

kut to myslis tu anitu?svanti neboj, urcite ked bude krajsie....

dadus
autor
20. máj 2008

aha uz citam, to je v brodne... 😅

kutina
20. máj 2008

nie anita, to je smer na žilinu, tento ranč je smer na KNM a hned za dvjprúdovkou, za zákrutou odbočka doprava a hned tam to už je

svantica
20. máj 2008

kuti pocula som,ze tam maju aj ryby a tie si mozes aj chytit a potom zjest

kutina
20. máj 2008

áno presne tak svanti.....-)

mimi
20. máj 2008

ale ste tu popisali, to vzdy, ked som tu ja nie 😠 😀

Mohli by sme sa stretnut buduci tyzden, teda, ked bude pekne. Kedy navrhujete, cez den alebo vecer? Ja som za podvecer a bez deti 😅

maryem, samozrejme aj ty si vitanaaa!!! Ja tiez potrebujem break od maleho, preto by som chcela damsku jazdu 😉

vera, to mi je luto, ze zacinate byt chore. Voda nebola tepla? Lebo mne sa zdala az moc tepla a skoncila som s migrenou 😝

dadus, laho, uz ste doma? Ta ja cekam, kedy zavolate 😅

dadus
autor
20. máj 2008

mimi, cafko, az teraz som sa vratila z prievidze, chlop kupe malu a ja idem coskoro ku serialu.....baby otras toto pocasie.....no hruza....

dadus
autor
20. máj 2008

tu sa uz asi spinka, co? 😕 😅

lahodacka
20. máj 2008

tu sa vybaluje, dadaus

dadus
autor
20. máj 2008

juj katus, teeeda by sa mi nechcelo 😉

lahodacka
20. máj 2008

ved sa mi ani nechce, ale kto to urobi za mna 🙄

dadus
autor
20. máj 2008

ta zeby sme urobili nejake vyberove konanie? a kdeze je mimi, zase sa bude stazovat, ze ked pride nikto tu nie je 😀
ale idem asi aj ja pomaly, sak moj budik je pravidelny a nikdy nezaspi 😀 😀 😀

maryem
20. máj 2008

😀 😀 dadus, tak predsa to na nieco bolo..Citala som ta v inej teme, ako ste sa rozjeli..Sa smejem na tej babe, co zistuje pre vas,ze co ako..spominas? 😀 😀
kuti, ja viem, chodievali sme skoro okolo,ekd sme byvali v KNM,len som envedela,ze je tam tolko zvieratiek. Asi tam zajdeme nejaky vikend. Dik.
mimi, verus, kedy ste boli v tych trencianskych? teraz niekedy? je to kryty bazen, ci termal??
Dadus, este je marcelka stale take dobre kludne dievcatko? 🙂 Ja som si myslela, ze to nase bude furt poslusne a ..dosiel na psa mraz..

mimi
20. máj 2008

uz som tu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre