Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
1. apr 2009

no čo už, sú to břídilové 😀 mne je to jedno, nech si ich dajú aj 10 vlastných. čo už. kedysi som pozerávala takéto reprezentačné zápasy, aj hokej aj futbal. teraz mi je to jedno. mám svojich starostí dosť. no tí chlapi to riadne prežívajú 😀
tak už budem pozerať aj oxfordy 😝
kde sa chodíte najviac prechádzať? aj do mesta? lebo ja sa prihovorím, ak ťa uvidím. 😉

katkaza
1. apr 2009

ja mám tv pred očami a o tom,že je remíza sa dozviem na koníkovi 🙂

marina.o.
1. apr 2009

my sme väcsinou na Hlbokej.Do mesta sme chodili v jeseni manzelovi oproti z prace.Ked bude teplejsie asi zacneme.Vy chodite kam?

biela
1. apr 2009

katka to naschvál reprízujú, lebo vo všetkých domácnostiach si asi dnes chlapci zapli futbal, tak aj tak by to nemalo veľkú sledovanosť. 😕

biela
1. apr 2009

ako kedy, každý deń sme na bulvári, tak 1-2x v meste, väčšinou už chodíme peši. môj už moc v kočíku nechce byť, iba keď mu dám nejaký žvanec, napr.rožok. 🙄
ja už som tak alergická na futbal. akurát sa tu manžel rozčuľuje, že "diváci spievajú macejka. no to budú určite slovanisti" 😀 😀

katkaza
1. apr 2009

dementi...to nie je normálne 😠 ...no aspoň som po dvoch rokoch na nete 🙂

marina.o.
1. apr 2009

ja tiez futbal nemusim.Hokej som si pozrela 😉
biela na bulvar chodim akurat do DM-ka

biela
1. apr 2009

katka a keď si chodíš na koník, to tu chodí tvoj duch? 😝 🙂
mňa najviac štve, prečo to dali na jednotku a zrušili mi hausa. celý deň to neviem rozdýchať. 😀
ja som videla len jednu časť modré z neba. na vianoce. ako zaviedli elektriku. to bolo také dojímavé, fakt ma to dojalo. mi bolo ľúto toho chlapca, aj jeho otca. ☹

marina.o.
1. apr 2009

biela,ja som zasa netusila,ze Haus nebude.Myslela som,ze futbal daju na dvojku al. trojku.
To s tym chlapcom som pozerala aj ja.Bolo to smutne ale tu eletriku mali zaplatenu tusim len na rok.Zaujimalo by ma co bude po roku... 😒

biela
1. apr 2009

no určite tam niekedy na seba narazíme 😉 ja som na bulvári každý deň.
keď som sa mala stretnúť so želkou na bulvári, tak mi povedala, že má modro-bledo modrý kočík, tak som sledovala a išla jedna maminka s takou farebnou kombináciou a ja som sa už usmievala ako slniečko, ona nič, trošku ma to zarazilo, no čo, nemusí sa želka usmievať. 😀 no došlo mi, že to asi nebola ona. 😅

marina.o.
1. apr 2009

a na mna sa zelka usmievala 😀

katkaza
1. apr 2009

no ale teraz ani moc nekoníkujem 😀 vieceré príbehy sú tam také smutné.raz bolo o dvoch sestrách,boli obe postihnuté a vtedy reval aj mm a to on nezvykne.ale ja plačem skoro pri všetkom 🙂
marina ja si myslím,že keď sa to zmedializuje,tak sa im aj potom pomôže...proste,že po roku ich neodpoja,že koniec...aspoň dúfam

biela
1. apr 2009

mne ho bolo ľúto, lebo stratil maminku, myslím na rakovinu zomrela, on sám má silnú cukrovku. ten otec sa o neho staral ako mohol, aj do školy s ním cestoval. je mi ľúto takých ľudí, keby boli aspoň komplet rodinka, no ani maminku nemajú. smutné. a je takých veľa.

marina.o.
1. apr 2009

ja im tiez prajem aby im bolo uz len dobre.

biela
1. apr 2009

katka, ja to radšej nepozerám. ja radšej toho cynika Hausa.
veľa ľudom medializácia pomôže, no niektorí to chcú len využiť aby sa dostali do tv. napríklad aj taká pošta pre teba, nechápem tých ľudí, čo tam idú.
som minule pozerala takú časť čo bola na čechoch, to bol des. idem to pohľadať, dám vám sem link.

katkaza
1. apr 2009

no ja poštu nemusím.ja keď som to kukala,som sa normálne doma cítila trápne 😒

marina.o.
1. apr 2009

poštu ani ja nemusím...biela Haus je super.Len niekedy sa pozatavujem na ich metodami.Robila som 13 rokov v nemocnici ale co tam oni dokazuju nechapem.Mam pocit,ze tam je aj dost odbornych slov.Niekedy musim manzelovi prekladat 🙂

biela
1. apr 2009

marina, všetci zdravotníci sa pozastavujú nad tým, že tam trepú somariny. 🙂 ale mňa to baví, sa mi páči jeho humor. 😀
tie linky čo som tam dala, ani to nepozerajte, mne sa chlpy na rukách ježia z tých ježibáb. bŕ. 😖 😠

marina.o.
1. apr 2009

mne sa tiez paci humor.Len si myslim,ze obycajny smrtelnik tomu celkom nerozumie.Ale hlavne,ze je sranda 😀
Ja to pozeram...jezibaby 😝

katkaza
1. apr 2009

som kukla tu hádku...len sa mi nechcelocelé,ale matka akurát ziapala,že ju preklína a dcéra sa s ňou nechcela vidieť....no des.ako takto môžu skončiť dve osoby,ktoré by si mali byť najbližšie 😒

biela
1. apr 2009

však práve, tým som chcela poukázať na to, akí ľudia chodia do takýchto relácií.
v španielsku myslím to bolo si pozval jeden magor svojú bývalú priateľku do pošty, ona ho tam odmietla, lebo vedela, že je to blbec a on ju potom o týždeň zavraždil. 😖

katkaza
1. apr 2009

super...
ja ešte pochopím,keď sa chcú stretnúť napríklad bývalí spolužiaci,čo sa roky nevideli....ale keď tam ide riešiť rodina osobné problémy,ale sa ide niekto poďakovať mame a sú za dobre,tak to nechápem.však to si môžu aj doma...

marina.o.
1. apr 2009

presne,ja toto tiez nechapem.Ved muzovi poviem aj kazdy den,ze ho lubim.Naco mam chodit do telky??? 😝

marina.o.
1. apr 2009

katkaza,vy chodite na plavanie?

katkaza
1. apr 2009

marina nechodime.už sme mali zaplatené,ale musela som to zrušiť zo zdrav.dôvodov....a tak veľmi som sa tešila ☹

marina.o.
1. apr 2009

to je skoda.My sme tiez zrusili kvoli chorobe.Ja som nachladnuta a Adelka ma trochu soplik.My sme nemali este zaplatene,tak som to ani neplatila a celkom zrusila.

biela
1. apr 2009

tak baby, ževraj vyhrávame 2:1

marina.o.
1. apr 2009

biela,sledujes? 😀 este nie je koniec.Merciak sa tesi jak keby sme boli majstri sveta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre