Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
9. apr 2009

marina, ja ťa nehreším, to ja len tak, 😉
mne sa všetky tie bugyny zdajú na jedno kopyto.
veri, čo sme sa bavili o tom maclerene, tak kamoška si ho kúpila, ale vyzerá podľa mňa presne ako babypoint alebo hocaký iný golfáč, no bolo mi vysvetlené, že v amerike a v anglicku je veľmi populárny, lebo ho majú hviezdy... 😨

biela
9. apr 2009

ja by som tiež brala červený, hodí sa k mojim krvavým nevyspatým očiam... jáááj, lebo tu sedím do polnoci 😀

vera21
9. apr 2009

aj na letiskax fici 🙂

marina.o.
9. apr 2009

ten nurse bude asi aj drahsi.Ja som chcela nieco lacnejsie.

biela
9. apr 2009

mne na týchto bugynách najviac vadia tie rachotajúce kolieska. môj tiež také zvuky vydáva...

marina.o.
9. apr 2009

bela,ved ja viem,ze ma nehresis 😉 to by sa aj mne hodil k ociam 😀
zelmirka je kde???

biela
9. apr 2009

zelka asi chystá tie fotky do albumu.

biela
9. apr 2009

pľuščenko bude v žiline.
nemám ho rada. 😒

vera21
9. apr 2009

ja viem o pluscovi, ja by som sla...ale ja uz mam kulturu vycerpanu na pol roka 🙂

vera21
9. apr 2009

Marina, nurse mozes kupit aj z druhej ruky, lacnejsie, ale to asi nechces 😒

biela
9. apr 2009

Zeliii, malý je zlatučký. a čo píšeš, že "neusmejem sa" však to sa ani nemusí, v tvári má výraz neskutočného blaha... 🙂
je perfektný,vidieť, že sa mu vo vodičke páči. 🙂

zelmirka1
9. apr 2009

ano biela fokty uz su tam....

marina.o.
9. apr 2009

biela,co Ta napadol pluscenko?
tie bugyny su asi vsetky take.Mozno s tymi velkymi kolesami su tichsie.

vera21
9. apr 2009

idem este kuknut na ebay a potom hajde...dnes sa mienim konecne vyspat, bo poloviciak si siel lahnut k malej...jupiiiiiiiiii 🙂

biela
9. apr 2009

ja by som išla, no kvôli tým druhým korčuliarom čo majú prísť ako hostia, nie kvôli nemu. mne to nepripadá ako chlap ten chlap.
ja som mala rada Jagudina. 🙂

vera21
9. apr 2009

mne teda koliecka moc nehrkocu, ale dnes v tom lesopraku sme sli po cestach - necestach, lebo sme hladali toho nasho zbeha a skoro som si mali vyklopila, strasne sa mi naklana ten kocik na nerovnom terene 🙂

biela
9. apr 2009

marina, ja som chcela len tak šikovne premostiť. 😀

zelmirka1
9. apr 2009

este k tym kocikom baby ale mne sa zda lepsie ked dietko vidi na mna a ja na neho...uz niekolkokrat
/aj v novej mamine/ pisali ze ked robili vyskumy tak ked je babo otocene ku mamine tvarou tak sa viac
usmieva a viac s nou komunikuje a ze je to omnoho lepsie tak nechapem preco skoro vsetky sportaky su tvarou
k svetu.

marina.o.
9. apr 2009

zelmirka,pekne foto 😉 Misko je rybicka 🙂
vera,z druhej ruky nechcem kupovat.

biela
9. apr 2009

tak v lesoparku je dosť nerovný terén veri, to by sa hádam aj tank naklonil 😎
mne sa páči ten tvoj kočík.

vera21
9. apr 2009

no, moc sikovne to nebolo 🙂
a mne dnes prislo CD CHF - chces napalit Biela ??? Je tam aj cardas, aj ta opera, aj moji Cigani idu do neba 🙂
Jeeej Zeli, super fotecky....a ten tatino hned prvy zlava na tej fotecke - ste mali aspon o cosi viac vody v bazene 😝

marina.o.
9. apr 2009

biela,mozeme premostit ale vybrala si pluscenka 😀 sexi chlap 😀
zelmirka ja si to tiez myslim ale sportakov je minimum,co sa daju aj na maminu otocit.

vera21
9. apr 2009

Zeli, ja mam obidva kociky tak, ze sa daju otacat sedacky aj tak, aj tak....Ked ide s babkou alebo dedkom, tak oni si vyzaduju, aby bola mala tvarou k nim, lebo chcu mat kontakt 🙂 ja ju vozim aj tak, aj tak, ale je pravda, ze ked vidi na mna, tak tam aj dlhsie obsedi 🙂 len menej toho vidi potom....ale ja jej asi stacim 🙂

marina.o.
9. apr 2009

vera,Ty mas ten nurse look?

biela
9. apr 2009

zeli, aj ja som to čítala... je na tom niečo pravdy.
no ja som s ním celý deň, celý deň ma vidí a preto tú hodinu dve sa môže pozerať aj na niečo iné...
no ja sa s ním rozprávam aj keď ma nevidí. niektorým pozorovateľom nezainteresovaným to môže pripadať, že sa bavím sama so sebou, 😅 no ja sa rozprávam s oliverkom...

zelmirka1
9. apr 2009

no vera co si ty nevsimnes....ano trosku zvysil hladinu v bazene...aj jeho maly je riadnu hlados lebo ked doplavame tak on uz papa presnidavky a riadnym fofrom...
no marina moc rybicka nie je lebo zatial sa tvari ako keby trpel vo vode...ale aspon uz neplace co som rada lebo ta prva hodina ma vtedy zosmutnila.

biela
9. apr 2009

áno áno chcem to cd!!! aj tú angličtinu, nezabudni... 😉

biela
9. apr 2009

zeli, tvoj muž má také isté "kúty" ako môj. 😉 🙂

marina.o.
9. apr 2009

zelmirka,to je super.Ved som Ti vravela,ze aj Adelka tam mrncala.Vsimla som si,ze ste tam mali aku tmavovlasu instruktorku.Uz nemate tu Adu?

zelmirka1
9. apr 2009

ja mam tiez kocik na obidva smery..ale myslim ze ked aj otocena ku tebe tak vidi dost a mamina je predsa len v tomto veku stredobod vesmiru...
biela to je fajn ze rozpravas lebo tie vyskumy dokazali ze rodicia omnoho mene komunikovali ked mali babo od seba
aky mas kocik vera ze sa da obidvoma smermi lebo sa nie je takych vela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre