Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
6. apr 2009

tam ho dosť blbo bolo vidno, ale predsa!!! 😉
som volala dnes s Jankou, tak zvládli to kočky bez nej 🙂

vera21
6. apr 2009

to je super, ze kocky to zvladli, len co tato ? ten to zvladol tiez ????

biela
6. apr 2009

ale jasné, že zvládol, on je šikulka tiež. 🙂

tak pracuj pekne a zajtra nezaspite moc aby sme tam neboli sami.
ozáááj a ako to dnes dopadlo, nevieš?

vera21
6. apr 2009

ozi, ja tiez nepeciem, mne pecie svokrusa 🙂 no a ja idem s malou na vylet, takze ani doma nebudem, nenavidim tento sviatok, mam z neho traumu este z detstva 😒

vera21
6. apr 2009

a co malo dnes dopadnut ? som s tebou telefonovala asi 100x, tak vobec neviem, na co sa to pytas ??

biela
6. apr 2009

no ako bolo v centre!!!! v našom Levíkovi 😉

ozaj ma napadlo, HaM má krásne bodynko modré so žltým levíkom tak to kúpime detvákom a pofotíme sa. malé levíky to budú 🙂

biela
6. apr 2009

sa nevyhováraj že doma nebudeš, prídeme vás dve s olinkom vykúpať. nakúp vajká 😉 😝

vera21
6. apr 2009

aha, tak ja som v centre nebola, ved som bola doobeda s tebou a poobede som bola na Vodnom diele - ved si so mnou telefonovala 😉
tie bodynka som kdesi na MMB videla, su super!
A ziadne kupanie nebude, nie som doma, mame za branou iba psa - zabijaka, vajcia tiez nemame 😝

biela
6. apr 2009

ja vieeem však si ešte pamätám že sme boli spolu 😀 nie som až taká "hu-hu" 😀 no len či si s kuti nevolala...
ako dopadol prvý deň a tak...

no tak so psom zabijakom si poradíme a ak nás nepustíte dverami, vlezieme komínom 🙂
olinko už má aj šibáčik... 🙂

ja som tento sviatok odjakživa nemala tiež rada, mne to šibanie a kúpanie pripadalo úchylné. trávili sme tieto sviatky u starkého na dedine na Orave a tam sme mali asi 30 kupačov z celej dzedziny. a každému sme dali vajíčko, teraz sa už dávajú len peniaze, vajíčka už nikto nechce.

ale buď kľudná, nám stačí to jedno vajko. tak aspoň to jedno kúp pre toho oliho. 😎

vera21
6. apr 2009

Biela, vajcia cokoladove mam kupene - plna misa ich je, asi 30ks...ale ja fakt nebudem doma, takze kludne pridte aj kominom..ideme na tu Oravu, kde budeme schovane 🙂

vera21
6. apr 2009

Idem uz spat, nemozem tu pracovat pri tom mojom poloviciakovi, sak ma furt nasiera 😠 som sa vytocila, tak musim ist drichmat.
Zajtra som tam ako na koni, prideme co najrychlejsie po zobudeni a ranajsich ritualoch 😉 pa a DN

biela
6. apr 2009

bože však sa toľko neboj, 🙂 my by sme aj tak neprišli. mne sa nepáči tento zvyk šibania a kúpania. mne sa len páči, že sú 4 dni voľno a ak bude pekne, tak bude faaajn. aj my asi ideme na chatu, ak bude teplo.

tak papa, idem už "tam".
DN

a_rianna
7. apr 2009

dobre ranko
želi nie plavať teraz nechodime ani sme nemali v plane tento mesiac.... ale aj tak sme tak ochoreli obaja že by ani možne nebolo, chceme isť od maja ale ked je takto pekne tak sa mi ani vooobec nechce tak ešte uvidime ako bude....

violetka1
7. apr 2009

ahojky osadenstvo!

my sme hned skoro rano boli na nakupe teraz varim a upratujem a Kristinka je u susedky na navsteve, podala som jej ju cez balkon.
Biela, male mimco poslucha- to skor to vacsie je prblem 🙂

zelmirka1
7. apr 2009

ahojte
tak biela daj vediet ako si sa mala v MC? A vobec baby pridite tiez zajtra nech tam nie som sama... 😉
dnes ide na plavanie muz tak som zvedava ako sa bude malemu pacit.

vera21
7. apr 2009

ahojte, akoze len Biela Zeli ???? Aj ja som tam bola predsa ! 😒
Ale je pravda, ze Biela otvarala..... No, dnes sme mali aj kafco uz, sice bez cukru, ale bolo !!! 🙂
Caf Vio ! Teda, ty tu chodis fakt ako taky duch! nabuduce napis aspon, ze sa do ZA chystas a nie, ze si uz doma a v ZA si bola tyzden 🙂 sak nech ta vidime, nie ????ked sa sem prestahujes, aby si uz mala znovu vybudovane socialne prostredie, tak sup sup s nami na kavu 😎

vera21
7. apr 2009

Baby, ja zajtra idem s malou na vylet, takze sa tu ukazem az v nedelu....Potom pojdem zas prec...tak sa tu zatial majte, este vecer sem kuknem, ked pridem z cvicenia....pa

vera21
7. apr 2009

a keby sem nahodou prisla Masenka, tak info pre nu : gumaky nemam !!!! 😝

a_rianna
7. apr 2009

tak dneska sme sli sa prejsť tam kde je Levik, teda aspon som konečne videla kde to vlastne je 🙂

na Bulvači som stretla svoju kolegynu kt. nastupila na MD a termin ma v maji, viete ako jej to pristane taka je krasna... ona je strašne chuda len brusko ma ... no krasna mamina 🙂

biela
7. apr 2009

Ahojte,

veri, nemám rada kávu bez cukru, ešte teraz ma striasa - brrr aká bola strašne zlá 😀 ale bolo to dobré "kávičkovanie" napriek tomu, že káva stála za houby. nabudúce bude aj cukor...

arianna, ja som vždy tíško závidela babám, čo boli pekne štíhle, iba bruško mali, ja som bola opuchnutá celá, stehná, tvár, zadok a aj mi ostalo 😀 😀 😀 no čo už. ale však makáme na sebe a bude to ok že? 😉

Zeli, idem ti cink či nie si na bulvári my ideme na nákupy tam... tak ty určite zase kávičkuješ kdesi, tak dáme mini stretko 😎

violetka1
7. apr 2009

Biela pridavam sa do klubu..brusko sice som mala pekne gulata a vysoko polozene, ale to bolo jedine pekne🙂) a teraz si pripadam ako tanker!
sice som pribrala len nieco do jedneho kilecka zatial a uz som v 4tom mesiaci..tak snad to tentokrat bude menej, ako naposledy..

zelmirka1
7. apr 2009

ahojte
vsak pridite aj zajtra do MC Levik nech tam nie som sama 🙂

biela dnes som nekavickovala...akosi sa mi nechcelo, chvilu som pochodila a isla skoro domova.
Dnes bol s malym plavat muz...som sa nasmiala ako sa vytesoval.

biela
7. apr 2009

ahojte,

tak čo, nikto nikde?

Zeli, tak ja som nakoniec ešte do mesta šla a šla. Olinko mal dudku tak mi vydržal aj v kočíku 😎 inakšie by vymýšľal, no spokojne si dudkal a nechal sa voziť.
zháňala som po obchodoch olimu čapicu na leto, nejakú šiltovečku alebo pirátku, klobúčik a pod. obehla som športy a niiičové nič tak som nakoniec šla do mojej ne-obľúbenej santa marie a tam som mu kúpila šiltovku takú "retro", myslím že aj ja som podobnú mala keď som bola malá. hneď sa mi zapáčila tak som kúpila. môžte kuk do fotiek, som ho hneď aj fotila. 🙂

Zelka, ja idem zajtra doobeda ku kamoške, tak nemôžem prísť 😒 rada by som...
a máte už z plávania nejaké fotečky? šups s nimi do albumu, chceme vidieť malého mitcha bjúkenena. 😎

Violetka, iba jedno kilo??? 😕 joj, to je fajn, ako si to dokázala?
ty určite makáš na tej vašej stavbe, miešaš cement, alebo nosíš tehly, čo? 😉

biela
7. apr 2009

vera,
a tak ma napadlo dnes keď som bola na štvorcovom... teplo mi bolo, plno ľudí a kočíkov všade...
že ako sme pred dvoma týždňami popíjali tú kávu a kosa bola jak sviňa, prišla som domov vymrznutá ako z lyžovačky a teraz už leto. 😎

ináč všade plno kočíkov, my sme chodili vonku každý deň aj keď pršalo, aj snežilo a nikde nikoho akurát psíčkari a teraz všetci vyliezajú zo zimného spánku. 😝

vera21
7. apr 2009

preco mi nechce odoslat prispevok ???? 😠

vera21
7. apr 2009

Biela, super fotecky, malemu ta st.mariovska siltofka pristane

vera21
7. apr 2009

a nestvi ma s tou kavou ! som sa snazila, ale carovat neviem ☹

vera21
7. apr 2009

zase nikto nikde, tak nic....Masi a ty si kdeeeee ? mas dlhu absenciu !

biela
7. apr 2009

fšak kafe bola bez cukru, tudiš ...

však máška ma pokazený pc si zabudla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre