Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
5. máj 2009

malá bola v nosiči? aký máte nosič? my ideme tiež kúpiť turistický nosič, lebo ideme cez leto do nórska a budeme chodiť na túry. my máme nosič manducu, no môj tam moc nechce byť.
a na ktorom kopci ste boli?

marina.o.
5. máj 2009

praveze som mala len jeden chod....a zaspinkala 🙂

marina.o.
5. máj 2009

malá bola v nosiči a zdá sa,že tam bola spokojná.My máme nosič zn.Deuter.
Boli sme len na chate na gruni.Nic moc.To bola len taka skuska 😀
Inak,ten vtip celkom dobry 😀

marina.o.
5. máj 2009

na picase mame foto z tury.Poslem Ti adresu do IP

biela
5. máj 2009

a kde ste ho kúpili? vyzerá byť dobrý... a koľko stál? 🙂

my sme pozerali v northlande sa nám celkom páčiť jeden, stál okolo 5tis. sa mi zdalo veľa.

fotky máte krásne 😉

marina.o.
5. máj 2009

biela,dakujeme za pochvalu 😉
Ten nosič je do 22kg.Je z lahkej konštrukcie,nemá ani 3kg.

biela
5. máj 2009

ahoj marina, idem trošku zregenerovať... 😎

marina.o.
5. máj 2009

my sme ho kupili v hudy sporte a stal aj s doplnkami (strieska a plastenka),ak si dobre pamätam 185 eur.Nam ho zaplatil moj brat.To bol este darcek ku krstu.On je Adelkin krstny tata.

andulka26
5. máj 2009

zelmirka, bola to ta kombinovana vakcina 6 chorob, co sa musi ockovat, no kedze bola aj trochu chora, tak horsie znasala ockovanie. Chorobu to akoby zhorsilo no a pri tom sa zviezlo aj ostatne s cim mala uz dlhsie problem- kakanie. Doteraz sme riesili hnacky dietami ktore nemali aj tak ziaden ucinok a az po tomto vsetkom konecne uznali aj lekary ze musi byt niekde inde problem. Dost si vycitam, ze som viac netlacila na dr. aby s tym nieco robila.
Nabuduce sa nedam len tak odpinkat 😠
Ty sa vsak neboj, maly urcite zvladne ockovanie dobre.

O tych neziaducich ucinkoch ani ja moc neviem, ale asi zacnem surfovat viac po internete aby som sa nieco dozvedela.

Ideme satroska prevetrat, je celkom dobre vonku aj ked sa ochladilo, tak sa majte a uzite si krasne zvysok dna 🙂

marina.o.
5. máj 2009

tak sa maj a regeneruj 😎

zelmirka1
5. máj 2009

no ja som prave posledne dni nastudovala nieco o ockovanici a neziaducich ucinkoch a ci je povinne nepovinne tolko toho proste nedostane, lebo je to fakt sila co dostane babetko do tela prve mesiace zivota. Som ostala uplne hotova z tych info lebo som sa o to nikdy nezaujimala a doktorka mi vlastne nic nevysvelila.

strunka
5. máj 2009

ahojte 🙂 sem tam tu nakuknem,ale nestiham vam,tolko sa tu toho deje 🙂, akurat som si vsimla
andulka ze mate podobny problem ako my, skakanim, ak sa smiem spytat,ake riesenie vam navrhla dr?

biela
5. máj 2009

marina, kde si? 😀

vera21
5. máj 2009

tu som ja ja Lexi 🙂 ake su gate ????

biela
5. máj 2009

vera ahoooj,
gate sú svetové! malý je v nich božský! super, fakt. tešíme sa na ďalšie. no tieto sú asi najkrejšie zo všetkých a nič ich neprekoná. 😎
tešíte sa na výlet?

biela
5. máj 2009

dobrú nôcku! 😎
😔

pepies
6. máj 2009

ahojte holky,
takze je to v centre, to kadernictvo, hore na stvorcovom, tak to hadam najdeme ................
dufam, ze ma dobre ostrihaju, lebo tu v MT je to katastrofa........

Diky moc za ochotu, papa 😉

zelmirka1
6. máj 2009

ahojte
akosi to tu viazne...ja som chora tak stale pozeram ze kto tu je a veru nikto.. ☹

marina.o.
6. máj 2009

ahoj zeli,ja to tu tiez zanedbavam ☹

zelmirka1
6. máj 2009

no ved jasne marina ked vyletujete 😀
ale krasne vidno ze ked su babetka najmensie tak vela spinkaju a mali sme cas tu vela kecat...teraz uz vyzaduju viac pozornosti ze ?

marina.o.
6. máj 2009

Ja o tom nasom spani radsej pomlcim...
Uz mame rozpisy na plavanie.Nereus ma asi vsetko 😠 nam to vychadza na utorky a stvrtky o 14:00.Niektore kurzy su volne len v nedelu.Uz sme sa aj zaregistrovali.

zelmirka1
6. máj 2009

aj mne to prislo tie rozpisy...zial o 14 mi to nevyhovuje lebo vtedy vlastne vzdy spinkame a sme na prechadzke
keby sme vtedy isli plavat tak by Misko plakal a bol mrzuty...to je jediny cas kedy ako tak pospi inak je to des.
ale adelka uz je predsa len starsia tak vam to mozno vyjde inak.

marina.o.
6. máj 2009

Aj my sme v tom case vonku na prechadzke ale ked sa to inak neda,co narobim.To malo,co mi spi cez den bude akurat v case plavania....Pospi si po plavani 😒

biela
6. máj 2009

čaute baby,

marina, kdes včera byla? 😀
bol futbalový večer a ty nikde. dúfam, že dnes mi zase nazrušia hausa! lebo ... 😠

zelka, ako je ti? je ti lepšie?

baby, my budeme asi chodiť 1x týždenne v piatok. mne to najviac vyhovuje. si neviem predstaviť, ako by som po nedeliach niekde chodila.
myslíte, že 1x týždenne je horšie ako 2x? vidíte v tom nejaký rozdiel?
lebo väčšinou sa chodí 2x do týždna. poradte čo je lepšie... lebo my sme v plávaní nováčikovia 😨

marina.o.
6. máj 2009

ahoj biela,vcera som na Teba myslela.Dokukala som ordinaciu a nechcelo sa mi nic.Dnes je hokej 😀

marina.o.
6. máj 2009

zelmirka,ja som truba ani som sa Ta nespytala ako sa mas. 😖 Dufam,ze lepsie 😉
biela,ja si tiez neviem predstavit aby sme chodili v ndelu.Obcas chodime k nasim a ku svokrovcom a to nam vychadza len na vikendy.
Ja neviem,ci staci 1x do tyzdna.Mne sa to zda malo.Spytaj sa instruktorky.

zelmirka1
6. máj 2009

ahoj biela
ja si myslim ze kludne mozes chodit 1x do tyzdna...2x je vraj lepsie pre take male deticky ako je moj Misko
aby si zvykli ale u vacsich je to jedno.
marina my by sme to nezvladli o 14 lebo medzi 13-14 uz ho mam stale na rukach aky je mrzuty a unaveny a ked vyjdem von s kocikom tak zaspi...neviem si predstavit zeby vydrzal este plavanie...aj ked je pravda ze rezim sa stale meni tak mozno za mesiac budeme aj my na tom inak.
dnes mi kocikuje moj tatino tak som zvedava ako si s vnucikom poradi 😀 😀 😀 inak je mi lepsie ale este to nie je ono

a_rianna
6. máj 2009

ahojte
nuž tak ja som sa už vratila otrieskala som vela penazi ale tam sa v tych obchodoch inak nakupuje ako u nas tam som dosla do nextu v manchestri a aj v liverpoole baby to mi isli oči vypadnuť... tam bolo krasnych vecičiek a na chlapcov ešte krajčich ako na dievčata...

no od vymyslu sveta to ked tu pridem do nextu tak tu to take nie je a je to to minimalne o 50 % drahšie ako tam

som vložila zopar fotiek do albumu niektore fotečky v oblečku čo sme kupili viac mi už tomanko nechcel asistovať pri prezliekani 🙂)

marina.o.
6. máj 2009

zelmirka,keby neposluchal,tak je uz hadam doma z prechadzky 😀

a_rianna
6. máj 2009

kokos baby prave kukam mimibazar sak tie baby tam tie nextove a Hmkove veci predavaju 100 % priražkou... kukam na jednu košelu čo som tomanovi priniesla a mna vyšla na 4,99 libry a oni to ponukaju za 9,99 libry... to je teda biznis...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre