Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
29. apr 2009

tak ja frcim spat lebo ten moj bobcek stale nespi celu noc a trapi ma... 😔 dobru

marina.o.
29. apr 2009

tak sa maj zelmirka dobru 😔

marina.o.
29. apr 2009

ahoj adus,ja by som Ti rada pomahla ale ja tiez nie som zilincanka.Byvame tu nieco vyse roka.

holcicka12
29. apr 2009

Ahojte mamičky žilinčanky.Dávno som Vám sem písala,že mam strašne rada malé detičkz ak chcete rada povozím a,že by som chcela byť pani učiteľka.Tak už ma prijali na strednú školu.Je to sociálna a pedagogická akadémia v Turčianských Tepliciach.Tak som rada.Majte sa pekne pá

adus123
29. apr 2009

Marinka, takze ako vidim, pristahovalcov je tam viac nez dost 🙂 ....ale snad sa nejako zabyvame a spozname ako to tam vsetko funguje...a ako si so Zilinou spokojna?

marina.o.
30. apr 2009

adus123,ja som so ZA vcelku spokojna.Jedine,co mi tu chyba je moja rodina.Manzel tiez nie je zilincan.Ale uz tu mam dost kamaratok,tak to n ie je az take zle 🙂

biela
30. apr 2009

ahojte,

holcicka, pamätám si na teba, tvoji rodičia si chceli adoptovať nejaké dieťatko, však? ako to dopadlo? 🙂

sasib
30. apr 2009

dadus Ďakujem za inf. je to v Dome odborov už som sa informovala nechcela som do veľkej aj ked som počula že aj Hílek je OK. V Bánovej je Líška ale rozhodla som sa sem tak diki sasib

ma.senka
30. apr 2009

ahojte babenky, ako to, ze sme az na druhej strane?

dadus - ja byvam tiez na Hlinach - na Hlinach 6, to je o ulicu dalej od Hlin 5. Byvanie si v tychto koncinach pochvalujem. Co sa tyka skolky - mas na vyber - Hliny 7 - tam maju aj bazenik, potom na Hlinach 6-tam byvam ja, na Bulvari mas 2 skolky, Hliny 3,4,8 - tam su tiez skolky 😀 asi som ti moc nepomohla, osobne skusenosti nemam, snad len s Hl.8 -tam som chodila osobne, oproti skolke som aj vyrastla a to bolo veeeelmo daaaavno 😀 Ale urcite nieco najdes a niekde vas aj vezmu 🙂

ma.senka
30. apr 2009

baby, zas vsetky spite 😀

tak teda dobru noc 🙂

dahra
1. máj 2009

Ahojte,
neviete nieco o tej medzinarodenj vystave maciek, ktora ma byt terat v nedelu v holiday inn? Ako je to so vstupnym a moze sa ktokolvek prist pozriet?
Vdaka.

vera21
1. máj 2009

peky prvomajovy vecer 🙂 uz mi ide doma et ko ec e, ale zas mi ejde to n!!!! 😠

a_rianna
2. máj 2009

biela IPPPPP

ma.senka
2. máj 2009

ahojte
no vera - raz ti nejde b, potom n - tukas do klavesnice vobec?

kocky - pisali ste tu o koberci puzzle - zelka, marina? - kde sa to da kupit?
Dnes som bola v obchode pre deti na Vlkoch a pri Maxe a nemali to tam...

A tiez cestovna postielka - mate to? pouzivate to pri cestovani? Aj toto som
pozerala, no dost drahe na to, ze to chcem pouzit 2x do roka, asi to kupim
z druhej ruky. Nepredavate niektora? Alebo je to blbost? Chceme v lete
dakde do Chorvatska, tak nech ma nas drobcek komfort (a aj my) ...

marina.o.
2. máj 2009

ahoj ma.senka,ja som dnes dokupila dalsie puzzle v maxe v draciku.Stali necelych 9 eur./10 ks.
Cestovne postielky maju aj v pre deti.Nepozerala som sice ceny ale maju tam svoj bazar a tam su nizsie ceny.Tam si nepozerala?Je to tovar,ktory sa poskodil v predajni.Takze nie je to pouzity tovar ako v klasickom bazari.Skus sa tam pozriet,mozno nieco vyberies.Ak to pouzijes 2x do roka,tak asi nebude vadit.

marina.o.
2. máj 2009

A este k tej postielke.My ju pouzivame kazdy den,takze blbost to podla mna nie je.Ja ju mam ako ohradku pre malu.Mozem len odporucit.Na cestovanie je super,lebo nezabera vela miesta.

ma.senka
2. máj 2009

ahoj marina, diky za info. vidis a dnes sme boli v kauflande, kde je tiez dracik a kym som platila v potravinach som poslala muza pozriet sa do dracika, ci tam nahodou nemaju puzzle... vratil sa s tym, ze co ho tam posielam, ze ved tam maju len hracky ... 😀 no spolahni sa druhy raz na chlapa... 😎

V predajni pre deti na Vlkoch som bola - mali tam postielky za 2000 a viac skk. Boli fajnove, ale zbytocne
sa mi zdali drahe..

zelmirka1
2. máj 2009

ahojte
ja som puzzle kupila v meste v Mucinkovi...maju tam super vyber...male, velke, do kruhu, do stvorca...
ja som kupila take najvacsie, je ich tam 26 takze cela abeceda a stalo to 21 EUR. Je to super mame to v obyvacke a je to fakt dost velke takze maly moze krasne liezt. Ale maju aj ine takze skoc pozriet.
Ja tiez pouzivam cestovnu postielku ako ohradku ale jednu nevyhodu ma, kedze je to postielka je dost tmava a maly z nej moc nevidi co nie je dobre lebo v ohradke by mal vidiet co sa deje okolo neho.

ma.senka
2. máj 2009

Zelka, kde je Mucinko?

marina.o.
2. máj 2009

ma.senka a v tom bazari s i pozerala?
zelmirka,na postielke nemate sietky z boku?

ma.senka
2. máj 2009

marina - v bazari - myslis na nete?
inak poznam len ten obchod na Vlkoch - pre deti, tam je aj bazar?

zelmirka1
2. máj 2009

Mucinko je v dome odborov...
mame tam sietku ale sietka je tmavej farby...inak je postielka cervena ale ta sietka nie je uplne po celom obvode
som trochu nahnevana sama na seba ze som viac nepremyslala...ako postielka je super, ma dve podlazia takze sa nemusim zatial zohybat kym maly nestoji ale myslim ze je lepsia taka klasicka ktora ma sietku uplne vsade...

ma.senka
2. máj 2009

aha, skusim tam pozriet, dakujem 🙂

marina.o.
2. máj 2009

ma.senka,myslela som v obchode pre deti na Vlcincoch.Co si si pozorne neprecitala?? 😀 😀 tam maju bazar.
zelmirka,my tiez nemame sietky po obvode.To su asi vsetky rovnake 🙂 Je to asi sila zvyku 😉

vera21
2. máj 2009

cafte, Masi, ty si huhu 🙂 prave mixuly tyzdex ma xapadlo, ze mi to puzzle riadxe zavadzia, tak som vyhraxala staru foto z xetu, co som to kupovala, hodila som to a MMX a hxed som to aj predala 😀 Ja som mala taky velky pexovy koxerec - 24kociek, jedxa mala rozmer 32x32cm, cele rozlozexe to xolo 180 xa 120cm 🙂 xexoli tam tie vyxeratelxe casti vxutri, lexo to ma rozculovalo, mala to stale vyxerala, toto xol cisto taky pexovy koxerec. Poxukala som to kamoskam, xechceli, tak som to hodila xa xet a ty sa ozves teraaaaaz ?????? 😠

vera21
2. máj 2009

a xamiesto "n" a "b" pisem X, tak dufam, ze to rozlustite 🙂

zelmirka1
2. máj 2009

asi ano, davam tam maleho obcas, lebo to je jedine bezpecne miesto...ale ked vidim teraz na nete ine cestovne postielky alebo klasicke ohradky tak sa mi zda ze by boli lepsie...aj maly ked je tam tak stale kuka ze kde som a co robim, proste plati ze ked si vyskusas mat jedno dieta uz vies pri druhom co je naj...ako ked postavis dom a potom uz sa radi.... 😀 😀 😀
to som nevedela ze na Vlcincoch maju aj bazar...

vera21
2. máj 2009
zelmirka1
2. máj 2009

ja mam este krajsie lebo je tiez takto farebne a v strede je pismeno ktore sa da vybrat...tak dufam ze sa budeme podla toho raz ucit pismenka...a da sa to pekne zlozit ako kocka a hrat sa s tym....

ma.senka
2. máj 2009

marina - citala, ale akosi som neverila tomu, ze v tom obchode je aj bazar 😀 uz mi je to jasne,kuknem tam este raz 😀

huhu vera - a co som ja vedela, ze dake kobercove penove puzzle existuje a ze ho budem dakedy chciet? no a ze si ho ponukla kamoskam a ja som co, hm? mne si ho neponukla a teraz musim behat po obchodoch 😠
cestovnu postielku zhanam, nemas na predaj?

no a tvoj vlastny jazyk je uuuzasnyyy, este pis Y miesto "d" a "r" a bude to dokonale 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre