• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
masenka, mne tiež dosť odgrckával, dlho, aj do 8 mesiace, no priberal pekne...
potom som začala experimentovať s kašami - nestlé, sunarka a tak... :unamused: a z nich totálne grckal, tak sme prestali...
a neskôr sme skúsili alnaturu a z nich už negrckal.

ale pokiaľ pil len MM a ešte som ho neprikrmovala, tak tiež dosť grckal. ináč, teraz je nejaký brušný vírus mi mrázová hovorila. nechcem ťa ale strašiť... :wink:
19. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pozerala to lets dance. sa mi ľúbilo.
19. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verus, G ku G /gratulácia ku gumákom/!
:slight_smile:
19. apr 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biela, no nestras ma s virusom, dufam, ze nie, ze je to len daky reflux...
19. apr 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera ma zatial gumaky len slubene :grinning: ze bude mat protekciu :grinning: hihi
19. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa jej bude v noci dobre spať, konečne budú G! konečne má čo tak dlho chcela. :grinning:
19. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial len dojcim, este neprikrmujem. ale to grcanie dnes bolo hrozne. to boli ine sable...
19. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt sa neboj, masi, podľa mňa tie brušné chrípky sú väčšinou o hnačkách.

olinko tiež riadne grckával a teta M povedala, že to je normálne. ja som sa pýtala, či aj také "prúdy" sú normálne a ona že hej, že nech si nerobím starosti. no taká riadna grcanička bola len pár krát, obyčajne boli len také light...
19. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz asi aj spi ked sa neozyva, mozno sa jej uz sniva o tom ako umyva nove zablatene gumaky :grinning:
19. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak bude aj zajtra šabľovať, jej radšej zavolaj. ináč, môže grckať aj keď mu idú zuby, nie?
19. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme kúpili gumáky pred 3 týždňami a ešte nebola príležitosť ich vyskúšať.
však furt pekne!
19. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko ma take dni - ma dni kedy grckava len trosku a ma obcas dni ako ten dnesny - ze grca vela a vsetko okolo... myslela som, ze mi ani nezaspi, ale zaspal pekne bez problemov...
19. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha - to mi je novinka - grcanie ked idu zuby...? no asi mu idu 2 spodne, vidim mu ich tam. neviem ci si to len namyslam, ale zda sa mi, ze hej., aj dost slintosi a hryzie...
19. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to príde divné, aj môj tak grcal ale M povedala, že je to v poriadku, keby to bol ten reflux, tak to by nepriberal, neprospieval a hlavne by to mal už asi od narodenia. to by sa už zistilo.

ešte s miškom cvičíte? ako sa vám darí?
ozaj ak pôjdete zase okolo nás tak sa ozvi! :wink:
19. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cvicime stale. mali sme ale 10 dni pauzu kvoli ockovaniu a sme zleniveli.. :sunglasses: sa nam uz moc nechce
cvicit, je to otrava.. ale aspon 2x denne cvicime urcite... dari sa nam s tym dobre.
19. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,, kupujem zas odrazadlo a som len tak nakukla, ci nahodou nasa nocna sova Masa tu nie je a vy ste tu napisali toho !!! Jezisi, vy mate temu - o grcani, parada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké kupuješ? hoď link.
cau vera - nahodou, grcanie je dobra tema :grinning: vcera mravce, dnes grcky :grinning: ja dnes cely den smrdim grcom, tak
uz mi to pride normalne :grinning:
Ja si to uz Masi veru nepamatam...viem, ze aj ona grc..../to je take strasne slovo/, ale asi nie tak strasne, ako ty popisujes.....no a veru neviem, ci ten reflux by bol lepsi ako virus :frowning2:
19. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masi, ti verím že to je otrava, no keď sa vám darí, tak sa to oplatí... :wink:
odrazadlo? - to je co? asi som sprosta :grinning:
ja by som tie grcky az tak neriesila, ale mm ma zenie k lekarovi a je z toho viac na nervy nez ja... tak zistujem co a ako...
19. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká malá motorčička alebo vozítko a dieťatko sa odráža nožičkami.
19. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, uz mam jedno doma, co nie je dobre, tak teraz sa rozhodujem medzi tymito dvoma :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5215285

http://www.puky.net/homepage/produkte/myfirstpuky/4026.htm
19. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to druhé vyzerá dobre, koľko stojí?
19. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som, ze daco take, ale nebola som si ista... ja som blb v tychto veciach. si pamatam, ze ked som kupovala, kocik som nevedela co je nanoznik... tusila som co asi,ale nevedela som isto... no co uz... :grinning:
19. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masi, a čo by si povedala, že je náručník? :grinning:
19. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Masi, manzela posli k psychiatrovi a ty nestresuj - cinkni M. ze ci je to normalne a bude dobre :slight_smile:
No a tie mravce - ty kokso, som sa tesila, lebo som si vycitala na jednej diskusii babske recepty, tak som vcera o polnoci sypala po celej cesticke, kade chodili na linku prasok do peciva, do dier som im dala hrebicek a este skoricu a podobne ftakoviny - keby ste ma videli :grinning: sama som tomu neverila, no a rano nikde nic, ziadny mravec...cely den nic, vecer kuknem a zas cele regimenty si to pochodovali po linke....oni svine - obisli !!!!! ten prasok po zemi a masirovali okolo vsetkych tych prekazok, co som im vcera vysypala...svine su to.
19. apr 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mravce sú svine húževnaté :grinning:
19. apr 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok