Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

fukylove
17. mar 2010

ze ake ticho je tu dnes????

babulky, co uz ste chytili dych na jarne upratovanie a na konika nemate cas???? 😀 😀 😀

zelmirka1
17. mar 2010

magda a zoberie vas ? lebo ja som tam bola a nechcela ze uz ma velmi vela, ze musi brat tych co k nej patria
velmi ju chvalia ze je dobra ale ma vela.

Fukylove my sme nemali problem s bruskom, maly skoro vobec neplakal prve 4 mesiace, raz ked sme mali tak som zacala davat kvapky Infacol a pomahali, davala som ich az do pol roka.

Misko je dost mrzuty, troschu sopliky, kasel, boli sme aj u doktorky ale dychanie aj hrdlo ma ciste, ked videla ako sa mu tlacia tie ocne zubky tak povedala ze je to mozno cele z toho. Zle spinka tak spi teraz so mnou a to tak ze sa ku mne tuli a ja nakoniec som na kraji a on lezi cez celu moju postel. 😉

magda22
17. mar 2010

zelmirka zobrala nas, ale asi len preto, lebo nedaleko byvame, cize patrime pod nu alebo co, papa
m.

zelmirka1
19. mar 2010

ahojte
nemate niaky tip na vecerny ritual, chcem uz maleho prestat vecer kojit po vykupani a neviem cim nahradit take ukludnenie a pritulkanie...na citanie rozpravok je este maly tak poradte ako ukladate spinkat... 😉
Juj kym si zvykneme nan ovu verziu MK to chvilu potrva, ze ?

marina.o.
20. mar 2010

Ahoj zeli,ja som tiez rozmyslala nad rozpravkou,ale to je pre nase deti asi fakt zbytocne...este sa nacitame,aj nam dlho bude 🙂
My mame ritual,alebo lepsie povedane,ze tak zaspavame stale 😎 osprchujeme sa,lahneme do postele,vypije flasu Nutrilonu,chvilu pri nej lezim a ked je,,tvrda'',tak ju prelozim do postielky.Nepaci sa mi to,ze ju uspavame vo velkej posteli,ale spi a to je hlavne.Na obed ju tiez tak uspavam,ale bez mliecka.

zelmirka1
20. mar 2010

ja neviem ci mu mam davat mliecko pred spanim, nie je to zbytocne ? ja by som ho este kojila ale mam pocit ze uz netaha, len si dudle a hra sa. Flasu nechce, pije len z poharika z naustkom tak neviem ako to s tym mliekom mam riesti. Cez den pije dost a rano ho tiez kojim, to taha dost len vecer sa hra a chichoce na mna s prsickom v ustach.... 😉 To neva ze ju uspavas v posteli
ked zaspi rychlo a bez problemov tak je to OK, ja cez den tiez chvilku pri nom lezim , len vecer som ho naucila ze nie, lebo skusal na mna take finty ze stale sledoval ci som tam a dvihal hlavu tak sme to zmenili a nastastie rychlo pochopil a vecer pekne zaspinka sam.

marina.o.
20. mar 2010

zeli,tak to je fajn,ze zaspi sam.To mliecko mu skus dat do toho pohara s naustkom.Citala som,ze okolo 500ml mlieka by mali taketo deti este vypit denne.

delphinium
23. mar 2010

Ahoj holky, přistěhovala jsem se na Slovensko na malou vesničku, kde nic tu nic, čekáme přírůstek tak sháním v okolitých městech obchůdky, kde by se dala pořídit výbavička na miminko. Můžete mi, prosím, poradit, kde je v PB něco takového? Děkuju mnohokrát.

delphinium
23. mar 2010

A nějaké obchůdky v ZA mi taky, prosím, doporučte. Díky

fukylove
24. mar 2010

delphinium - ja som kupovala oblecenie z druhej ruky alebo v Tescu 😉 ostatne veci mam z e-shopov z internetu 😀 vyjde to ovela lacnejsie ako v kamennom obchode 😉

dnes mame poradnu, tak som zvedava, kolko nam ten nas buclocko pribral 😉

inak - uz sme na nasom bytiku 😀 😀 😀 len mam pocit, ze ten bordel tu bude este snad dalsi rok 😀 😀 😀

zelmirka1
24. mar 2010

detske obchodov je dost napr. na Vlcincoch III je Pre deti, potom na Solinkach Kindercentrum vedla Maxu, na Bulvari je pod laubnou detsky obchod, v meste pri namesti su dalsie dva...ale je fakt ze su drahsie, Tesco vyjde lepsie alebo nakupit zaklad v Polsku.

marina.o.
24. mar 2010

ahojte 🙂
zeli,presne moje tipy 😎

zelmirka1
24. mar 2010

ja som prave zistila ze maly nema co na seba ako sa oteplilo, jednak vyrastol a mala som len par zimnych veci tak musime tiez vyrazit na nakupy, ked budem fit /som totiz od piatku chora/ tak asi pojdeme v sobotu do Ostravy.
ako sa mate marina

fukylove
24. mar 2010

jeeeeeej - zelka -nakupy ti zavidim 🙂 veru - mna keby teraz niekto zobral do Ostravy, asi sa tam poriadne vysantim 😀 😀 😀

my sme uz z poradne a prechadzky doma 🙂 drobcek zase skoro zdrhol doktorke zo stola, sa az smiala, aky je aktivny, mala problem ho aj popocuvat 🙂 pribrali sme nieco cez 500g 😉

a teraz jupi pokracovat v upratovani 😀

zelmirka1
24. mar 2010

fukylove ved ja by som sa tam vysantila lenze berieme aj maleho a ten mi neda moznost...stale planujem ze ho raz nechame mamine a pojdeme s muzom sami lebo taky vyber tu u nas nehrozi ale nakoniec mi je luto ho nechat cely den bez nas.
Aj ked teraz som par dni chora a viac sa o neho stara mamina alebo muz a normalne mu to prospieva, je vyteseny lebo ma zmenu a dokonca ma moznost sa tesit na maminu co doteraz nebolo 😀 😀

fukylove
24. mar 2010

zeli - nas dnes zobral manzelicek tiez na nakupy 🙂 sme boli kupovat stol do jedalne - jupiiiiiiii - nasla som taky fasa obrovsky - 180cm +45+45 cm 🙂)))))

delphinium
24. mar 2010

Díky, kočky, a o nějakém místečku, kde sehnat těhotenské prádlo nevíte? Díky moc

zelmirka1
24. mar 2010

tak to neviem delphinium, ja som mala len nohavicky a tie som kupila na Vlcincoch v Pre deti ale mozno aj hocijaky obchod so spodnym pradlom ma nieco.
nemas sice nic v profile ale asi cakas babo ze ? napadlo ma ci nechces kuknut niake veci ktore mam po mojom Miskovi
su velmi pekne a mozno by sa ti nieco pacilo , chcem to posunut dalej lebo ako rastie tak sa mi to doma kopi v skrini. ak ano ozvi sa cez IP.

olalka
24. mar 2010

ahojte, aj ja chodim s malou k dr. Mrazovej, ona ma vraj uz vela pacientov a neberie dalsich, iba male babatka, tie vraj neodmietne. ja som sa s nou kontaktovala az z porodnice telefonicky a bola velmi ochotna. inak ja som s nou velmi spokojna, je mila a ma velmi dobry vztah k detom.

fukylove
25. mar 2010

delphinium - vyznas sa aspon trosku v Ziline? V centre mesta je obchod La Femme a tam maju aj tehu pradlo...

ja osobne som nosila sportove podprsenky ked uz som sa nezmestila do svojich a nohavicky take bedrove, co mam k bedrovym rifliam... kedysi som mala znacku belinda, boli 100% bavlna, teraz zmenili latku a tak som si kupila bavlnene bedrove nohavicky v Tescu (balene myslim po 5ks za cca 150Sk) a tie som vynosila cele tehu... su pohodlne, akurat pod brusko... ja osobne som investovala iba do tehotenskych nohavic... inak som vsetko nosila normalne oblecenie,, nie urcene pre tehotne 😉

heh - zelka - vidis - ja som aj zabudla, ze si mi spominala, ze budes asi robit "vypredaj" (este ked som bola pre monitor dychu)... ja konecne robim poriadky v Sebkovych veciach... tak sa mozno ozvem aj ja 😉

marina.o.
25. mar 2010

zeli,mame sa celkom dobre,ako vzdy 😎 konecne je pekne,tak budeme vonku.Uz bolo na case.

olalka
26. mar 2010

podte niekto kocikovat, uz ma to samu nebavi 😒

marina.o.
26. mar 2010

olalka,my sme skoro kazdy den na Hlbokej.Ty sa kde tulas? 😝

olalka
26. mar 2010

aj ja na hlbokej, mozno sa aj stretavame a nepozname 🙂

olalka
26. mar 2010

ja zvycajne chodim az poobede okolo tretej, cez obed mala spime doma. dneska sme sa prechadzali 2 a pol hodky, normalne si nohy necitim 🙂 ty kedy chodis?

marina.o.
27. mar 2010

ja chodievam tiez poobede okolo pol stvrtej 😉 To sa potom asi fakt stretavame.

zelmirka1
27. mar 2010

ahojte
tak my sme dnes boli na nakupoch v Ostrave v Avione...mali sme ist s muzom sami a nechat maleho u maminy ale doobeda zrazu zahlasila ze idu vecer do divadla, vraj na to zabudla 😀 a to by sme nestihli dovtedy prist tak sme ho museli zobrat zo sebou. Nakupila som Miskovi krasne oblecenie, je tam fakt uzasny vyber a obchody ake tu nie su....som sa vysantila riadne 😉
skoda ze sme neboli sami pobehala by som aj pre seba a muzicka nieco ale neva. Maly bol zlaty, behal po obchodoch tak ze mozno z neho bude raz shopoholik 😀 😀 😀, potom sa 2x neuveritelne pokakal tak sme museli hladat prebalovaci kutik...skoro som odpadla lebo sme nasli miestnost kde boli az tri pulty na prebalenie, spolu s detskym kutikom s hrackami, kreslami kde maminy v klude kojili babetka proste tak ako to ma byt v obchodaku kde sa pohybuju rodicia s detmi, skoda ze v Ziline take nieco nehrozi. Sice to bolo trochu unavne ale fajn vylet, mozem odporucit ak radi nakupujete.

marina.o.
28. mar 2010

ahoj zeli,tak super ste prevetrali penazenku.Ja by som hned sla.Ked Miska pdrastie,tak startujeme aj my 😉

zelmirka1
28. mar 2010

marina veru prevetrali ale priznam sa ze keby som nemala super svokru tak by sme nic nevetrali, vdaka nej je nas Misko najbohatsi clen nasej rodiny 😀 😀 😀, je velmi zlata vzdy ked prideme tak sa tesi ze sme tam a splni vsetko co nam na ociach vidi a Miskovi ani nehovorim....inak povodne som chcela aj sebe obnovit satnik a muz mi hovor ved nic nepotrebujes, na zabitie 😠

olalka
28. mar 2010

ahojte dievcata 🙂
chcem sa spytat, chodievate niektora do mc? pozerala som na nete, ze su tu dve. asi by som sla vykusat, len neviem, ci to ma zmysel s tak malym mimcom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre