Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
26. máj 2009

vera- do kedy ste vydrzali? inak rada som ta videla, ale musime dat opravaka, toto bola len taka okukavacka
po pol roku nevidenia sa 😉 ak nedojdes ty, tak buduci tyzden vas prideme pozriet do rosiny my 😉

ma.senka
26. máj 2009

biela - prepac, nereagovala som - to poznam s tym mliekom - my sme takto dnes vstavalo o piatej...nie a nie zaspat... no a tie stretka - ine to uz asi nebude. s jednou kamoskou sme skonstatovali, ze pokecame
na maturitnom vecierku 😀

zelmirka1
27. máj 2009

dobre ranko
no vidim ze stretko bolo zaujimave...masenka ani moj misko uz nie je v kociku taky spokojny ako byval
nieco pospi, nieco pokuka ale dost mrnci a nechapem preco ked uz pekne sedi a pozera na svet.
A vcera som normalne zirala lebo vecer mi zacal strasne plakat...no vlastne kricat uplne zurivo a zatinal
pasticky, vobec neviem co chcel a hlavne zeby 8 mesacne babo dokazalo byt zurive ?????

Nastastie na plavani je dobry a ked je v herni tak jedno dievcatko tam fakt strasne place a on si sedi a hra sa ako keby nic. Dufam ze aspon to mu vydrzi.

marina.o.
27. máj 2009

dobre ranko,
nasa Adelka bola tiez dobra v herni ale ako sme zacali teraz chodit,tak to je neskutocne.
Skoda,ze my tu nemame babky aby sli s nami.Mozno zavolam muzovu krstnu,lebo ja zacinam mat z toho stres a nie pohodu ako predtym.
Na prvej hodine tam Adelka v pohode sedela.Sadli si tam dve deti,co revali a odvtedy sa pustila do revu aj ona a je vybavene...

zelmirka1
27. máj 2009

marina to je neprijemne asi sa jej tie dve deti nepacili...a ked ju zoberu na ruky aj tak place ?
tak ju nestresuj a zober niekoho zo sebou kto ti ju podrzi...mozno casom ju to prejde. 😉

a_rianna
27. máj 2009

marina sak tam je to mlade dievča čo tam straži tie deti.
Sak mne tomino lozi a nebojim sa ho tam nechať...
a po kupani... ho prezlečem dam mu flašu do ruk a ja sa idem v klude prezliecť lebo viem že ked pije mliečko tak ho nič nevyruši 🙂 a kym to vypije tak ja sa akurar stihnem prezliecť 🙂)))))

alebo to rob ako mgurnak teraz spravila.... si vzala maleho zo sebou do satne 🙂)

inak mgurnak zlatunký je ten tvoj Marcel take babatenko milučke 🙂

biela
27. máj 2009

ahojte, tak sa nám ochladilo 😒
keby aspoň nepršalo...
marina, dnes nám zase zrušili housa a je liga majstrov na jednotke, tak dúfam, že ťa tu dnes večer uvidím. 😀

marina.o.
27. máj 2009

ahopj biela,vcera mi uz manzel oznamil,ze si mozem byt na koniku cely vecer,lebo je liga majstrov.

arianna,ved tam je ta mlada ale nemoze mat vsetky deti na rukach.Inak ta mlada mi pripada ako keby videla deti po prvykrat v zivote.Len sa usmieva a ani sa im neprihovara...Ja sa tam Adelku nebojim nechat ale nechcem aby tam revala.Potom nechce ani jest.Ozaj arianna a Ty sa kam vzdy tak ponahlas???

marina.o.
27. máj 2009

zelmirka IP!

a_rianna
27. máj 2009

muž mi volal či nepojdeme na obed 🙂 lebo po plavani tomasko zaspi takže využijeme že sa v klude najeme 🙂
a včera bol tomasko ku koncu už totalne mrzutý lebo mi vobec nespal.. som ho uložila do kočika a v tu sekundu zaspal 🙂

no ta mlada aj mne tak pripada... ale tak čo chces od nej kolko može mať tak rokov? vyzera na 18 🙂)

inak ja neviem ako ho mam naučiť aby si daval pozor on sa postavi hocikde pusti... keby že nie som mu za riťou furt tak si tolko krat ubliži.. ja fakt neviem ako ho mam donutiť aby si daval pozor trošku... dneska presiel až 1O krokov sam 🙂) potom samozrejme capol na zem keby že nie som za nim tak neviem ako dopadne.... ach jaj už nech vie chodiť lepšie lebo toto je o nervy 😒

marina.o.
27. máj 2009

ja by som tej mladej nedala ani 18...
Tomasko sa musi naucit padat na zadok 🙂 My este nechodime ale uz sa na to tesim.Este sa nam napadaju 😝

mgurnak
27. máj 2009

arriana vdaka 😉
boze, to co je dnes za den 😠 ale aj tak musime trcat doma lebo nam pridu vymenit chladnicku...tak cakame... 😒a zajtra sup sup plavat....
arianna z nabuduce uz pod pod vodcu nech nie som sama 😝

a_rianna
27. máj 2009

no ja sa zasa budem 15 minut pripravovať a nakoniec to dopadne ako včera xixi
inak zajtra ma pršať tak nas asi pod vodu neposle nech nejdeme s mokrymi hlavami

inak už by mohli zanarať aj Lucku s Lindou 🙂

marina.o.
27. máj 2009

dobry vecer 😉

biela
27. máj 2009

ahojte 😉

biela
27. máj 2009

nešlo mi pridať odpoveď do fóra, som klikla na "odošli odpoveď" a nič sa nestalo, hodilo ma to na prvú stranu diskusie... stalo sa to aj vám niekedy?

zelmirka1
28. máj 2009

ahojte
chysta sa niekto na staromestske slavnosti ?

marina.o.
28. máj 2009

ahoj zelmirka,
ja by som sa sla pozriet ale to by islo jedine po plavani.

marina.o.
28. máj 2009

no,sice dnes to zacina z poobede 😉

a_rianna
28. máj 2009

ja pojdem určite sice dneska hlasaju prsať PM rain... ale ja pojdem asi zajtra si vezmem k sebe neter... pojdeme do Labyrintu na Fitlopty rano a potom sa zastavime aj s mamou janou na staromestskych slavnostiach...aj s detvakmi 🙂
až na to že zajtra ma tiež pršať.. ach jaj... ale ja strasne rada tieto slavnosti chodim k stankom kupujem si turecky med neter otravuje lebo chce bajooon rybičkovi a tento rok bude aj Tomasko kukať že čo to 🙂)

sa tešiiim a možno si tento rok ten turecky med nedam lebo ked som sa videla na tych fotkach čo dala na www Maja Konarčikova tak som sa zlakla 🙂))

a_rianna
28. máj 2009

kokoss kde su tie moje predsavzatia žiadna čoko a žiadne sladkosti... 😕

zelmirka1
28. máj 2009

ahoj marina, ja tiez idem plavat, dnes si nahradzam co som bola chora...a potom chcem ist pozriet do mesta
celkom rada mat tieto slavnosti byva to fajn, len som zvedava kolko mi vydrzi Misko v kociku kukat 🙂

marina.o.
28. máj 2009

tak sa tam hadam uvidime 😉 alebo mozeme ist spolu.My sa tam mame stretnut aj s nasim ockom.Akurat pojde z prace.

zelmirka1
28. máj 2009

tak sa mozme stretnut...ja pojdem uz o 14 po plavani a zdrzim sa podla toho ako bude maly spinkat
ale prepokladam ze do 16 hod. tam budem. dokedy plavate vy ?

marina.o.
28. máj 2009

nam zacina plavanie o 14:00,to sa vlastne striedame 😉 do tretej budeme urcite plavat a potom tam pôjdeme.Ja by som Ti zavolala ako sme na tom.

biela
28. máj 2009

arianna, kľudne si daj jeden turmed, vyzeráš dobre, super nová fotka v pase!
baby, tak sa tam možno stretneme, aj my s olim chceme ísť.

biela
28. máj 2009

pozrela som vaše fotky z plávania, bo som vás chcela vidieť v plávkach 😀 😀 😀
ale nie...
masenka, miško je bohovský, aké má očiská! vidno, že sa mu vo vodičke páči. aj ostatní plavci sú super, adelka, tomáško... no vy ste už profi plavci. 😉
no hlásili dnes dážď,no vôbec to zatiaľ na dážď nevyzerá, je pekne, sluníčko svíti, ptáčci spívaj...
my sme boli doobeda v labyrinte, sme sa naobliekali a skoro sme sa uvarili. boli sme cestou aj na tržke a kúpili sme hrášok a čerešničky, drahé to je, nevedia čo za to pýtať... 😒 ale mňam mňam už som si dala, neviem prestať s tým hráškom.

marina.o.
28. máj 2009

pekny vecer,kde ste ko? 😉

biela
28. máj 2009

ahoj marina,
ja som tu! si ešte ty tu? či už spíš? 😀

marina.o.
28. máj 2009

ahoj,este som tu,ale uz som tu skoro nebola 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre