Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
18. apr 2009

vera tenisky su fajne, ale kedy konecne bude mat tvoj drobec aj gumaky? 😀

inak citala som, ze ste sa tu bavili o epidurali - robia to aj v Za - epidural aj spinal. Treba dopredu - pred porodom povedat. No k tomu spinalu asi tolko, ze aj ja som chcela aby mi ho urobili pri cisarskom, ale 2x mi pichli do chrbta a ja nic - vraj nezabralo 😀 asi na mna bolo treba inu konsku davku, asi na mne setrili... tak ma potom radsej uspali uplne a dobre... 😎
Ale kamoska bola na spinalke a pochvalovala si...

vera21
18. apr 2009

no caf, tu som !

vera21
18. apr 2009

mala som na muske paraaaadne gumaky dnes a zas mi usli 😎 sa na to vys.....hadam nebude prsat.ale tenisky - to su pre mna, su perfis !!!sa tesim, tesim 😀
co robis ? ako sa mate s malym ?

ma.senka
18. apr 2009

jeej caaau

ma.senka
18. apr 2009

dobre sa mame. boli sme dnes vonku v parku. ake tenisky si si kupila?

ma.senka
18. apr 2009

som doteraz makala po dome, varila, cosi upratovala, ale je to nekonecny pribeh... furt daco treba... sak to poznas...

vera21
18. apr 2009

adidasy, perfektne - nove, kozene, bielosmotanove, za cca 500Sk - este zijem v korunach 🙂

ma.senka
18. apr 2009

no toto... ked budem mat cas, tak mi povies kde na to chodis... 😉

vera21
18. apr 2009

ja som to dnes robila cely den 🙂 ale potom som sla do Baumaxu a kupila si orchideu a nove kvetinace na schody, tak sa tesim, tesim 🙂

vera21
18. apr 2009

to som myslela, ze som si kupila za odmenu, za tu dnesnu drinu 😉

vera21
18. apr 2009

masi, na to potrebujes veeeeela casu, takze nateraz na to zabudni 🙂 ja si to uzivam iba kym nepracujem, potom uz bude po ebayi 🙂 ale neva, potom mi vlastne bude jedno, kolko co stoji, neeee ???

ma.senka
18. apr 2009

no kvetinky potesia, ja som si tiez porobila pred casom poriadky s kvetmi. a tiez som si kupila orchideu - bielu 😀 ale v carre... tiez sa tesim... 😀
ozaj a u lekara som dopadla dobre. vobec to nebolo take hrozne, som sa zbytocne vynervovala...

ma.senka
18. apr 2009

no jasneee, budes v baliku 😀 ja pracujem, tak na ebay nemusim 😀 uz ta tahaju do roboty?

vera21
18. apr 2009

no super, to som rada....dufam, ze aj mamu si hned ukludnila 🙂
aj moja orchidea je biela, co sa opakujes ????

ma.senka
18. apr 2009

prave sa mi chlap dovalil z futbalu. bol na pive, je vyrehleny... ten sa ma teda 😀

ma.senka
18. apr 2009

ty sa opakujes, ja ju mam uz asi 3 tyzdne 😀

ma.senka
18. apr 2009

hej, mama sa zosypala druhy raz - ale od radosti 😀 ma uz hadam aj pochovala 🙂

vera21
18. apr 2009

nieeeee, do roboty pojdem, ked pojde mala do skoly 🙂
mala som ist v januari a predlzila som si to este o rok a pol, sa mi nechce...potrebujem byt doma teraz chvilu /chvilu, tri roky haha/ 🙂

ma.senka
18. apr 2009

neviem ci si nejdem dat panaka, nech sa mojmu chlapovi naladou aspon trochu vyrovnam... sak misko bude spat do rana hadam a do rana sa to z mlieka vypari ,nie?

vera21
18. apr 2009

mama super 🙂 bud rada, ze ju mas..
Aj moj chlap bol na pive, ale uz dorazil, lebo som mala hysteriu v kuchyni - mame vsade mravce, ide ma uz porazit....

ma.senka
18. apr 2009

fiha... to je neprijemne. ja som mala par v jeseni v spalni... nechapem kde sa nabrali... dufam, ze pomrzli cez zimu 😀

vera21
18. apr 2009

to je na tebe 🙂 aspon maly pospi aj cez den...

vera21
18. apr 2009

to ti je uplna invazia...pochoduju cez vchodove dvere, putuju do obyvacky, do kuchyne, cez umyvacku pekne na linku....uz viem presne ich cestu...skusam uz dva dni vselico a nic nezabera...dnes som ich nasla uplny huf v cukre a pri mede, tak som zo zufalstva vytiahla lak na vlasy a striekala a striekala....no hroza

ma.senka
18. apr 2009

no mama moja je ozaj super. som rada, ze ju mam. som rada, ze chodi, staci ked mi robi spolocnost, popestuje Miska a tak.. mozem na chvilu vypnut...

vera21
18. apr 2009

ale prave som sa docitala, ze mam nasypat hrebicek a skoricu, tak to idem skusit...dufam, ze sa mi z toho nerozmnozia....

ma.senka
18. apr 2009

kup daky sajrajt na to. pockaj idem kuknut co som ja dala

ma.senka
18. apr 2009

ja som citala ze kypriaci prasok zabera... nezabral... postriekala som CYPER-om. to zabralo... nemala som ich ale tolko ako ty... v robote sme mali tiez kopu mravcov, viem ze stacil daky postrek a zabralo to tiez pomerne rychlo...

vera21
18. apr 2009

sajrat som uz dala...dnes mala do toho strkala prsty, nemozem take moc sypat na zem....vsetko je to otrava...aj ta biela krieda...aj psa tu mam, ten zo zas lizat chce, no des

vera21
18. apr 2009

si tu ottravim celu rodinu a mravce preziju 🙂

vera21
18. apr 2009

co je ten cyper ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre