• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahoj Laho..škoda veru..
28. máj 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, takze laho za 14 dni sa ide na vec.... :wink:
28. máj 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak stary bude doma...lebo zase sa mi chysta utiect do dalekeho mestecka menom ZVOLEN :angry:
28. máj 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ho pojdeme navstivit a ja tam dam na chvilu malu svokre a pojdem pozriet jozka :wink: :grinning: no a ty draheho
28. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak kde sme vsetky?
:slight_smile:
28. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme, teda aspon ja :grinning:
28. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimi, ved ty uplne stacis :wink:
28. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete ako to je v Žiline z výberom pôrodníka? Počula som , že sa platí 5000.sk, no neviem či je to oficiálne alebo ide p úplatok?
28. máj 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, kde si mi zmizla? :angry: :grinning:

bibianna, ja som nic neplatila, tak neviem...
28. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi a ako, bola si spokojná?
28. máj 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi...to myslis vazne, ze za to este treba platit? ja som o tom nepocula ale viem ze je lepsie si niekoho vybavit....aj ja to nejako skusam ale zatial nic....ale na buduci tyzden idem do nemocnice na ten kurz pre tehotne, tak mozno sa cosi dozviem a dam vediet....
28. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgurnak aj ja idem na ten kurz v utorok. Aj ja si chcem niekoho vybaviť, ale že vraj to je neoficiálne za úplatok, tak preto zisťujem, neviem ako sa mám zariadiť.
28. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibianna, ja som skoro cele tehu prelezela v nemocnici, tak som tam uz bola varena, pecena :sweat_smile: Rodila som cisarskym a s lekarmi som bola spokojna. No ono sa to odvtedy zmenilo, teda vela lekarov vraj odislo, tak neviem. Z pocutia viem, ze dr. Babjak a dr. Ficek su tam stale a tych by som ti odporucila, su naozaj dobri a maju aj ludsky pristup :slight_smile:
28. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teeeda tu sa rodi :grinning: :grinning: :grinning:
baby je to normalne, normalne mi je kosa :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si nepovadala skôr, by som ta zahriala :slight_smile:
28. máj 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, tak si zakur, alebo si daj varene vinko :grinning:
28. máj 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na teda baby, takto vy ma nahovarate????
28. máj 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co dadus, uz ti je teplo? :grinning:
baby, neviete o nejakom cievnom doktorovi tu v ZA, teda v nemocnici?
29. máj 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam pomaly dve temy za sebou, to je super, co..este ma 15 caka a to je len jedna z knih, wauuuuuuuuu :grinning:
29. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, tak ta pridem preskusat :grinning: :wink:
29. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi..tak to sa v utorok uvidime..... :wink: ja tiez vtedy idem...... o 12.30 ze?
29. máj 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak my sme narodky včera pekne s drahým oslávili. A dnes som bola nakupovať kukuričke v tescu dáke veci, čo som jej chcela zladiť.
Mimi Krásne narodeninky prajem :dizzy_face:
29. máj 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuti, dakujem :slight_smile: ako si oslavila svoje narodky? boli ste s drahym niekde na veceri?
Este maju zlavy v Tescu? ja som v nedelu kupila malemu sortky, ale doma som az zistila, ze nema ziadne tricka k tomu, tak by som sla opat do Tesca.
29. máj 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka, prajeme všetko naj naj naj :slight_smile:
29. máj 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....aj Tebe Kuti asi oneskorene, ale predsa ešte všetko najlepšie k včerajším narodeninám

ja som malej minulý týždeň pokúpila krásne šatky(3)na leto a nejaké tričko, tak som bola rada, že ani sebe som poriadne nič nenakúpila, hlavná vec, že malá bude fešanda :wink:
29. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile:

mimi a kuti VSETKO naj naj naj, nech vam hlavne zdravicko sluzi a deturence robia len a len radost :dizzy_face:
29. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgurnak • tiež idem o 12.30.h na kurz, nevieš, či si treba niečo doniesť?
29. máj 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, počula už niekktorá z vás o škodlivosti avent výrobkov pre deti? že vraj to obsahuje bisfenol a to je škodlivé ked sa dáva horúcí nápoj do flašiek... som z toho prekvapená a nechápem... :unamused:
29. máj 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj stonozka, no to nehovor ani zo srandy, ja som tam malej pravidelne davala horuci caj...a este som to balila do alobalu, aby to dlhsie vydrzalo teple!!!! :confused: odkial to mas?
29. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, jedna kamoška mi to dnes hovorila, že to niekde čítala na nete... a ževraj sú aj nejake vyjadrenia na avent stránke... no ja do toho malemu robím umele mlieko, a mame avent hrnček snad odmala... a z ničo inehé mi nevie piť... sranda... neviem či je to fakt alebo len marketingový trhák... :angry:
29. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok