Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
4. apr 2009

som pozerala tú HaM stránku, však tam nič nie je!!! určite sú aj veci, ktoré dostať v obchodoch a nie sú na tej stránke, no ako sa s k nim dostanem...

biela
4. apr 2009

to nie je stupňovité??? no to ja krpaňa ozaj ho..o uvidím.
ozaj a môžem doniesť cukríky? budeme šušťať 😀 😀 😀

biela
4. apr 2009

alebo čipsy 😀 😀 😀

biela
4. apr 2009

alebo pukance a kolu 😝

vera21
4. apr 2009

ano, suhlasim s tymi cenami na MMB, ja som uplne alergicka na mamicky, ktore napisu, ze sem tam nejaky fliacik, mala dierocka, pri noseni nevidno a pod. a z povodnej nakupnej ceny 10EUR tu vec predaju za 8! to povazujem za vrchol vrcholovaty....No a ja na ebayu kupujem hlavne Next a ked vidim tie ceny za Next na MMB, tak ma ide rozhodit....
Bazar v Levikovi bude, len to skor bude robene formou pravidelneho bazaru a nie toho komisu, co sme chceli. Ale bazar bude vzdy jeden den v mesiaci...

biela
4. apr 2009

ten bazár bude fajn. nemám síce moc obchodný talent, no nebudem to predávať za horibilné sumy. tak hádam niečo predám.

vera21
4. apr 2009

predas, predas....Ja vzdy viac nakupim, ako predam 🙂
No a pukance a kolu si vezmeme do Maxu do kina, ked pojdeme na nieco bohovske niekedy vecer, ok ?

biela
4. apr 2009

ja som olimu kúpila na mmb krásny svetrík ani nestál veľa, no má mickey mausa 😀 a mamička mi pribalila "darček" - totálne otrasné a vyblednuté tričko ktoré malo byť akože na doma. 😒 no otras, tak na handru vytrieť podlahu by som ho použila.

biela
4. apr 2009

no ja sledujem, čo by som chcela vidieť, no tie filmy čo teraz idú som videla skoro všetky. 😢

vera21
4. apr 2009

ano, aj ja zboznujem take darceky 🙂 jeden taky, ako popisujes nosi nasa babika v kociku 😀
idem uz spat, lebo nevidim uz nic..
DN ti prajem a pekny vylet zajtra !

biela
4. apr 2009

DN aj ja idem, nebaví ma pozerať tie výsledky.
čáááv aj tebe peknú nedeľu 🙂

zelmirka1
5. apr 2009

no baby pekne ste si pokecali skoro o polnoci... 😉
to teplo mi dnes dalo zabrat...stale som kukala do inych kocikov co maju deti na sebe a ked mali viac tak som malemu zapla deku a ked menej tak rozopla...no ako chora som bola lebo mi Misko neodpovedal ze ci je mu teplo alebo nie...nezbednik jeden 😀 😀 😀

boli sme dnes pozerat autosedacku...baby ake mate v ?y...napiste niake skusenosti lebo chystame sa ku svokrovcom a to je 500 km tak vajicko uz nechceme a pozerali sme ten typ od 0-18 kg, nasli sme len Chicco a Concord.

dzidzuska
5. apr 2009

caute kocky tak napady na vylety a prehadzky a ine aktivity sa mi pommaly minaju nemate niektora nejaky typ pripadne ze by sme sli niekam psolocne? 🙂

a_rianna
6. apr 2009

ahoj,
zeli my mame tuto
http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/Do-auta...
ale použivame ju až od soboty
lebo je az od 9 kg
dovtedy sme mali vajce tiez chicco

biela
6. apr 2009

ahojte,

ahoj želi, my máme romer-ku. na tejto stránke sú testované niektoré sedačky, tak sa pozri tam než niečo kúpiš.
najlepšie sú sedačky s isofixom, sú tak od 8000 vyššie ale z hľadiska bezpečnosti sú najlepšie.
http://www.oeamtc.at/index.php?type=menu&id=21

a_rianna
6. apr 2009

ano biela 🙂) my mame tiež izofix ale to musi mať aj auto aby sa to dalo namontovať 🙂 moj muž pozrel sedačky pre maleho asi 3 mesiace vopred xixixi

biela
6. apr 2009

na nové autá, aj také 5 ročné sa to dá namontovať.
no aj my sme dlho obzerali sedaňu, dlhé a dlhé hodiny na nete 😀

zelmirka1
6. apr 2009

baby ale izofix maju len sedacky od 9 kg a moj Misko ma len 7,5 kg. Keby sme cestovali niekam dve hodiny tak ho dam do vajicka ale je to daleko, pocestujeme 6-7 hodin a vo vajicku je ako skrcenec tak som chcela tu sedacku ktora je od 0-13 kg. V obchode sme videli len Chicco a Concord a nechcem to kupovat na nete lebo sa mi zda lepsie ked maleho do nej dam aby som videla ako sa mu sedka.Tak fakt neviem.

biela
6. apr 2009

to je najhoršie, že v obchodoch majú 2 typy sedačiek ale tie drahšie tam nemajú no ak chceš kúpiť, tak ti ju objednajú... no vyskúšať si ju predtým, či drobcovi naozaj vyhovuje, to ťažko...

violetka1
6. apr 2009

cauko Biela a spol.! zase sme boli v ZA tyzden, uz sme spat..co noveho..aspon bolo a je krasne pocasie- radost aj zit!

a_rianna
6. apr 2009

zeli sak chod do obchodu vyskusaj si ju tam.. posad si tam maleho a potom si odpis typ sedačky a objednaj na nete nas tak vysla ta nasa chicco o 2000 sk lacnejšie sme si ju obzreli v obchode vyskusali a objednali cez net 🙂

a_rianna
6. apr 2009

v pre deti maju vela sedačiek 🙂 aj drahšich aj nacnejšich aspon vtedy ked sme tam boli my mali vyber velky 🙂

zelmirka1
6. apr 2009

ariana ved ja som bola v obchode ale ten typ od 0-18 kg mali len jeden typ preto sa pytam.
takze ten vyber nebol velky a neviem si moc rady ci sa mi oplati kupit tu a hlavne tento typ nema izofix.

matac
6. apr 2009

ahoj zelmirka ak mozes chod do ostravy neporovnatelne ceny. ja som kupovala romer a britex obe som kupila o tisicku lac.BRITAX je od 9mes.- do 12rok. 9-36kg myslim ze min.rok bola ako najlepsia sedacka. je velmi pohodlna a super pasy dobra opierka na hlavicku. pozri na stranku britex alebo romer. kamoska si ju obj. a tiez za dobru cenu. pekny den

zelmirka1
6. apr 2009

diky matac za radu pozriem...ja som uz pozerala romer len problem je este nemame 9 kg a to nebudeme mat najskor ako za tri-styri mesiace tak neviem ci je vhodne dovtedy cestovat vo vajicku kde je maly dost natlaceny.

biela
6. apr 2009

tak super,
napísala som dlhú odpoved pre Zelku a keď som dala odošli odpoveď tak mi napísalo, že odpoved sa nedá poslať. 😠

biela
6. apr 2009

Zelka,
som uvažovala na tými sedačkami pre miška a tak ma napadlo, aby ste to skúsili v tom vajíčku. síce sa ti možno zdá, že je nepohodlné a miško je v tom utlačený a je naň už veľký... no predsa sú navrhnuté pre deti až do 13kg...
a dieťa tam musí sedieť napevno, to by sedel aj vo väčšej sedačke. vo vajci je akoby v klbku a je to pre neho prirodzená poloha. mne sa to isté zdalo, že malému sa tam nepáči, aj tam plakal keď sme cestovali, no skôr to bolo preto, lebo sedačka mala hnusný syntetický poťah a lepil sa mu naň chrbátik a potom ho to svrbelo a bol nervózny.
to bolo akurát leto a v aute bez klímy sa to fakt nedá vydržať.
ináč, ku kvalite cestovania prispeje aj fólia na zadných oknách, prípadne clona, potom klíma a tak....
ale ak chceš kúpiť sedačku, tak tie 0-18 sú niektoré super, ževraj lepšie ako vajcá...
však choď do "predeti" vyskúšajte s miškom a uvidíte.
ešte ma napadlo, skús si tu pozrieť nejakú tému "cestovanie s bábom" nejaké tu sú, tam ti kočky určite poradia ako zvládnuť tak veľkú cestu.
my sme nikdy tak dlho necestovali, tak nechcem byť zas "múdra" 😉

tehuľka, violka, však ty tu chodíš ako duch!!! 😀 zase si bola v žiline a sme mohli ísť aspoň na kávu, no ani nedáš vedieť, si začínam myslieť,že ani neexistuješ... 😝
a ako sa cítiš? detičky poslúchajú? 😉

biela
6. apr 2009

Zelka
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nič lepšie som nenašla. 🙂

vera21
6. apr 2009

Ahojte,
Biela, dik moc za link - uz som si to pustila asi ak 10krat, musela som si preniest notebook do kuchyne a pusat si to tam, aby mi neprihorelo jedlo 😎 je to uplny uzas, a hlavne ten chalan s gitarou pretromfne uplne s prehladom vcerajsieho zvukara Romana 😀 😀 sa nemozem na neho vynadivat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre