Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
25. apr 2009

Masa !!!! Tak ty iba spehujes, coooo ? 😠
Marina, supris, pekny je 🙂 Tak uz ta spoznam, potom sa prihovorim - dufam, ze nie nejakej cudzozienke 😎

biela
25. apr 2009

marina, tak poď aj ty!

vera21
25. apr 2009

a ma velky kosik ten kocik - strcis tam aj nakup 🙂

biela
25. apr 2009

masenka, tak miškovi sa páčilo... ? super.

vera21
25. apr 2009

Tak na ten film idem ! Mozes sa utopit alebo vyplavat - tak to bude urcite nieco pre mna 😀

ma.senka
25. apr 2009

no si vas tu citam, pozeram, ze ste boli na plavani - biela, kedy si bola? my o 11.20, no aj ja som bola vyflusnuta... a ten moj drobec spal 30 minut!! odvalilo ho hned, myslela som, ze aspon 2 hodiny pospi. vzala som ho von,z e pospi tam. kdezeeeee, reval a hadzal a v kociku cele 2 hodiny co sme boli vonku!! aj som ho vonku dojcila a nepomohlo.. tak sme sli domov, ja total vyflusnuta, lahli sme si spolu do postele a tam sme spolu vytuhli do pol siestej 😎 no nabuduce asi k nemu vleziem do kocika aby tam zaspal 😀 on je asi domased ci co...

biela
25. apr 2009

mne sa páči, že tam hrá korn. je to super týpek. 😎

biela
25. apr 2009

masenka, máš šu-šu v ip ...

vera21
25. apr 2009

http://cine-max.sk/sk/index.php?option=com_cont...
Tak napriklad v pondelok alebo utorok o 20:10, co povies ?

biela
25. apr 2009

masenka, my sme boli o 14,00. oliverko už potom nespal, iba sme ho vozili hodinu v kočíku aby si oddýchol.

vera21
25. apr 2009

a nesuskaj si s Masou poza chrbat, hej 🙂 BTW - gumaky stale nemam 😠 ale vyhrala som Nike tenisky pre malu za 0.99libry 🙂 a postovne je tiez nejake smiesne, tak aspon ze nejake nahrada za gumaky

biela
25. apr 2009

ja poviem ÁNO 🙂
lepšie v pondelok, lebo v utorok mám cvičenie, konečne idem medzi ľudí. 😝

biela
25. apr 2009

verus, neprovokuj nás tu s tvojimi úlovkami na ebayi 😀 ja som typická slovač závistlivá. 😀

marina.o.
25. apr 2009

ahoj masenka,tak aj vy ste sa dali na plavanie?My uz budeme chodit treti kurz.

vera21
25. apr 2009

ok, tak sa v pondelok este dohodneme, dobre ?
Marina, vas to nejako chytilo 🙂 to je super ! My sa uz chystame iba na Rybicky, na taketo kurzy uz asi nie...skoda ☹

marina.o.
25. apr 2009

vera,ale to bude uz konecna...a Rybicky je co?

ma.senka
25. apr 2009

nesuskame si, len ja nestiham pisat. kym napisem prispevok, tak vy tu nacnete dalsiu stranu 😀

vera21
25. apr 2009

toto su Rybicky :
http://www.alvacentrum.sk/index.php?page=120
Akurat som kukala fotogaleriu a nasla som tam moje dieta, presne tu foto, co mam v albume, aj Natalka je tam, supis, ani som o tom nevedela 🙂

ma.senka
25. apr 2009

marina - zatial sme plavanie len vyskusali. ktorasi z vas sem hodila link na den otvorenych dveri... ako vravi vera, chodim sem spehovat 😀

no ale - parkrat som si tu pokecala aj sama so sebou... 😀

ma.senka
25. apr 2009

vera - to su tie Ruzbachy, nie?

ma.senka
25. apr 2009

dievcata a tie kurzy sa aj nejako odlisuju? pochybujem, ze takyto drobci sa naucia plavat... 😀

vera21
25. apr 2009

Hej, oni robia aj v Ruzbachoch, ale my sme boli prvy krat v Ruzbachoch s inou firmou - to je toto :

http://www.ruzbachy.sk/akcia_atlantida.php?usel...

To bolo tiez dobre, len ze to robilo Moko z Trencina a tato Alva je skusenejsia, lepsia, bolo to o niekolko levelov vyssie, cely tyzden sa niesol v duchu Matka a KUbka, mali animatorov, program vecer pre rodicov - ja som sa nasla vo fotogalerii ako snehuliak z toaletneho papiera, co sme tam sutazili - nastastie mi tam vidiet iba oci 🙂 Takze ja pojdem uz iba s Alvou...

marina.o.
25. apr 2009

masenka,ja som tiez zvedava,ci sa naucime plavat 🙂

marina.o.
25. apr 2009

vera,diky za info.Mozno aj my niekedy pojdeme na take Rybicky 😉

marina.o.
25. apr 2009

baby idem hajat.Kazdy den chodim po polnoci,tak aspon dnes trosku skor 😀 (biela uz asi zalomila😀)
Majte sa pekne a prajem Vam peknu nedelu!

vera21
25. apr 2009

To nie je sa o nauceni deti plavat 🙂 to vam dufam povedali....tam na tom pobyte boli s nami deti, take vacsie uz, co chodia plavat od babatka a plavat vedeli az niekedy okolo piatich - siestich rokov....je to o tom, ze sa zlepsi v podstate cele poh. ustrojenstvo dietata a hlavne si ZVYKNE na vodu a nebude sa jej bat a bude mat z nej radost 🙂

vera21
25. apr 2009

Tak DN Marina

biela
25. apr 2009

nie, nie, marina, som ešte tu!

dobrú noc prajem!

ma.senka
25. apr 2009

hej, jasne,ze viem ze sa nenaucia plavat. len sa smejem, ci sa na tych dalsich a dalsich kurzoch uci
nieco nove... ja to beriem ako zabavu pre miska, trochu otuzi a zvykne si na vodu a tak.. a aby aj
spaval trochu cez den... to ale na prvy pokus nevyslo 😀

ma.senka
25. apr 2009

marina - dobru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre