• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ze ake ticho je tu dnes????

babulky, co uz ste chytili dych na jarne upratovanie a na konika nemate cas???? :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magda a zoberie vas ? lebo ja som tam bola a nechcela ze uz ma velmi vela, ze musi brat tych co k nej patria
velmi ju chvalia ze je dobra ale ma vela.

Fukylove my sme nemali problem s bruskom, maly skoro vobec neplakal prve 4 mesiace, raz ked sme mali tak som zacala davat kvapky Infacol a pomahali, davala som ich az do pol roka.

Misko je dost mrzuty, troschu sopliky, kasel, boli sme aj u doktorky ale dychanie aj hrdlo ma ciste, ked videla ako sa mu tlacia tie ocne zubky tak povedala ze je to mozno cele z toho. Zle spinka tak spi teraz so mnou a to tak ze sa ku mne tuli a ja nakoniec som na kraji a on lezi cez celu moju postel. :wink:
17. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka zobrala nas, ale asi len preto, lebo nedaleko byvame, cize patrime pod nu alebo co, papa
m.
17. mar 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nemate niaky tip na vecerny ritual, chcem uz maleho prestat vecer kojit po vykupani a neviem cim nahradit take ukludnenie a pritulkanie...na citanie rozpravok je este maly tak poradte ako ukladate spinkat... :wink:
Juj kym si zvykneme nan ovu verziu MK to chvilu potrva, ze ?
19. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zeli,ja som tiez rozmyslala nad rozpravkou,ale to je pre nase deti asi fakt zbytocne...este sa nacitame,aj nam dlho bude :slight_smile:
My mame ritual,alebo lepsie povedane,ze tak zaspavame stale :sunglasses: osprchujeme sa,lahneme do postele,vypije flasu Nutrilonu,chvilu pri nej lezim a ked je,,tvrda'',tak ju prelozim do postielky.Nepaci sa mi to,ze ju uspavame vo velkej posteli,ale spi a to je hlavne.Na obed ju tiez tak uspavam,ale bez mliecka.
20. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ci mu mam davat mliecko pred spanim, nie je to zbytocne ? ja by som ho este kojila ale mam pocit ze uz netaha, len si dudle a hra sa. Flasu nechce, pije len z poharika z naustkom tak neviem ako to s tym mliekom mam riesti. Cez den pije dost a rano ho tiez kojim, to taha dost len vecer sa hra a chichoce na mna s prsickom v ustach.... :wink: To neva ze ju uspavas v posteli
ked zaspi rychlo a bez problemov tak je to OK, ja cez den tiez chvilku pri nom lezim , len vecer som ho naucila ze nie, lebo skusal na mna take finty ze stale sledoval ci som tam a dvihal hlavu tak sme to zmenili a nastastie rychlo pochopil a vecer pekne zaspinka sam.
20. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeli,tak to je fajn,ze zaspi sam.To mliecko mu skus dat do toho pohara s naustkom.Citala som,ze okolo 500ml mlieka by mali taketo deti este vypit denne.
20. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, přistěhovala jsem se na Slovensko na malou vesničku, kde nic tu nic, čekáme přírůstek tak sháním v okolitých městech obchůdky, kde by se dala pořídit výbavička na miminko. Můžete mi, prosím, poradit, kde je v PB něco takového? Děkuju mnohokrát.
23. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nějaké obchůdky v ZA mi taky, prosím, doporučte. Díky
23. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delphinium - ja som kupovala oblecenie z druhej ruky alebo v Tescu :wink: ostatne veci mam z e-shopov z internetu :grinning: vyjde to ovela lacnejsie ako v kamennom obchode :wink:

dnes mame poradnu, tak som zvedava, kolko nam ten nas buclocko pribral :wink:

inak - uz sme na nasom bytiku :grinning: :grinning: :grinning: len mam pocit, ze ten bordel tu bude este snad dalsi rok :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detske obchodov je dost napr. na Vlcincoch III je Pre deti, potom na Solinkach Kindercentrum vedla Maxu, na Bulvari je pod laubnou detsky obchod, v meste pri namesti su dalsie dva...ale je fakt ze su drahsie, Tesco vyjde lepsie alebo nakupit zaklad v Polsku.
24. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zeli,presne moje tipy :sunglasses:
24. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave zistila ze maly nema co na seba ako sa oteplilo, jednak vyrastol a mala som len par zimnych veci tak musime tiez vyrazit na nakupy, ked budem fit /som totiz od piatku chora/ tak asi pojdeme v sobotu do Ostravy.
ako sa mate marina
24. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej - zelka -nakupy ti zavidim :slight_smile: veru - mna keby teraz niekto zobral do Ostravy, asi sa tam poriadne vysantim :grinning: :grinning: :grinning:

my sme uz z poradne a prechadzky doma :slight_smile: drobcek zase skoro zdrhol doktorke zo stola, sa az smiala, aky je aktivny, mala problem ho aj popocuvat :slight_smile: pribrali sme nieco cez 500g :wink:

a teraz jupi pokracovat v upratovani :grinning:
24. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fukylove ved ja by som sa tam vysantila lenze berieme aj maleho a ten mi neda moznost...stale planujem ze ho raz nechame mamine a pojdeme s muzom sami lebo taky vyber tu u nas nehrozi ale nakoniec mi je luto ho nechat cely den bez nas.
Aj ked teraz som par dni chora a viac sa o neho stara mamina alebo muz a normalne mu to prospieva, je vyteseny lebo ma zmenu a dokonca ma moznost sa tesit na maminu co doteraz nebolo :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeli - nas dnes zobral manzelicek tiez na nakupy :slight_smile: sme boli kupovat stol do jedalne - jupiiiiiiii - nasla som taky fasa obrovsky - 180cm +45+45 cm :slight_smile:)))))
24. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky, kočky, a o nějakém místečku, kde sehnat těhotenské prádlo nevíte? Díky moc
24. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem delphinium, ja som mala len nohavicky a tie som kupila na Vlcincoch v Pre deti ale mozno aj hocijaky obchod so spodnym pradlom ma nieco.
nemas sice nic v profile ale asi cakas babo ze ? napadlo ma ci nechces kuknut niake veci ktore mam po mojom Miskovi
su velmi pekne a mozno by sa ti nieco pacilo , chcem to posunut dalej lebo ako rastie tak sa mi to doma kopi v skrini. ak ano ozvi sa cez IP.
24. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja chodim s malou k dr. Mrazovej, ona ma vraj uz vela pacientov a neberie dalsich, iba male babatka, tie vraj neodmietne. ja som sa s nou kontaktovala az z porodnice telefonicky a bola velmi ochotna. inak ja som s nou velmi spokojna, je mila a ma velmi dobry vztah k detom.
24. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delphinium - vyznas sa aspon trosku v Ziline? V centre mesta je obchod La Femme a tam maju aj tehu pradlo...

ja osobne som nosila sportove podprsenky ked uz som sa nezmestila do svojich a nohavicky take bedrove, co mam k bedrovym rifliam... kedysi som mala znacku belinda, boli 100% bavlna, teraz zmenili latku a tak som si kupila bavlnene bedrove nohavicky v Tescu (balene myslim po 5ks za cca 150Sk) a tie som vynosila cele tehu... su pohodlne, akurat pod brusko... ja osobne som investovala iba do tehotenskych nohavic... inak som vsetko nosila normalne oblecenie,, nie urcene pre tehotne :wink:

heh - zelka - vidis - ja som aj zabudla, ze si mi spominala, ze budes asi robit "vypredaj" (este ked som bola pre monitor dychu)... ja konecne robim poriadky v Sebkovych veciach... tak sa mozno ozvem aj ja :wink:
25. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeli,mame sa celkom dobre,ako vzdy :sunglasses: konecne je pekne,tak budeme vonku.Uz bolo na case.
25. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podte niekto kocikovat, uz ma to samu nebavi :unamused:
26. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olalka,my sme skoro kazdy den na Hlbokej.Ty sa kde tulas? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja na hlbokej, mozno sa aj stretavame a nepozname :slight_smile:
26. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zvycajne chodim az poobede okolo tretej, cez obed mala spime doma. dneska sme sa prechadzali 2 a pol hodky, normalne si nohy necitim :slight_smile: ty kedy chodis?
26. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodievam tiez poobede okolo pol stvrtej :wink: To sa potom asi fakt stretavame.
27. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak my sme dnes boli na nakupoch v Ostrave v Avione...mali sme ist s muzom sami a nechat maleho u maminy ale doobeda zrazu zahlasila ze idu vecer do divadla, vraj na to zabudla :grinning: a to by sme nestihli dovtedy prist tak sme ho museli zobrat zo sebou. Nakupila som Miskovi krasne oblecenie, je tam fakt uzasny vyber a obchody ake tu nie su....som sa vysantila riadne :wink:
skoda ze sme neboli sami pobehala by som aj pre seba a muzicka nieco ale neva. Maly bol zlaty, behal po obchodoch tak ze mozno z neho bude raz shopoholik :grinning: :grinning: :grinning:, potom sa 2x neuveritelne pokakal tak sme museli hladat prebalovaci kutik...skoro som odpadla lebo sme nasli miestnost kde boli az tri pulty na prebalenie, spolu s detskym kutikom s hrackami, kreslami kde maminy v klude kojili babetka proste tak ako to ma byt v obchodaku kde sa pohybuju rodicia s detmi, skoda ze v Ziline take nieco nehrozi. Sice to bolo trochu unavne ale fajn vylet, mozem odporucit ak radi nakupujete.
27. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zeli,tak super ste prevetrali penazenku.Ja by som hned sla.Ked Miska pdrastie,tak startujeme aj my :wink:
28. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina veru prevetrali ale priznam sa ze keby som nemala super svokru tak by sme nic nevetrali, vdaka nej je nas Misko najbohatsi clen nasej rodiny :grinning: :grinning: :grinning:, je velmi zlata vzdy ked prideme tak sa tesi ze sme tam a splni vsetko co nam na ociach vidi a Miskovi ani nehovorim....inak povodne som chcela aj sebe obnovit satnik a muz mi hovor ved nic nepotrebujes, na zabitie :angry:
28. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
chcem sa spytat, chodievate niektora do mc? pozerala som na nete, ze su tu dve. asi by som sla vykusat, len neviem, ci to ma zmysel s tak malym mimcom
28. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok