Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

violetka1
17. sep 2009

No jasne, ze dam, ak by ma tam nechali, tak az po prepusteni domov.
a diky!! 😉

lussynka
17. sep 2009

Ahojte dievčatá,
neviete mi poradiť nejakého dobrého obvodného lekára a zubára v Žiline? Ďakujem moc... 😉

bamulka
18. sep 2009

Ahojte tehuľky aj mamičky 🙂

Potrebovala by som poradiť ohľadne cvičenia pre tehuľky v Žiline, viete o niečom?
Veľmi by ste mi pomohli, ja som už prehľadala celý net, ale nikde som nič nenašla...
Vopred veľká vďaka za pomoc...

Lussy a kde bývaš? Väčšinou teraz musíš chodiť k lekárovi obvodnému podľa bydliska... zubár neviem, toho si môžeš vybrať...

zelmirka1
18. sep 2009

ahoj bamula
cvicenie je v materskom centre Levik...kukni mclevik.sk, treba zavolat kvoli obmedzenemu poctu na jeden kurz.

a_rianna
19. sep 2009

bambulka cvičenie je aj v Labyrinte v meste... 🙂

violetka1
19. sep 2009

Cau Barborus..
Chces skakat na fit lopticke ? 😉
Skdoa, ze mne sa nedalo toto tehu nikam chodit takto- ani na cvicko, ani na kurz.
No co uz..prax byva aj tak ina 😀

rafka
20. sep 2009

Ahoj mamičky. Nevedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého detského zubára? Mám 4ročného syna, boli sme u nášho obvodného a z neho má totálny des. Potrebovala by som nájsť nejakého, čo vie, ako sa správať k deťom, aby sa osmelili a nemali hrozný strach. Malý už bol aj zmierený, že ide, sám sa tam pýtal, že chce opraviť zuby, aj v čakárni ešte pohoda, ale keď ho zbadal, spustil ohromný rev a zubár nás poslal domov, že máme prísť o týždeň. Akoby si to za týždeň malý uvedomil a bola pohoda. nemáte nejaký tip?

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wandeirra
21. sep 2009

rafka v Za je problem s dobrymi zubarmi. a vacsinou si nenavyberas,maju plno pacientov a beru podla obvodu..
da sa to riesit sukromnym stomatologom,ale ti nie su jasne zadara, ak by si mala zaujem,viem ti dat dobry typ na jednu takuto zubarku. 😉

rafka
22. sep 2009

Ahoj wandeirra. Ak by si bola taká dobrá. Celkom nezáväzne by som sa informovala. Aj u štátneho častokrát platím. Vďaka.

wandeirra
22. sep 2009

rafka ip

andulka26
22. sep 2009

ahojte maminy, po dlhom case som sem zavitala, ale ako vidim ani vy nemate moc casu pisat.

ako vascina populacie, aj my sme chory cela rodina, tak len kasleme a odsavame sopliky. Uz aby sa aspon mala z toho dostala.

Planovala som ist do Levika kuknut ten kurz znakovej reci, no takyto ist nemozeme. Ak by ste tam babulky niektora sli, napiste ake to bolo, co ste sa tam dozvedeli. Vopred dakujem 😉 😉

violetka zdravim, ako sa mas? kedy mas termin? ak chodite este vonku, tak prezvon, dali by sme stretko. Cele prazdniny nebolo kedy, furt sa nieco dialo , tak dufam ze uz nastalo kludnejsie obdobie.

rafka, ja mam detsku zubarku na Hlinach v zakladnej skole blizko Junioru dr. Schmidovu. Som s nou max. spokojna, chodime k nej cela rodina. Ma sice vela pacientov, no skusit stastie mozes.

arianna, ako sa drzi Tomik? Uz nieco blaboce? Nam sa moc nechce, asi to potrva dlhsie ako som si myslela. Zubov uz mame 14 a za chvilku vyjdu dalsie dva.

rafka
22. sep 2009

Dievčatá, ďakujem za info.

susica
22. sep 2009

dievcata,poradte naozaj nikto nevie kde sa daju nastrelit nausnicky mimcu?v inych mestach to frci a u nas to nikto nerobi?nechapem

zelmirka1
24. sep 2009

ahojte
ja teda neviem ale to v ZA nie su ziadne maminu ktore sem obcas napisu 😕 ???? kde ste vsetky ved mesto je plne mamiciek s kocikmi...asi nie je casu na net alebo behate stale vonku ?

andulka ta ukazka znakovej reci v Levikovi nebola, bude iny termin lebo je potrebne dohodnut pocet zaujemkyn s detickami, na www stranke bude infoska.

Tak si pokecam sama, zajtra ma moj Misko jeden rocik, velmi sa tesim ze uz je vacsi, je to vacsia sranda s nim.
Zacina chodit popri nabytku a stene a uz sa pustil a spravil prve 3-4 kroky sam, aj ked este dost neiste. Tak ho nechavam, ved ma cas nech sa pusti ked bude citit istotu. Dufam ze vydrzi pekne pocasie aby sme mohli byt
casto vonku lebo doma je to tazsie ho zabavit. Inak chodime znovu plavat, len raz do tyzdna a teraz pre zmenu vystraja v herni a kym sa prezliekam tak place, co predtym nikdy nerobil. Dufam ze je to prechodne, co myslis marina aj ty si spominala s adelkou nieco podobne.

pekny den vsetkym 😉

marina.o.
24. sep 2009

Ahoj zeli,mas pravdu...viazne to tu ☹ aj debata je tu taka rovnaka.Nic nove,Stale niekto hlada lekara...
V sobotu sme stretli Tvojich chlapov.Myslela som,ze aj Teba stretneme 😉
Adelka tiez plakavala.Ale myslim,ze to bolo tym,ze tam boli dve deti velmi urevane.Hned na prvej hodine ako ich pocula,tak sa vesala len na mna 😝

marina.o.
24. sep 2009

Ozaj zeli,chystas aj oslavu pre Miska?

mia81
24. sep 2009

ahojte citam vas uz dlhsie ale nechcela som sa vam moc miesat do debat.Som mamina 3 chlapcov na mater. som uz skoro 6 rokov.Dvaja s chlapcov sa mi narod. v 33tt . a byvam blizko Za.

zelmirka1
24. sep 2009

ahoj marina
vtedy v sobotu sme boli spolu ale chcela som si dat kolac v cukrarni tam tam nechali lebo Misko by chcel tiez... 😀
inak som rada ked cez vikend na chvilu idu von a ma klud.

Misko tam place aj ked ine deti neplacu, neviem preco ved sme chodila dva kurzy a bol uplne v pohode a zrazu je taky prisaty na mne, len sa ma drzi okolo krku a ked odidem place ako o zivot, som z toho smutna lebo takto sa mi tam zle chodi a v strese sa prezliekam.

oslavu chystame az buduci vikend, taka mala party, len zopar kamosiek pride, myslim ze malemu to bude asi jedno 😀

vitaj mia81 kludne sa pridaj aj ked teraz je tu ticho

marina.o.
24. sep 2009

Skoda,ze sme sa nestretli.My sme mali kolacov az-az 😀
zelmirka,presne viem o com hovoris.Mne sa tam tiez zle chodilo,lebo som sa prezliekala s nervami.Raz som si ju zobrala do satne a ani to nepomohlo.Chcela byt na rukach.
mia,aj ja Ta vitam 😉

mia81
24. sep 2009

baby dakujem 🙂

marina.o.
24. sep 2009

mia,ako sa volaju Tvoji chlapci?

biela
24. sep 2009

mia, aj ja ťa vítam 🙂
čafte baby, ako sa máte?
no my zle, Oliverko je chorý už od pondelka, mal aj vysoké teploty, začal kašľať a sopliť, tak sme šli k mudre, chvalabohu nič vážne to nie je, teplota môže byť aj z toho, že mu idú očné zuby. tak z mojej strany nie je sa čím chváliť, už som ochorela aj ja. tak sme tu taká nemocnica.
dúfam, že vy ste všetci zdraví, teraz je strašne veľa kadejakých vírusov. 😒

marina.o.
24. sep 2009

Ahooooooooj biela,tak sa skoro uzdravte.My sme nastestie zdravi ako repa.

mia81
24. sep 2009

Petko v decembri bude mat 6 (je skor narodeny o 7 tyz.),Samko mal v auguste 3 roky,no a Kristian (Tinko) ten mal 31.8. 1 rôcik(on je tiez narod. v 33tt)

biela aj tebe dakujem za privitanie,inac aj my sme boli chori . maly Peto dostal laringitidu a to bol dva dni v skolke a uz si doniesol bacila .

marina.o.
24. sep 2009

Nasa Adelka mala 11.8.rocik.

biela
24. sep 2009

mia, pekné mená si vybrala chlapcom. aj my máme Kristiánka - Kika, je to môj synovec - krsňa.
a kde to bývate? kdesi na dedine? keď si písala, že blízko ZA.
marina, keď vyzdravieme, tak stretneme, oK? ako sa máš? si mi aj písala na FB, no ja som si to všimla až keď si už bola off, ja mám síce zapnutý pc, no varím, alebo upratujem. tak som trošku opozdená, prepáč. 😉

Zeli, Miško je už riadny chlapík a aký je šikovný. zachvíľu bude behať a holuby naháňať po štvorcovom 😀

a čo vy robíte na tej yamahe? ako to tam prebieha?

moja kamoška začala chodiť na tú angličtinu helen doron, aj to vyzerá dobre, že to je skoro ako tá yamaha, len v angličtine, no stojí to 11tis na rok!!! 😕

mia81
24. sep 2009

marina.o. zacala ti mala uz chodit? maly Tinko spravil uz 2 krocky ,mame 7 zubkov a Petkovi vypadol prvy mliecny zubok.

biela ano byvam na dedine v Považskom Chlmci .

zelmirka1
24. sep 2009

caute
to je nic moc Biela ked ste chori...my sme nastastie zdravi. Na tej hudobke robime take blbosticky...este ich dost nosime na rukach tak je to celkom posilovacka pre maminky, hmkame do uska, spievame, robime paci paci, vytukame rytmus do tela, nosime na konika, robime lietadielko, hojdame at, ovievame padakom atd.
co robite vy ?

marina.o.
24. sep 2009

biela,no dufam,ze sa stretneme.Budem rada 😉 Ja sa mam fajn.
mia,Adelka sa pusta aj sama chodit.Ale je to len par krokov...je leniva.Zatial mame 10 zubkov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre