Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
8. júl 2009

ja len dodam, že rozvalkame na mletom cukre 🙂 ako ked robime cesto na rezance na muke tak toto si podsypavame praskovym cukrom... 🙂

biela
8. júl 2009

Jani,

vyzerá to jednoducho 🙂 no určite to aj tak zbabrem 😢 potom ti poviem, ako to dopadlo, no neviem, kedy najbližšie budem niečo piecť.

včerajší krtkov dort mal úspech, všetkým chutil.

marina.o.
8. júl 2009

mamajana,dakujem 😉

mamajana
8. júl 2009

Marina nemáš za čo 😉

Inak ja keď som to vaľkala tak som si to podsypávala tým sušeným mliekom a to veru nebolo bohviečo, zostávali tam také guličky, tak už tiež viem, že si to mám podsypať prášk. cukrom vďaka ari.

a ak to chcete prifarbiť, môžete kakaom, alebo inými farbivami potravinárskymi, to som ešte neskúšala len kakaom.

Filip dnes obdržal ďalšiu modrinu - do zbierky. Aj so zdenkou. To bolo revu a revu. Chudáčik, to čelo má už viac modré, ako biele. ☹

a_rianna
8. júl 2009

biela ten krtkov dort je mnaka mnamka ale vyjde celkom draho 🙂) ked kupiš krabicu plus dokupiš veci do toho tak celkom draha torta... ale chutna baječne 🙂

marina.o.
8. júl 2009

mamajana,ja mam na marcipan recept a tam ide susene mlieko,cukor a cera.Ja si to tiez podsypavam cukrom.Vyskusam urcite aj tento Tvoj.

zelmirka1
9. júl 2009

vidim ze tu sa pecie a receptuje....krtkova torta je super dala by som si, len to by musel niekto urobit 😀

aknecak
9. júl 2009

Ahojte babeny, chcela som sa spytat, ci mi neviete poradit, kde sa daju nakupovat tehotenske oblecenie v ziline.....Idem teraz domov na tyzden a chcem si nieco pokupit, lebo fakt je s tym strasne velky problem. Bud su veci strasne predrazene, alebo su fakt hrozne, ze by to clovek na seba neobliekol.

Dakujem vopred za radu......

Papa

Katka

marina.o.
9. júl 2009

aknecak,v ,,kinder centre" na solinkach maju tehotenske oblecenie,na bulvari v detskom obchode a aj na vlcincoch v obchode ,,pre deti".

aknecak
9. júl 2009

Dakujem moc Marina....Lebo fakt je problem nieco kupit na seba a vzhladom k tomu, ze som v 11tt a uz mi zacinaju byt moje vlastne veci tesne, tak sa stresujem, ze co budem vobec nosit. Dakujem moc moc moc....

marina.o.
9. júl 2009

aknecak,neni zač 😉

zelmirka1
9. júl 2009

ja este doplnim ze som kupovala tricka v Orsay ked som bola tehotna, lebo teraz je taka moda ze su volnejsie a strihnute tak ze su pod prsiami stiahnute, vyzeraju super aj ked to nebola priamo tehotenska moda. Samozrejme nohavice a sukne treba kupit v tych obchodoch ako pisala marina.

biela
10. júl 2009

ahojte,

ako sa máte? také počasie nič moc, no trošku si aspoň oddýchneme od horúčavy, aby sme si to potom mohli zase naplno vychutnávať... teda aspoň ja, mne skôr vyhovuje taký chládoček...
Zeli, budúci týždeň už má byť pekne, tak vám na rybičkách vyjde super počasie! tešíte sa?
my ideme asi na víkend na chatu.

zelmirka1
10. júl 2009

ahoj biela
ano tesim sa ale aj bojim zaroven, malemu idu zubky, stale som cakala ze kedy a teraz mu rastu viacere naraz tak velmi zle spinka a place. No hadam sa tam zabavi a zabudne trochu.

biela
10. júl 2009

ahoj Zeli,

zober mu tam niečo proti bolesti, čípky a gelik na zúbky. to vychádzanie zúbkov je nepríjemné, no uvidíš, miško popri tej zábave aj zabudne na boliestky... cez deň sa unaví vo vodičke a v noci bude krásne spinkať. 😉
užite si to tam!

zelmirka1
10. júl 2009

gelik nam moc nepomaha ani nechce otvorit usta, skusala som cipky Viburcol ale nic, aj hnackuje.
dnes som niaka z neho zufala, este som ani nejedla a on nespi a nespi...

biela
10. júl 2009

chudáčik, musí ho to hrozne bolieť... ☹
ja som dávala čípky panadol, pomohli mu, no ževraj ten viburcol je lepší keď idú zúbky, tak neviem...
hádam mu tie zúbky vyjdú dnes, alebo zajtra, čím skôr tým lepšie... potom bude chvíľu pokoj.
oliverkovi aj krvička išla ako sa mu prerezali, potom bolo fajn...
dokým nešli ďalšie.

zelmirka1
10. júl 2009

on uz ma tri vonku, ale ja mam pocit ze mu idu snad vsetky naraz, ked si predstavim ze zubky rastu az do 3 rokov !
fiha nove foto..a Oliverko uz ma rok a pol

biela
10. júl 2009

Zeli, tak gratulujem k trom zúbkom! 😉
olimu vyšli dva horné ako prvé - naraz v 10 mesiacoch, potom dva spodné naraz o 2 týždne, no keď to mám porovnať, tak s tými prvými hornými mal najväčší problém, dosť plakával.
chúďatá deti, ešte sa natrápia s tými zúbkami.

zelmirka1
10. júl 2009

no mne sa to moc na gratulaciu nezda, vysli mu horne dvojky takze bude ako maly drakula a spodny jeden
ale ze to bude take trapenie som necakala. Konecne trochu zaspal a ja som hotova, nic sa mi nechce.

marina.o.
10. júl 2009

ahoj zelmirka,dufam,ze sa skoro zotavite zo zubkov,aby ste mali super dovolenku.
My mame zatial sest zubkov a nejake väcsie problemy sme zatial s nimi nemali.Natierala som jej to gelom ale to len tak preventivne 😉

katkaza
12. júl 2009

ahoj
zelmirka viem ťa pochopiť...našej sa teraz prerzáva horná jednotka,obidve dvojky a obidve spodné dvojky...proste pohroma 😒 a ten gélik tiež len vytlačím na palec a potom jej potriem pery,lebo ma nechce do pusy pustiť 😒
inak...prosím mohli by ste mi niekto dať číslo na nereus?

a_rianna
13. júl 2009

katka nereus (0)41 500 28 80

www.nereus.sk

No tento tyžden hlasia peklo... vonku tak pojdem k mame na 2 dni až sa maly vyplahoči v bazene. V sobotu robime malemu oslavu narodenin... a v nedelu ideme na dovolenku s rybičkami.. tak sa neviem dočkať... len to balenie ma trošky desi...
lebo mam strach že čosi zabudneme ale hadam všetko bude OK

marina.o.
13. júl 2009

ahoj maminky,
spominali sme zubky a v sobotu sa nam vytlacil siedmy.Chuda moje od rana mala hnacky,plakala a vecer mala az 39,1 TT.Dnes mam pocit,ze ide dalsi...zajtra mame ist na ockovanie,tak dufam,ze jej nevyskoci TT.

jankabelka
13. júl 2009

Ahojte maminy, môžem sa vás spýtať jednu otázočku?

jankabelka
13. júl 2009

potrebovala by som zohnať dobrého pediatra, mohli by ste mi prosím poradiť?

a_rianna
13. júl 2009

My hnačkujeme už 3 týždne ale bez teplot iba je mrzutí... tak davame chamomilu a geliky na zubky.. ale zatial ešte ani jeden nemame 🙂)))
nastastie neteplotujeme

a_rianna
13. júl 2009

kuknite na tortu 🙂
http://www.mamaaja.sk/uploads/forums/53/286492/...
nie je nasa ale jedna maminka dala upiecť svojej dcerke na rok

uauu

marina.o.
13. júl 2009

arianna,hadam na ten jeden rok Vam nejaky zubcek vykukne 😉
Adelka,na to,ze mala taku TT je celkom statocna.Teraz spinka.

marina.o.
13. júl 2009

jankabelka,nie som zilincanka,tak Ti z pediatrom neporadim.My chodime dr.Sulekovej do nemocnice.Je to znama muzovej tety,tak preto chodime ku nej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre