Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
11. máj 2009

no prave som odoslala registraciu... že posledne volne miesto tak uvidim či sme to stihli včas xixi
mala som nastupiť do prace od 1.6. tak som sa neregistrovala ale dneska mi oznamili, že to miesto dočasne pozastavili tak nenastupujem tak skoro tam by sme mohli isť plavať tak uvidime či sme teda stihli to posledne volne miesto 🙂 dali sme sa na ut. a stvr. od 14 stej myslim???

marina.o.
11. máj 2009

Tak to sa stretneme 😉

mgurnak
11. máj 2009

ahooojte...marina, aj ste sa dockali?

zelmirka1
11. máj 2009

ahoj marina
my este zubky nemame...no mozno je to dobre ked stale kojim...dnes sme boli konecne na plavani lebo som stale akasi chora, vlastne obaja s manzelom sme chori len dieta je zdrave, fakt zaujimave ale som rada.
potom sme zasli s kamoskou na namestie na kafco...toto teple pocasie je super.

mgurnak
11. máj 2009

ahoj zeli..no ani my nemame zubky..ale uz som si posledne dni myslela, ze uz aj budu..maly stale len kakal take " mizgy pachnuce" 😀 aj nervozny bol...ale nic nevidiet...tak neviem...a asi nam bude prsat...

marina.o.
11. máj 2009

mgurnak,dockali sme sa,asi pred pol hodinou... 😒

mgurnak
11. máj 2009

no parada...tak to si s nami mohla ist von.....
to bola ale poriadna burka, co? som sa normalne aj trosku bala 😝 .....

zelmirka1
11. máj 2009

teda to bola fakt riadna burka...nas pes bol uplne hotovy od strachu...aj maly pocuval co sa to deje...

mgurnak
12. máj 2009

bre ranko...sa mi ani nezda, ze je den..sa citim ako v noci 😒

marina.o.
12. máj 2009

dobre ranko,dufam,ze sa to cez den vylepsi.Nechce sa mi byt vnutri... 😖

holcicka12
12. máj 2009

Ahojte.
Súrne hľadám v Žiline niaku brigádu.Už som zúfala budem robiť hoci čo!
Mám 15 rokov.
Ale najradšej mám detičky s nimi mi to aj najlepšei ide 🙂 Ak máte záujem alebo viete o niakej brigáde dajte mi prosím vedieť.Nástup možný ihneď.Majte sa papa 🙂

anarida
13. máj 2009

🙂 Jééj ahojte môžem sa pridať??

marina.o.
13. máj 2009

dobry vecer,baby ako to tu zanedbavame... 😒

zelmirka1
14. máj 2009

ahojte
no baby kde ste ??? tak sa to to krasne rozbehlo kedysi a zrazu nic.
Tak pokecam sama. Maly spi v tejto cudnej hodine ale kedze vstal o 5 rano tak je hotovy. Ja samozrejme tiez.
Uz zacal liezt a stale sa snazi na nieco vystverat a postavit na nozicky a casto spadne. Tak si hovorim ze na to ma este cas ale co uz s nim.
Tak vas vsetky zdravim a majte sa kraaasne. 😉

marina.o.
14. máj 2009

ahojte,
zelmirka,kasleme tu na to...dnes zaciname kurz plavania.Som zvedava ako to dapadne 😉
pekny den

mgurnak
14. máj 2009

ahojte...a nam dnes dosiel kocik 😝 .....sa tesim jak mala... 😀 marina, tak nas uz nehladaj v modrom...ho dnes asi vyskusame...

marina.o.
14. máj 2009

no to je super 🙂 hadam,Vas najdeme 😝

mgurnak
14. máj 2009

hadam hej...to som zvedava, ako zvladneme to dnesne plavanie....a hlavne jedlo potom...co beries malej ako jedlo?

marina.o.
14. máj 2009

ja je beriem mliecko

a_rianna
14. máj 2009

nuž aj ja sa tešim a som zvedava ako dneska bude a hlavne kolko nas bude 🙂

gabrielkaa
15. máj 2009

ahojte mamicky, chcem sa s vami poradit ohladom jedneho nasho problemu. malickej sa v oblasti ustociek a pod krkom vytvara taky akokeby ekzem, koza je zacervenala a posiata takymi drobnymi vyrazkami. pravdepodobne to ma zo slin, aspon mi to tak Dr. potvrdila. neviete ako jej to mam liecit? ma to dost zle a kalciova mast nepomaha, dokonca sme kupili taky specialny pripravok na to od biodermy, ktory chrani citlivu pokozku pred enzymami, ktore sliny obsahuju, ale ten sa mi vidi, ze v tomto stadiu uz nepomaha. mozno na zaciatku, ked to este nemala take, tak by pomohol....ak sa to nezlepsi pojdem ku koznej, ale najradsej by som bola keby som nemusela. nechcem aby jej dala na to nejaku kortikoidovu mast... neviem, ci to ma z jedla, teda alergiu na to co zjem, ale nic nove som do stravy nezaradila, maximalne zmrzlinu...teda ak je to z toho. nemate s tym nejake skusenosti?
dakujem

marina.o.
15. máj 2009

ahoj gabi,aj nasa Adelka to mala.Teda,myslim si,ze to bolo tiez zo slin.Mala to na brade a trosku na krku.Ja som jej na to nedavala nic.Poked som sa spamätala,uz to nemala 😉 Ked sa narodila,vtedy mala na tvaricke drobne vyrazky-potnicky.Vtedy som jej na to davala obklad z dubovej kôry.To jej pomohlo.Mozno by to pomohlo aj na Vas problem.

a_rianna
15. máj 2009

gabi, mne to mal tomasko tiež, lebo strašne slintal vlastne on stale slinta bez podbradnika ani na krok. ale ten ekzem mal cez zimu zo slin a ked bolo zima.. dokina mi poradila tiež kalciovku ale nepomahalo, ani bioderma , ja som striedala mastičky raz som dala kalciovku, potom biodermu potom normalne excipial čo ma na teličko, a davala som aj sudokrem, myslim že sudokrem zaberal najlepšie... aj ked sa mu to ked som to prestala natierať aj tak zasa vyhodilo... no a potom to prešlo samo od seba.. aj ked teda slinta furt ešte... 🙂

gabrielkaa
15. máj 2009

ahojte, dakujem za rady. skusim este ten excipial a uvidim, lebo ona to ma az na plieckach zo zadu, presne to co si zaslinta tak tam to ma... skusim jej to aj dubovou korou umyvat pred kupanim, alebo aj pocas dna a uvidim. boze chuda, ked ju vidim aka je "dobojovana" tak mi je jej az luto. a ked som jej to teraz vecer natierala po kupani tak pistala o 106...susedia na mna zavolaju socialku 🙂 . ani neviem, ci ju to stipkalo alebo plakala, lebo bola len unavena..dufam, ze jej to casom prejde

gabrielkaa
15. máj 2009

a samozrejme od dneska som zaradila podbradnik, aspon jej odsava tie sliny

ma.senka
16. máj 2009

Gabrielka, nam lekarka predpisala Holtov krem. Je to taky smradlavy krem, ale zaberal velmi
dobre.

wandeirra
16. máj 2009

my sme pouzivali tiez Holtov kremik 🙂

gabrielkaa
16. máj 2009

ahoj masenka, pocula som uz od viacerych, ze ho pouzivaju. aj ja ho mam doma. ale v navode na pouzitie je napisane, ze ho nemaju pouzivat tehotne zeny a dojcata...tak preto ma to odradza. skusam teraz kade co, aj modru indulonu. a sledujem ci sa to lepsi...

ma.senka
17. máj 2009

gabrielka, hm, tak to si ma zaskocila... mne ho predpisala detska lekarka, nemala som dovod pochybovat. Sama si nic nepredpisujem, ani nedavam velmi na rady inych mamiciek pretoze predsa len lekarke skor doverujem
a vie skor diagnostikovat o co ide... Modru indulonu som pouzivala len na lupienku na hlavicke, tiez to dobre zabralo. Ale na tvaricku som ju nedavala. Inak ten Holtov krem - naozaj pekne zaberal. Vzdy po kupeli som len trosku natrela postihnute miesta - licka a krasne sa pokozka ukludnila. Pouzivala som ho len par dni, pripadne len vtedy ked sa zas licka, alebo uska zapalia. Grckavame, takze to zapalenie je z toho a z casu na cas sa nam zacervenanie a vyrazky znovu objavuju.

gabrielkaa
17. máj 2009

masenka, viem, ze doktori to predpisuju. a dokonca aj v lekarni ked som si nieco pytala na ekzem, tak mi lekarnica povedala, ze mozem vyskusat holtov krem, ze to doktori davaju. ale pozri si na internete pribalovy letak ku kremu. lekarnica povedala, ze ked to budem z niecim miesat uz si nepamatam, tak kratkodobo to mozem pouzit. ale aj tak sa bojim. uz sa jej to trosku lepsi, ale ma to aj na lopatkach, akokeby az tam zatekali sliny...neviem. uvidim ako sa to bude hojit.lebo na tom chrbe to ma akokeby take fliacky velkosti sosovice, nema to cely ekzemovy flak ale take malicke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre