Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mamajana
26. mar 2009

pati, ja som vždy šla na úrad práce v stredu, keď mali dlhší deň až do piatej, deti som nechala doma a šla som potom poobede sama. Nebolo by to aj tebe lepšie? Lebo trepkať sa tam s dieťatkom, to je riadna fuška.

Som si aj ja pridala dve fotečky do albumu, ako Filipes pláva, nás pofotil Tomáškov tatino. No fakt nebyť a_rianny a jeho, tak ani fotku nemám. Lebo môj mužík je strááááášne zaneprázdnený.
Tak ak máte záujem, kuknite. 😉

patkao
26. mar 2009

😀 ta potapajuca fotka je super..no moj muz chodi domov az po siestej, takze by som nemala malu kde nechat..musim ist aj s nou, bude to mat v ramci prechadzky..len mamine sa dnes neako nechce von..a kým sa dotrepem z hajika do mesta..no co budem rozpravat, dnes som leniva 😎

mamajana
26. mar 2009

no tak to ti verím, však ale.....sa mi zdá, alebo ozaj ide svietiť slniečko? Ale z hájika do mesta, tak to je fakt.......dosť.

zelmirka1
26. mar 2009

ahojte
tak my vstavame cim dalej tym skor....krasne sme spinkali do 4 mesiacov do 7.30 odvtedy sa to posuva a sme na 5.30 hod...hruza...mne ho berie muz a ja do 7 spim lebo som hotova. Aj v noci teraz vystraja 😝 a stale viac a viac.
Mamajana obdivujem ta s dvoma detickami to musi byt fakt narocne...si sikulka ze to zvladas.

Bola som dnes na uvodnej hodine k plavaniu...tak som zvedava...maju to tam pekne len sa akosi stale bojim ze maly je malicky a ci to zvladneme. Ale uz sa tesim ze budeme mat niaky program.

biela uz som lepsie ale pre istotu dame kafco buduci tyzden aby som ti maleho nenakazila...uz sa tesim... 😉

patkao
26. mar 2009

a mam po starosti..dnes je na urade nestránkový den 😀 ..este ze som sa pozrela

patkao
26. mar 2009

zelmirka a kolko stoji to plavanie? na letaku som videla len ze je to 10x90min..ale o cene nikde ani chýru..

zelmirka1
26. mar 2009

116 EUR to stoji 10 lekcii, je to dvakrat do tyzdna...

mamajana
26. mar 2009

Inak vám poviem, že to sú nehorázne prachy. Kamoška chodí s malou plávať vo Zvolene a tiež sa sťažovala, že aké je to drahé, a oni tam prosím pekne platia za 10 lekcií 84 eur. Takže to je neporovnateľné.

zelmirka1
26. mar 2009

je to drahe to je fakt, ked nahodou muz viac nezarobi tak maju mamicky smolu lebo rodicovsky prispevok je smiesny...no ved uvidim ci budem spokojna, ale priestory su pekne novucke uz som zvedava len na tie instruktorky.

biela
26. mar 2009

jani, malý je prekrásny, prvý x som ho takto videla, v kočíku moc nevidno. tá piata fotka je super, som sa zasmiala.
a zdenka je tiež kočka, vyzerá ako školáčka...

zeli, tak budúci týždeň teda, dohodnuté.

a_rianna
26. mar 2009

zeli a kedy chodite o kolkej a kt. den?

a_rianna
26. mar 2009

inak nereus mal vo večerniku že prijme inštruktorky, tak mi volala včera kamoška že ide na pohovor zajtra... tak si neviem predstaviť že ako to chcu robiť lebo sak maju takto už 4 dni zabrate a maju 3 inštruktorky... asi sa im hlasi vela detičiek a nestihaju

mamajana
26. mar 2009

Ahojte, tak my sme boli v poradni. Filip váži 10450gramov, teda ......dobre som to napísala? Váži 10kg a 450gramov. Asi dobre 😝 .A ja sa čudujem, že ho už nevládzem nosiť hore dole po schodoch a tak.
No ....ale nevedela mu nahmatať jedno vajko, tak nás poslala na urológiu. A tam som mala dosť. No proste som odtiaľ odišla a pôjdem asi zajtra alebo v pondelok. Pán doktor mi povedal, že deti berú asi tak, že pomedzi pacientov, tak mám počkať, ale však sama vidím, koľko má pacientov, tak nevie, kedy ma vezme. Viete si predstaviť, malého som mala na rukách, ten sa mrvil a mrnčal a keď sme tam takto prestáli a presedeli polhodku a ani za ten celý čas nevyšiel pacient ktorý bol stále vo vnútri, tak som sa zvrtla a odišla.
Pán doktor asi nevie, čo to je ísť na vyšetrenie s malým dieťaťom. Nechcem mu krivdiť, ale fakt som bola vytočená, a to poriadne.

mamajana
26. mar 2009

Ale ja inak neviem, ako to hmatajú tie vajká. Dr. mu to chytala keď ležal, a nahmatala mu len jedno, vraj druhé je ktoviekde.
Ale keď som prišla domov, tak som ho postavila, a hmatala som a hmatala, ale nahmatala som mu obidva, tak ja neviem.
Ale určite pôjdeme na to vyšetrenie, aby som bola na čistom, že je všetko ok.

mamajana
26. mar 2009

No, utekám pre Zdenku, ideme o 16. do tanečnej, tak dúfam, že to všetko zvládnem. Lebo vám poviem, že som dnes úplne hotová 🙄

a_rianna
26. mar 2009

No Jani, my mame jedno vajko od narodenia, takže nam hmata vždy len jedno a do roka čaka či samo pojde dolu... takže mi na urologiu ešte nechodime ale mi ani nevrav že tam je taky pristup... lebo po roku pojdeme aj my... ach jaj... to aby som začala sondovať nejakeho detskeho urologa ... po znamosti asi...

inak som počula že je niečo ako tulave vajička, takže ak Filipkovi nezistili tuto "vadu" v porodnici, tak je možne že sa mu len tak zatulalo, alebo proste ho doktorka nenašla .... hm

a inak ako dobre??? ja som už doma ale v Zadubni som ešte nebola... mama mi volala že mam fraj tak oddychujem, pojdem pre neho až spolu s mužom, ale v ramci oddychu som stihla prezliecť periny, upratať cely byt, navaril a umyj jedno okno... takže takto ja viem oddychovať.... 😀

biela
26. mar 2009

jani a to ako že ho tam nemal? predtým ho tam mal v pohode a zrazu nie? to sa môže len tak zrazu stratiť ??? 😨
to je akô divnô? tí chlapci furt čosi majú s tými pindíkmi...

čo sa týka vyšetrení s malými deťmi, to je katastrofa... deti do 1 roka by mali brať prednostne všade. však to sa nedá čakať 2 hodiny v čakárni...
jani, náš oli vážil v roku 10,14 kg 🙂 a to bol veľký chlap!!! ten tvoj filipko je riadny valibuk... 🙂 v pol roku mal 8,35 kg, potom už moc nepriberal. lebo sa začal plaziť, potom 4nožkovať a všetko spálil čo napapal a vytiahol sa do výšky...

biela
26. mar 2009

prídz aj k nám ari umyť okná keď ty taká sikovná žienka. 😀

mamajana
26. mar 2009

No Zuzi, tak ja som takto oddychovala v sobotu, manžo mal deti vonku. No v pôrodnici mu nahmatala dr. obidve, bola som pritom, aj ja som mu teraz nahmatala obe, ale len postojačky, poležiačky mu nič nehmatám, teda len to jedno.
Ale však uvidíme, inak aj ja rozmýšľam, že idem hľadať iného lekára, toto bolo fakt akože, no neviem sa k tomu ani vyjadriť. Ale chcem tam ísť aj tak zajtra a uvidím ako bude pán dr. vyšetrovať.

biela
26. mar 2009

jani, držím vám palce zajtra.

vera21
26. mar 2009

Leni, ty nevyspisuj na kona, ale laskavo mi zdvihni telefon 😉

biela
26. mar 2009

verus, kušuj, idem do mesta. ponáhľam sa. 😀

sasib
26. mar 2009

Ahojte mamičky. Chcem sa Vás spytať o Materskom centre LEVIK od kedy bude otvorené a kde sa nachadza. Ďakujem Saskia

zelmirka1
26. mar 2009

ahojte
tak my sme dnes boli na poradni...Misko je zdravy a vazi 7400 g...doktorka ho pochvalila aky je sikovny aj plavanie nam schvalila.
mamajana ty mas teda riadneho valibuka...mas co nosit. 😀

mastulka
26. mar 2009

Ahojte, mam len taku otazocku, som sice len na zaciatku tehotenstva ale potrebovala by som poradit, kde v ziline sa nachadzaju obchody pre mamicky s oblecenim, lebo obtiahnute rifle co mam uz asi dlho neponosim 😒 a nemozem predsa behat s holym zadkom 😅

biela
26. mar 2009

mastulka, v detskom obchode santa maria keď ideš zo štvorcového to poslednou uličkou napravo, tam predávajú aj tehotenské veci. potom je jeden obchod pre moletky a tehulkyako ideš z bulváru ku nemocnici pri pošte ...
viac nepoznám.
skús pozrieť aj na nete, kamoška si kúpila super tehu rifle, v obchode boli o dosť drahšie...

Zelinka, super, gratulujeme aký je miško veliký chlap!!!

saskia, Levik ešte nie je otvorený, ale čoskoro bude a je v priestoroch súkromnej základnej školy na Hlinách ...

vera21
26. mar 2009

Ahojte,
Mastulka, este jeden obchod je na Dlabacovej ulici - je to ta ulilca, ktora ide od autob. nastupista smerom ku Kominarovi - krcme, ak poznas...Je tam kadernictvo Damada a kusok pred nim je taky butik, kde maju teho oblecko....Ale aj podla mna najlepsie kupis na MMB 🙂
A Levik bude otvoreny od buduceho tyzdna - iba upresnim Bielu - su to Hliny VI. - je tam sukr. ZS, sukr. gymnazium, VS prava a este kadeco. Tak tam to bude....Ale info sem este hodime s detailami.

biela
26. mar 2009

čau veruška,
dobro došli? 🙂
áno, ešte ten obchod, je tak na rohu, a ešte aj v detskom obchode na bulvári "chrobáčik" majú tehu veci...

zelmirka1
26. mar 2009

ahojte
ja este doplnim ze fajn tehu rifle som kupila na Masarycke v tom obchodnom dome vedla hotelu Polom...
prave som dopozerala ordinaciu a idem kuknut ci tu niekto je ?
vera co je MMB ? ja som mimo

biela
26. mar 2009

zelka, mimibazár, www.mimibazar.sk
ja som ordináciu nekukala, pečiem koláče, moja maminka mala včera 50-tku a v sobotu oslavujeme, tak dnes a zajtra pečiem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre