Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
7. jún 2009

ahojte,

zeli, aký kočík si ideš kúpiť?

my dnes poobede pôjdeme s olim do parku, tak dúfam, že vás tam niekoho stretneme! 😉

marina.o.
7. jún 2009

ahojte 😉
zeli,aj ja som zvedava aky kocik ste si vybrali 🙂
My sa tiez chystame na prechadzku ale Adelka este spinka,tak cakame kedy sa zobudi.

biela
7. jún 2009

marina, nepôjdete potom do parku? my tam budeme okolo 16,00 😉

zelmirka1
7. jún 2009

ahojte
ja este neviem baby, pozerala som jeden Chicco a jeden ani neviem aka znacka Tiny? v dobrej cene, ale potom sa mi zapacila inglesina sportak tak este rozmyslam. Nakoniec nekupim nic a bude to.
Biela ja som dnes bola v lesoparku a som uchodena az az...

biela
7. jún 2009

zeli,

hoď linky na tie kočíky 🙂

ja som sa dnes nachodila až-až normálne ma boleli nohy, čo sa nestáva, dali sme si okružnú jazdu po ZA a oli cupkal stále pri mne, len raz som ho dala do kočíka.

zelmirka1
7. jún 2009

tento sa mi paci, aj sme ho vyskusali s Miskom
http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/

zelmirka1
7. jún 2009

sportove...typ zippy

biela
7. jún 2009

ahoj zelka,
veľmi pekný je, mne sa najviac páči v tej zelenej farbe 🙂
dobre, že ho máš už odskúšaný...
koľko stojí? tieto iglesina sú asi drahé, však?

zelmirka1
7. jún 2009

ano je pekny, ja som si vybrala modru ale neviem ci ho kupime...ved pokecame v utorok, chcem prist do Levika....

ma.senka
7. jún 2009

ahojte,
zeli aj ja som bola dnes v lesoparku, keby sme sa tam stretli uz by som to ani nepovazovala za nahodu 😀
boli sme tam kolo 16.00-17.00. misko kraaaasne spinkal 😎 inak ten kocik - inglesina - vyzera veeelmo gut 🙂
je obojstranny? sa mi zda, ze ti vyhovuje vidiet na dietatko - kdesi tu na konikovi som zaregistrovala debatu,kde si to spominala...

zelmirka1
7. jún 2009

ahoj masenka
no to je teda hrozne akoto ze sme sa nevideli ?????
inak ten kocik nie je obojstranny, taky mam doma takze keby daco budem ho stale pouzivat, ale napriek mojej snahe aby som bola pre Miska najdolezitejsia 😀 😀 😀 tak on sa vytaca kade tade a skoro vypadol z kocika ako chcel vidiet dopredu takze si vybral sam a mam to. 😉

biela
7. jún 2009

zeli,
áno, nebráň mu vidieť svet 😀

biela
7. jún 2009

a kde je vera?
helou, čo to máš novô? 😎

zelmirka1
8. jún 2009

ahoj biela
ja by som aj prispela ale tu nikde nikto...ale si ma nasla veru... 😉

biela
8. jún 2009

zeli, však ja sa tu tiež rozprávam len sama so sebou 😉

a_rianna
8. jún 2009

nemate kontakty na dobru cukrarku, potrebujem zohnať cukrarku kt. by napiekla na svadbu v sept.

biela
8. jún 2009

ari, ja tu nepoznám, no pri martine je perfektná cukrárka, no predpokladám, že ty by si to chcela niekde odtiaľto...

a_rianna
8. jún 2009

no to zhana kolegyna, tak sa jej možem spytať, lebo ona uaž obvolala v Za cukrarky a každa ma už plno na sept.

vera21
8. jún 2009

ahojte 🙂
Biela, Masi, ved jasne, ze gumaky mam !!!!a ake krasne 😀
No a zeny v lesoparku davajte bacha na klieste, moja mala ho tam chytila

vera21
8. jún 2009

a tehotna uz nebudem ! takze taketo novinky nehadajte /Vio/ 😀 😀 😀 teda aspon v tomto zivote nebudem

vera21
8. jún 2009

ari, ja poznam iba tu ve ve ve tortyodmamy.sk

vera21
8. jún 2009

no a kde ste secky, haaaa ?

ma.senka
8. jún 2009

no ahoj vera, tu som

biela
8. jún 2009

tu som! 😀

ma.senka
8. jún 2009

ahoj biela 😀

ma.senka
8. jún 2009

vera - moj maly zatial nebeha, takze hadam klieste hore kocikom nevylezie

ma.senka
8. jún 2009

kocky, kupovali ste malym odrazadlo? peter je v nemecku, nasiel celkom sikovne za cca 1500 sk. je to taka
somarina ze 4in1 - od 9 mes. Vyuzijeme to?

ma.senka
8. jún 2009

dala som fotku toho odrazadla do fotoalbumu - kuknite sa mi na to prosiiiiiiim 😔

vera21
8. jún 2009

cafte 🙂 konecne!
Masi, by si sa cudovala, kam vie ten kliest vsade vyliezt, ked zaciti krf 😲 ta strasim, coooo ???
Masi, odrazadlo naucilo moju malu chodit veru...to sme vsetci skonstatovali, ze toto bola asi jedina dobra vec spomedzi vsetkych somarin, co sme kupili, lebo bola na sto percent u nas vyuzita...mala nechodila za ruku vobec, len pomocou odrazadla /ja myslim choditko ja pako/ a potom po svojich...
ale je pravda, ze kamoska kupila po nasom vzore malej to iste a mala sa toho ani nechytila....takze neviem, je to indi vindi 😀

vera21
8. jún 2009

Masi a toto odrazadlo poznam, to ma kamoska- Je to celkom dobre, najskor ho mozes vozit, lebo to ma tu vodiacu tyc, potom zhodis bocnice, moze sa odrazat sam a moze to aj tlacit 🙂
ja som myslela toto - najskor sa mala hrala len s tym prednym panelom, potom to tlacila,vonku aj vnutri
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5731891

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre