• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
mimi, tam predávajú obkladačky alebo aj dlažbu????
6. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie preto baby, ale radsej dosporit a urobit to poriadne, ako na kolene....asi tak som to myslela... :grinning:
6. jún 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianecka maju tam aj dlazbu, my sme tam kupili obklad a dlazbu do kupelne a aj do chodby.vyslo nas to lacnejsie ako v beste :grinning:
6. jún 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby díky, určite tam mrkneme :wink:
6. jún 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:
dakujem za gratulacie :dizzy_face:

inak ked rozoberate tie obklady, maju aj v stavebninach Garaj, ten ma obchod aj na kamennej aj pri vlakovom nadchode v tej jednosmerke co ide popri vlaku ale neviem presne nazov, a v baumaxe byvaju niekedy zaujimave zlavy a este je jedna predajna oproti vlakovej stanici na tej ulici, kusok dalej od eurotelu, a ak mate chut na vylety v polsku v castorame a leroy merlin ich je tiez spusta za celkom dobre ceny :slight_smile:
6. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :wink: ake su dnes plany?
7. jún 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses:
leni aj my sa pripajame vsetko naj :slight_smile:
dadus no to este neviem,ale urcite nas cakaju nakupy a mozno nejaka ta navsteva :grinning:
dufam len,ze nezmokneme ako vcera, vy ste prisli v pohode?
7. jún 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svanti akurat sme sadli do auta, ked sa to spustilo :grinning: no ja asi pojdem na plienky do tesca je supis akcoska
7. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka?
7. jún 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
748sk za 3 balenia, fialove tesco plienky :slight_smile:
7. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra cena :wink:
7. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nás sa už maká.....teda chlapi makajú :slight_smile: my kukáme a Dianka sa ide zblázniť z bágra :grinning:
dlažbu sma nakoniec predsa vybrali u Soukupa, majú veľký výber, dlho sme nevyberali, lebo malá tam lietala ako zbesnená a ak sme nechceli, aby niečo rozbila a v tom prípade by nás to vyšlo "o čosi" drahšie :wink:, tak sme sa rýchlo rozhodli
momentálne dováram kurací perkelt
7. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte baby....ráno ma šľaktrafoval.....malá sa zobudila o 5:03, som bola z toho hotová
7. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no nas balkon sa ma robit buduci vikend tak som veru zvedava....ach jaaaj no co narobim, este dobre ze buduci tyzden bude prsat, aspon mi nebude luto, ze mala sa uz na nom nemohla capkat v bazene :grinning:
7. jún 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky, ahojte...mne uz z toho ucenia sibe..barok, osvietenstvo, renesancia, humanizmus a podobne kraviny...mirka pomooooooooooooooc...ide ti?
8. jún 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi,aj my sme boli vcera na akciovych plienkach :grinning:
8. jún 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, ja uz ani nesledujem letaky, staci pozriet na MK a viem, ze su plienky v akcii :grinning: :grinning:
8. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, ked sa oplati, tak sa oplati.... :grinning:
8. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a coze dnes tu nikoho nebolo???? :confused:
9. jún 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze dnes mam zasa monologovy den, ale neva...dnes som vysla z dmky ako na vianoce :grinning: :grinning: :grinning: a to este stvrtinu veci co som chcela na poukazky nemali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no sme zasobene mliekom na tri zimy :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer Vam prajem, neviete mi poradit dobreho gynekologa v Ziline, alebo v Martine, ktory ma aj sono? Dakujem velmi pekne :slight_smile:
9. jún 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pravdepodobne ti tu odporucia hartela :grinning: ten je taky najviac spominany, medzi gyndosmi :grinning:
9. jún 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
kde ste vsetky?
10. jún 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veru žienky užime si pekné počasie, od zajtra sa má zhoršovať :frowning2:
my dnes ideme ešte na malý výlet na bikoch s deťmi
baby, ktoré sa učíte.....ako ste na tom? darí sa Vám???
10. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dianecka, ale ani nehovor, neviem ako mimi, ale ja som uz v koncoch, uz mam z toho horucky....je toho dost, ale to som cela ja, vsetko na poslednu chvilu... :frowning2: Dnes ideme s mamou do Blavy a zajtra o siedmej rano mam skusky...nedavam tomu velku nadej, bude to taka priprava na BB...to uz mi bude viac lepit... :sweat_smile:
10. jún 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak Ti držím palec zajtra....takže hlavne v poho, poznám na vlastnej koži....si teraz myslíš, že sa mi to hovorí :wink: šak hádam to neberieš smrteľne vážne :grinning:
....a uži si hlavné mesto....... :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JUUUJ BABULKY, ani neviete ako som rada, ze uz to mam za sebou, ked si len spomeniem na skuskove...tak mi je zle :grinning:
10. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Zilincanky,ako sa mate? :grinning:
10. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby;
Lahodacka, tak tebe vela stastia zajtra :wink:
Prosim vas,co chodite plavat,asi dadus aj kutina? maju vase deti tie latkove plienky, ci kupujete zatial tie jednorazovky? Neviete, ci sa daju tuna v ZA kupit tie dojcenske latkove, co zachytavaju prip. nehody? :slight_smile: na nete som nasla, ale ci sa to da aj tuna dakde.Dik :slight_smile:
10. jún 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk :wink:
jej vavi nove foto, kocica :sunglasses: :slight_smile:
maryem...ja kupujem tie plavecke, tie latkove, fakt neviem....
10. jún 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok