Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
2. apr 2009

ahoj Leni, zajtra sa uvidime 😉

matac
2. apr 2009

ahojte nas vzdy ucili o jednu vrstvu oblecenia viac ako dospelak . dolezite je mat dobru ciapku ktora je na cela a uskach. a nemalo by prefukat brusko a priedusky.

biela
2. apr 2009

už sa tešíme 😉
v labyrinte sa nám veľmi páčilo. som tvojou dlžníčkou 😉
takže sa tam budú dať používať aj preliezky vonku? to je super. 🙂

biela
2. apr 2009

baby, ja som dnes videla také ročné detváky ako je môj oli, aj menšie a nemali čiapočky. však to by malo mať čiapočku, nie?

vera21
2. apr 2009

ani nase dve Dory nemali miestami dnes ciapky na hlavach 🙂 Hlavne Natalka, jed jej ju Alica davala stale dole 😀

vera21
2. apr 2009

No a Leni, ved ty si ten Labyrint budes musiet odpracovat v Levikovi, len o tom este nevies 😀 Ale som rada, ze sa Olimu pacilo.....Mne sa tam tiez paci, hlavne kava mi tam chuti ....
Zeli a Vam zelam, aby sa to plavanie len a len zlepsovalo, co sa nalady maleho tyka...U nas to bolo podobne a vcul je to "plavkyna"

vera21
2. apr 2009

idem si uz lahnut, zajtra mam tazky den
tak DN baby 😵

biela
2. apr 2009

my keď sme prišli domov, mal hlávku totál spotenú a mal len takú tenšiu úpletovú... dokedy treba drobcom zakrývať ušká... ?

biela
2. apr 2009

ahoj veruš, aj ja už idem.
DN

gabrielkaa
2. apr 2009

no chvilkuu som tu neni a uz tolko prispevkov, ze som musela patrat po tom svojom 😎
obliekla som jej body a na to dupky - tak je oblecena doma a na vonok som jej na to hodila flisku + este jednu bundicku asi rovnako hrubu... a samozrejme deka. viem, ze sa hovori, ze o jednu vrstvu viac ako dospelak, len niekedy ma to myli, lebo je tam bud fusak alebo deka a druha vec je, ze babo lezi a ja sa hybem...ale radsej asi teplejsie akokeby jej mala byt zima

dadus
autor
3. apr 2009

Dobre ranko,ja len ze lahodacka ma uz babatko, dcerku Tanicku, narodila sa 2.4. o 18:41,vazila 3720g a meriala 52cm....baby to zvladli bravurne 😉

a_rianna
3. apr 2009

dobre ranko, my dnes do Levika určite neprideme, 🙂) sa tam dostavime asi až po velkej noci takt o tam pekne všetko dorobkajte až mame ten prvy dojem pekny...
a dneska želam dobry vstup, alebo skvele prestrihnutie pasky...alebo ako to nazvať 🙂))

mne je stale na figu a dneska mam už aj maleho pri sebe tak dufam že bude dobry a nebude vymyslať...

biela
3. apr 2009

ahojte,
blahoželáme lahodáčke, ja ju nepoznám, no z prvej strany našej diskusie mi došlo, že sa snažili 🙂
Prajeme veľa zdravíčka to je najdôležitejšie a rodičom srdečne gratulujeme. 😉

strunka
3. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Dadka lahodacke BLAHOZELAME, hlavne obom kockam veeela zdravicka a skore zotavenie 🙂
a LEVIKOVI taktiež želame šťastny začiatok 😉 , nech všetko klape ako hodinky 😵 , my sa žiaľ teraz nemožeme zučastniť, ale dufam že tam skoro zavitame 😎

mamajana
3. apr 2009

Ahojte žienky,
tak asi ste všetky v Levíkovi. Určite tam aj my pôjdeme kuknúť v dohľadnej dobe 🙂 a tak želáme tomuto centru aby sa mu dobre darilo.

Chcem vám napísať, čo sa mi dnes stalo a zároveň vás varovať.
Išla som poobede pre Zdenku do škôlky ale ešte predtým do obchodu na nákup. Nakláňala som sa nad boxom s mrazenou zeleninou a keď som sa otočila, tak sa mi cigánka hrabala v taške zavesenej na kočíku. Bol to asi zásah zhora alebo čo, že som sa v tom momente otočila, lebo stačilo o sekundu neskôr a moja peňaženka by bola fuč.
To ste nepočuli ten krik čo som spustila, že čo tam chcela, čo sa mi starie do mojej tašky, či sa jej zachcelo cudzích peňazí, a ona? Akoby sa nič nestalo. Pridrbane sa usmiala a šla za jednou predavačkou a pýtala sa jej, či nemajú nejakú zmrzlinu.
Tak ja nasr...tá som tam šla tiež a povedala som tej predavačke, že táto tu, čo sa jej vypytuje jej tu chodí okrádať zákazníkov, aby si dobre zapamätala jej xicht. Nato sa cigaňa otočila a odišla.

Poviem vám, som znechutená. Ani si nechcem predstaviť, čo by bolo, keby mi tú peňaženku okradla, už beztak som v neustálom mínuse a takto........
Takže milé maminky dávajte si dobrý pozor na svoje veci, lebo príde nejaká cigánska p...a a vezme vám ich.

Podotýkam, že dotyčná vôbec nevyzerala zle, povedala by som, že je to slušná žená, no ......nebola.
Bola to totálna sviňa.

svantica
3. apr 2009

ahojte 🙂
dadus pozdravuj od nas lahodacku a aj malu Tanicku,je krasnucka 😀

zelmirka1
3. apr 2009

ahojte
mamajana ja mam tiez taku skusenost...este ze to dobre dopadlo. Mne sa stalo ze som stala v rade a ciganka mi siahla normalne do tasky na pleci...podotykam ze mam velku tasku a mam problem v nej najst penazenku, ona ju nasla na prvy sup a uz ju drzala v ruke ked som ju schmatla. Odvtedy si davam riadny pozor a kedykolvek sa o mna len niekto obtrie uz zvieram kabelku ako chora. Inak neuveritelna je ta drzost ze aj ked zacnes na nu kricat ona sa chova akokeby nic a ani neodide, fakt priserna drzost.

baby ako obliect drobca ktory ma len 6 mesiacov ? to teplo ma uplne prekvapilo, tiez sa mi zdalo ze je akosi moc naobliekany ale ked je taky malicky.. tricko, dupacky, bundicku, samozrejme ciapku a bol este deke v kociku. No ja som bola len v tricku a to som pritom zimomrivec tak neviem ci som ho dobre obliekla.

Som cela vytesena lebo sme dnes odlozili hlboky kocik a vytiahli sportak...maly len kukal ze kde je a pacilo sa mu. 🙂

a_rianna
3. apr 2009

jani to važne??? teda ja neviem na čo by som sa ja v tej chvili zmohla ale dobre že si na nu nakričala... kokossssss

no my sme dneska boli s jankou vonku a sedeli sme na namesti na lavičke kym drobci spali a popijali kavičku a veru bolo teplo, tak ja som malemu zbalila fusak, a nechala som ho len tak sedieť v kočiku, na slniečku bolo fajn
a mal oblečene bodynko s dlhym rukavom pančušky teplačky tričko a jarnu budnu a čiapku

Inak Jani som si všimla ked sme dosli dom, že maly mal červene lička, tak nabuduce už musim natreť drobca opal. kremom, a som dosla dom povysavala nošcek spustil polhodinovy rev a zaspal na 2 hodky.... 😀 čo sa mu už teda nestalo riadne dlho že by tak spinkal

biela
3. apr 2009

Jani,
tak to je hnusný zážitok. ľudia sú strašné svine, máš pravdu, okradnú ťa ani nevieš ako ale aj takí, do ktorých by si to v živote nepovedala, nie len cigáni. ja by som im prsty polámala. 😠
budem si dávať aj ja veľký pozor, no čo ak ťa vymákne kdesi vo vchode domu a ešte ťa aj napadne...? radšej nenosiť pri sebe žiadne peniaze, ja ani nenosím a na nákupy chodíme s mužom. no dnes ťa okradnú aj o 1 EUR.
špiny.

želka, tak to je super, že sa miškovi páči. ja som prišla domov nejaká rozbitá z toho prudkého slnka. potom som ešte cvičila a odvtedy som ako mechom ovalená.
a dobre si ho obliekla podľa mňa. 😉

zelmirka1
3. apr 2009

no vidim ze obliekate podobne tak fajn 🙂
ariana ved nakricat sa da ale oni su fakt tak drzi ze im to vobec nevadi...

a_rianna
3. apr 2009

no ano želi, ale ich nikto nezmeni... a ešte sa kludne može stať, že si ta počkaju niekde aj z bandou a pomstia sa ti za to nakričanie..... proste je to svinska chasa...

biela
3. apr 2009

čauky čo robíte?
je tu niekto? 😉
vera, zasa dojdeš keď už tu nebudem. 😀

zelmirka1
3. apr 2009

ahoj biela...ja som tu...konecne som sa prinutila urobit nieco uzitocne a umyla vsetky cizmy a odlozila na dalsiu zimu...dokonca sa mi podarilo umyt kocik lebo bol taky zablateny ze som sa dnes hanbila vonku.

biela
3. apr 2009

jáj, ty si šikovná, príď aj k nám porobiť. 😉
ja som dnes tiež trosku riadila, som poslala muža vonku s olim a ja som upratovala, no zajtra ma čakajú ešte okná a záclony. nemám to rada. 😒
radšej by som šla kdesi na výlet.

biela
3. apr 2009

no ale miško aký bol ukážkový dnes, ani nemrnkol 🙂

zelmirka1
3. apr 2009

no je fakt ze bol dobry...no ako vzdy ked s nim niekam idem tak je ako anjelik a nikto mi neveri za vie aj riadne plakat...
ja sa s upratovanim moc nestresujem aj ked ide velka noc...ja upratujem cely rok a preto ma velka noc alebo vianoce nerozhadzu. A okna sa priznam ze som naposledy zavolala dve studentky ktore ich umyly lebo mame 16 okien a z toho 6 trojitych takze je to makacka.
Ale tento vikend tiez cosi poupratujem.

biela
3. apr 2009

16 okien!!! keby som toľko umyla, to by bola moja smrť. 😀 my máme trojo dvojitých. 😎

biela
3. apr 2009

zháňam oliverkovi na mmb nejaké gaťuše na jar a nič tam nie je. 😒

zelmirka1
3. apr 2009

ved to predsa sa nezabijem kvoli oknam 😉 ...fakt to bolo super prisli dve kocky a mali raz dva a boli vdacne ze si mozu zarobit.
ja tiez musim pozriet niake oblecenie pre maleho lebo mam vsetko take zimne 😎

biela
3. apr 2009

pred týždňom sme sa triasli od zimy a teraz je 20 stupnov a je nám teplo...
sa čudujem, že rovno neskočilo na 30 stupňov a už by bolo leto a v júni už bolo po lete. všetko je to také pretočené.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre