• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahoj Leni, zajtra sa uvidime :wink:
2. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nas vzdy ucili o jednu vrstvu oblecenia viac ako dospelak . dolezite je mat dobru ciapku ktora je na cela a uskach. a nemalo by prefukat brusko a priedusky.
2. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa tešíme :wink:
v labyrinte sa nám veľmi páčilo. som tvojou dlžníčkou :wink:
takže sa tam budú dať používať aj preliezky vonku? to je super. :slight_smile:
2. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som dnes videla také ročné detváky ako je môj oli, aj menšie a nemali čiapočky. však to by malo mať čiapočku, nie?
2. apr 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nase dve Dory nemali miestami dnes ciapky na hlavach :slight_smile: Hlavne Natalka, jed jej ju Alica davala stale dole :grinning:
2. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a Leni, ved ty si ten Labyrint budes musiet odpracovat v Levikovi, len o tom este nevies :grinning: Ale som rada, ze sa Olimu pacilo.....Mne sa tam tiez paci, hlavne kava mi tam chuti ....
Zeli a Vam zelam, aby sa to plavanie len a len zlepsovalo, co sa nalady maleho tyka...U nas to bolo podobne a vcul je to "plavkyna"
2. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uz lahnut, zajtra mam tazky den
tak DN baby :dizzy_face:
2. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my keď sme prišli domov, mal hlávku totál spotenú a mal len takú tenšiu úpletovú... dokedy treba drobcom zakrývať ušká... ?
2. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veruš, aj ja už idem.
DN
2. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chvilkuu som tu neni a uz tolko prispevkov, ze som musela patrat po tom svojom :sunglasses:
obliekla som jej body a na to dupky - tak je oblecena doma a na vonok som jej na to hodila flisku + este jednu bundicku asi rovnako hrubu... a samozrejme deka. viem, ze sa hovori, ze o jednu vrstvu viac ako dospelak, len niekedy ma to myli, lebo je tam bud fusak alebo deka a druha vec je, ze babo lezi a ja sa hybem...ale radsej asi teplejsie akokeby jej mala byt zima
2. apr 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko,ja len ze lahodacka ma uz babatko, dcerku Tanicku, narodila sa 2.4. o 18:41,vazila 3720g a meriala 52cm....baby to zvladli bravurne :wink:
3. apr 2009 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my dnes do Levika určite neprideme, :slight_smile:) sa tam dostavime asi až po velkej noci takt o tam pekne všetko dorobkajte až mame ten prvy dojem pekny...
a dneska želam dobry vstup, alebo skvele prestrihnutie pasky...alebo ako to nazvať :slight_smile:))

mne je stale na figu a dneska mam už aj maleho pri sebe tak dufam že bude dobry a nebude vymyslať...
3. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
blahoželáme lahodáčke, ja ju nepoznám, no z prvej strany našej diskusie mi došlo, že sa snažili :slight_smile:
Prajeme veľa zdravíčka to je najdôležitejšie a rodičom srdečne gratulujeme. :wink:
3. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Dadka lahodacke BLAHOZELAME, hlavne obom kockam veeela zdravicka a skore zotavenie :slight_smile:
a LEVIKOVI taktiež želame šťastny začiatok :wink: , nech všetko klape ako hodinky :dizzy_face: , my sa žiaľ teraz nemožeme zučastniť, ale dufam že tam skoro zavitame :sunglasses:
3. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky,
tak asi ste všetky v Levíkovi. Určite tam aj my pôjdeme kuknúť v dohľadnej dobe :slight_smile: a tak želáme tomuto centru aby sa mu dobre darilo.

Chcem vám napísať, čo sa mi dnes stalo a zároveň vás varovať.
Išla som poobede pre Zdenku do škôlky ale ešte predtým do obchodu na nákup. Nakláňala som sa nad boxom s mrazenou zeleninou a keď som sa otočila, tak sa mi cigánka hrabala v taške zavesenej na kočíku. Bol to asi zásah zhora alebo čo, že som sa v tom momente otočila, lebo stačilo o sekundu neskôr a moja peňaženka by bola fuč.
To ste nepočuli ten krik čo som spustila, že čo tam chcela, čo sa mi starie do mojej tašky, či sa jej zachcelo cudzích peňazí, a ona? Akoby sa nič nestalo. Pridrbane sa usmiala a šla za jednou predavačkou a pýtala sa jej, či nemajú nejakú zmrzlinu.
Tak ja nasr...tá som tam šla tiež a povedala som tej predavačke, že táto tu, čo sa jej vypytuje jej tu chodí okrádať zákazníkov, aby si dobre zapamätala jej xicht. Nato sa cigaňa otočila a odišla.

Poviem vám, som znechutená. Ani si nechcem predstaviť, čo by bolo, keby mi tú peňaženku okradla, už beztak som v neustálom mínuse a takto........
Takže milé maminky dávajte si dobrý pozor na svoje veci, lebo príde nejaká cigánska p...a a vezme vám ich.

Podotýkam, že dotyčná vôbec nevyzerala zle, povedala by som, že je to slušná žená, no ......nebola.
Bola to totálna sviňa.
3. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dadus pozdravuj od nas lahodacku a aj malu Tanicku,je krasnucka :grinning:
3. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mamajana ja mam tiez taku skusenost...este ze to dobre dopadlo. Mne sa stalo ze som stala v rade a ciganka mi siahla normalne do tasky na pleci...podotykam ze mam velku tasku a mam problem v nej najst penazenku, ona ju nasla na prvy sup a uz ju drzala v ruke ked som ju schmatla. Odvtedy si davam riadny pozor a kedykolvek sa o mna len niekto obtrie uz zvieram kabelku ako chora. Inak neuveritelna je ta drzost ze aj ked zacnes na nu kricat ona sa chova akokeby nic a ani neodide, fakt priserna drzost.

baby ako obliect drobca ktory ma len 6 mesiacov ? to teplo ma uplne prekvapilo, tiez sa mi zdalo ze je akosi moc naobliekany ale ked je taky malicky.. tricko, dupacky, bundicku, samozrejme ciapku a bol este deke v kociku. No ja som bola len v tricku a to som pritom zimomrivec tak neviem ci som ho dobre obliekla.

Som cela vytesena lebo sme dnes odlozili hlboky kocik a vytiahli sportak...maly len kukal ze kde je a pacilo sa mu. :slight_smile:
3. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to važne??? teda ja neviem na čo by som sa ja v tej chvili zmohla ale dobre že si na nu nakričala... kokossssss

no my sme dneska boli s jankou vonku a sedeli sme na namesti na lavičke kym drobci spali a popijali kavičku a veru bolo teplo, tak ja som malemu zbalila fusak, a nechala som ho len tak sedieť v kočiku, na slniečku bolo fajn
a mal oblečene bodynko s dlhym rukavom pančušky teplačky tričko a jarnu budnu a čiapku

Inak Jani som si všimla ked sme dosli dom, že maly mal červene lička, tak nabuduce už musim natreť drobca opal. kremom, a som dosla dom povysavala nošcek spustil polhodinovy rev a zaspal na 2 hodky.... :grinning: čo sa mu už teda nestalo riadne dlho že by tak spinkal
3. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,
tak to je hnusný zážitok. ľudia sú strašné svine, máš pravdu, okradnú ťa ani nevieš ako ale aj takí, do ktorých by si to v živote nepovedala, nie len cigáni. ja by som im prsty polámala. :angry:
budem si dávať aj ja veľký pozor, no čo ak ťa vymákne kdesi vo vchode domu a ešte ťa aj napadne...? radšej nenosiť pri sebe žiadne peniaze, ja ani nenosím a na nákupy chodíme s mužom. no dnes ťa okradnú aj o 1 EUR.
špiny.

želka, tak to je super, že sa miškovi páči. ja som prišla domov nejaká rozbitá z toho prudkého slnka. potom som ešte cvičila a odvtedy som ako mechom ovalená.
a dobre si ho obliekla podľa mňa. :wink:
3. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze obliekate podobne tak fajn :slight_smile:
ariana ved nakricat sa da ale oni su fakt tak drzi ze im to vobec nevadi...
3. apr 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano želi, ale ich nikto nezmeni... a ešte sa kludne može stať, že si ta počkaju niekde aj z bandou a pomstia sa ti za to nakričanie..... proste je to svinska chasa...
3. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky čo robíte?
je tu niekto? :wink:
vera, zasa dojdeš keď už tu nebudem. :grinning:
3. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biela...ja som tu...konecne som sa prinutila urobit nieco uzitocne a umyla vsetky cizmy a odlozila na dalsiu zimu...dokonca sa mi podarilo umyt kocik lebo bol taky zablateny ze som sa dnes hanbila vonku.
3. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, ty si šikovná, príď aj k nám porobiť. :wink:
ja som dnes tiež trosku riadila, som poslala muža vonku s olim a ja som upratovala, no zajtra ma čakajú ešte okná a záclony. nemám to rada. :unamused:
radšej by som šla kdesi na výlet.
3. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale miško aký bol ukážkový dnes, ani nemrnkol :slight_smile:
3. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je fakt ze bol dobry...no ako vzdy ked s nim niekam idem tak je ako anjelik a nikto mi neveri za vie aj riadne plakat...
ja sa s upratovanim moc nestresujem aj ked ide velka noc...ja upratujem cely rok a preto ma velka noc alebo vianoce nerozhadzu. A okna sa priznam ze som naposledy zavolala dve studentky ktore ich umyly lebo mame 16 okien a z toho 6 trojitych takze je to makacka.
Ale tento vikend tiez cosi poupratujem.
3. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16 okien!!! keby som toľko umyla, to by bola moja smrť. :grinning: my máme trojo dvojitých. :sunglasses:
3. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zháňam oliverkovi na mmb nejaké gaťuše na jar a nič tam nie je. :unamused:
3. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to predsa sa nezabijem kvoli oknam :wink: ...fakt to bolo super prisli dve kocky a mali raz dva a boli vdacne ze si mozu zarobit.
ja tiez musim pozriet niake oblecenie pre maleho lebo mam vsetko take zimne :sunglasses:
3. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred týždňom sme sa triasli od zimy a teraz je 20 stupnov a je nám teplo...
sa čudujem, že rovno neskočilo na 30 stupňov a už by bolo leto a v júni už bolo po lete. všetko je to také pretočené.
3. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok