Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
22. jún 2009

aj mi spime...po tom ockovani bol dnes uplne mimo, chudacik moj....
arriana, kde si kupovala vyzdobu? dnes sme boli s marinou v papiernictve v dome odborov a tam nic namali..tak porad.. 😉

biela
22. jún 2009

katka, v predpovedi počasia na markíze pred televíznymi novinami... tak dúfam, že vám to vynde... 😉

a_rianna
23. jún 2009

mgurnak ja som cez net kupovala
www.partytown.sk
maju sidlo vo višnovom tak som ani poštovne neplatila 🙂

a_rianna
23. jún 2009

katka ja davam tu na Bulvar, byvam tu tak to mam blizsko,
tam na Kmetovej ako spominaš tam su maličke jasle, ale ja počuvam že všetky jasle su OK
mne poradili tie na Bulvari oproti Domu Odborov, vačšina mojich kolegyn tak dala babo a povedali že boli max. spokojné.
Ale ako vravim počula som dobre odozvy na všetky jasle ...podla mna si ja sama urobim nazor ked tam tomo bude chodiť...

ja som objednala tortu v Macka PU u pani v terchovej kt. nam piekla aj na svadbu 🙂
oslavujeme už 18. steho lebo 19. ideme na dovolenku

a_rianna
23. jún 2009

mgurnak
my sme tominkovi objednali tuto sviečku
http://www.partytown.sk/product_info.php?cPath=...
a všetko k tomu Macko pu... taniere, pohare, obrus, obusky, pozvanky... a vela toho ešte
brala som aj tie princeznovske korunky pre tominkove sesternice... a ešte chcem dokupiť balony niekde..
tie ešte nemam...

a_rianna
23. jún 2009

moja hlava derava... ta siečka je velmi pekna.. taka malička milučka ale čo mi vadi že nema ten dzindzik na zapichnutie musim ju len na tortu položiť ale je robena tak že tam bude pekne stať.. ale aj tak... by som radšej pre bezpečnosť brala zapichovaciu

strunka
23. jún 2009

ahojte 🙂 arianna a keby si skusla nahriat klincek a urobit zo spodu dierku a dat do nej to pevnejsie sparadlo a zapichnut?

biela
23. jún 2009

ahojte,

ja som kupovala ozdoby v dráčikovi, taký set, stálo to nejakých 150 korún a boli tam klobúčiky, tie trúbky, čo sa do nich fúkne a vyroluje sa to..., kadečo iné ešte, bolo tam po 6 kusov zo všetkého. no tie klobúčiky boli také labilné, musela som ich ešte vylepšovať, aby držala tá gumička...

my už dnes cestujeme k našim, aby sa tam oli aklimatizoval a zajtra ho nechávame u našich a my ideme na ten koncert. bude to jeho prvá noc bez rodičov, tak dúfam, že mu tam neurobia mejdan 😀 .

a_rianna
23. jún 2009

biela tak pozdravuj Tarju.... 🙂

strunka dik za radu budem mať na pamati ked budeme oslavovať 🙂

biela
23. jún 2009

ari, budem pozdravovať! 🙂
dúfam, že sa mi podarí pre teba ten autogram 😉 keď som taká sľubotechna. urobím preto všetko.
skoro všetko, nedopustím sa trestného činu, neboj. 😅

strunka
23. jún 2009

🙂
kocky ked ste pri tych oslavach, nezabudnut BUBLIFUUUK u nas mal najvacsi uspech 🙂

a_rianna
23. jún 2009

no bublifuk mame už v kočiku a ked sme vonku tak fukame 😉

zelmirka1
23. jún 2009

ahojte
teda vidim ze tu sa robia riadne oslavy narodenin...ja som myslela ze ked bude mat maly 1 rok ze nema moc vyznam robit niake vyparadene oslavy lebo si to nebude az tak uvedomovat. Ale mozno kym pride rocik tak zmenim nazor.
Biela ako bolo v Levikovi dnes ? Minuly utorok bolo vela vela deticiek, ako v uli to tam bzucalo. Uvidim zajtra ked je zle pocasie tak si myslim ze pridu maminy do MC.

mamajana
24. jún 2009

Ahojte všetky maminky,

prosím Vás nepoznáte nejakého dobrého ortopéda? mám nejaký thiatzov syndróm a potrebujem dobrého dr., tak zhíňam, lebo keďže nie som zo žiliny, tak neviem, na koho sa obrátiť

mamajana
24. jún 2009

Inak aby ste vedeli, som úplne na prášky. Zdenku mám doma, lebo je chorá, filip stále čosi vykrikuje, lebo niečo chce, ale mu nerozumiem, som tu sama od rána do večera a už mi z toho naozaj úplne drbe, manže chodí neskoro a mám toho dosť

mamajana
24. jún 2009

Filipko mal pred dvomi týždňami rok, a keď si tu tak čítam, aké oslavy idete robiť pre svoje ratolesti tak mi je do revu, že ja som mu neurobila žiadnu, ale fakt žiadnu oslavu, ale už mu aspoň tento víkend upečiem aspoň tortu, aby som si ho pri nej odfotila, aby som aspoň nejakp pamiatku mala

mamajana
24. jún 2009

keď si to tak čítam, čo som napísala, asi to vyznie pre tých čo ma nepoznajú dosť blbo, a tí čo ma poznajú, tak to snáď pochopia......

a_rianna
24. jún 2009

jani kasli na to ako to vyznie 🙂),
inak tvojmu Filipkovi sme tu blahoželi na jeden rok.... par stranok dozadu 🙂)
vtedy si bola vo zvolene...

a Filipkovu oslavu doženiete... sak nie je podstatna nejaka oslava... hlavna vec že je Fifo zdravý a stastný...

za seba zodpovedne hovorim, že oslava na rok... je skor pre nas maminky... ved deti si ešte neuvedomuju že čo... sa deje...

takže vlastne ja som si tak pre seba nakupila kraviny a budem sa vytešovať ako male babo...

kvjetecko
24. jún 2009

mgurnak, ty si tu veselo vypisujes, nieze by si prisla na kafe !!! (teda caj)
papa

zelmirka1
24. jún 2009

mamajana
vraj dobra ortopedka je Katarina Vesela, robi na poliklinike na Vlcincoch, je to moja byvala suseda a pocula som na nu velmi dobre referencie aj ked osobnu skusenost nemam tak skus.

andulka26
24. jún 2009

ahojte, 😵
biela, s tym znakovanim musim mat ako hovoris asi viac trpezlivosti, ale hlavne sa musim ja naucit vetky znaky 😝 co som dost leniva. No ale co uz pre drobca nespravim...
ten doktor sa predsa vola Jamriska. Co je to zac?

arianna, tak to chystate riadnu oslavu, klobuk dolu.
Ja som bola rovnakeho nazoru ako zelmirka co sa tyka oslavy prvych narodenin. Nejake baloniky snad budu , no len mimo dosaho, lebo mala vsetko hryzie , tak sa bojim aby jej nepraskol . To by bolo placu. Ona je taka citlivka, ze sa hned rozplace pri vsetkom, tak ju nebudem lakat zbytocne. Samozrejme torta bude a musim este kupit nejaky poriadny bublifuk. Zboznuje chytat bublinky. Vobec jej nejde do hlavy preco prasknu. Taka je bohovska ked sa cuduje 😉

tento tyzden mam konecne auto, tak som rozmyslala ze skocik kuknut do Levika. Kedy tam pojdete? Rada by som ason niektore z vas spoznala. Dajte vediet a ak nam to bude vychadzat so spankom tak som tam ako na koni.

wandeirra
24. jún 2009

Dr. Vesela je poriadna ....., my mame osobnu skusenost a jej pristuj je hrozny

wandeirra
24. jún 2009

pristup som chcela napisat 🙂

a_rianna
24. jún 2009

mne sa maly dneska vyštveral na postielku... kokos ja čumik ako blazon... ja neviem kde na tie somariny chodi.. už sa vyštvera na gauč... na nabytok v obyvke a ako sa raduje...
ešte na postel sa nedokaže lebo ta je vysoka......

no ano robime taku garden party teda budeme robiť 🙂 sa teššššiiim ako mala

andulka26
24. jún 2009

arianna, tak povedz kedy a kde a ja ti dam vediet ci nam to bude sediet koli spanku. POslem ti do IP cislo na mna. 😉

monkap
25. jún 2009

mamicky, ktore mate dievcatka s nausnickami - davali ste im prepichut uska ci nastrelit nausnicky?? kde to robia?? vdaka

marina.o.
25. jún 2009

ahoj monkap,my este stale nemame nausnicky a zatial ani neplanujem.Ale ak sa tak rozhodnem urcite ich dam nastrelit.

monkap
25. jún 2009

marina: kde to nastreluju?? ale to tusim az po pol roku alebo tak nejako, vsak?

a_rianna
25. jún 2009

biela haloooo čakammmm na zažitky... haloooo 🙂))

marina.o.
25. jún 2009

monkap,ja som sa o to este ani nezaujimla.To das asi skôr ty nastrelit a potom mi poradis kde🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre