Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
4. máj 2010

fuky,ak pocasie dovli,tak by sme sli 🙂
suzik,my chodime na hlboku.Mame dvojkocik,tak si mozno spomenies.Ty mas aky kocik?

fukylove
4. máj 2010

marinka - ja dufam, ze nebude prsat 🙂 a tiez dufam, ze ked uz sa vyvalim vonku s kociarom, tak ta moja potvora v nom aspon bude spat 😀

marina.o.
4. máj 2010

mne uz potvory spia,tak dufam,ze budem mat aspon hodinu veget 😉

zelmirka1
4. máj 2010

ahojte kocky
takv vidim ze veselo kocikujete ....inak celkom obdivujem marinu tvoju adelku ze stale pekne sedi v kociku, moj maly
ma limit tak pol-tristvrtehodiny a uz chce behat a nieco robit.....
dnes som bola po dlhej dobe v praci, chcu aby som nastupila cim skor, normalne som nevedela prepnut na pracovne veci
ked sme preberali co sa tam deje, co by som robila a tak...na materskej fakt clovek zacne uvazovat inak a hlavne o inych veciach.
Maly tiez spi tak mam klidek, inak dost malo prispievatelok tu mame ze ?

fukylove
4. máj 2010

mne maly spinka tiez teraz a tak pracujem 🙂 aspon to budem mat lahsie, ked sa budem chciet vratit do prace, vlastne z roboty som stale nevypla a asi ani nevypnem.... dnes som si uzila - zdrbala som sefa aj asistentku cez telefon 😀 😀 😀

zelka, marinka - vy ste tu take stalice a ja sa snazim dorovnat... a snad - ked sa teraz pridala aj suzik, tak bude aspon ona prispievat castejsie... normalne to tu vyzera akoby v ZA neboli skoro ziadne mamicky.. alebo je to tym, ze nestihaju??? 😉

zelmirka1
4. máj 2010

ja neviem fukylove, asi nechodia ma MK, lebo mamin stretavam dost.
nebol fukylove, vypnes ver tomu, ja som prveho pol roka bola stale v kontakte, sledovala vsetko a citala....a teraz 😀 😀 😀 uz som presne tam kde som myslela ze ja nebudem.

fukylove
4. máj 2010

no - ja co sa tyka strediska, ktore som zakladala, tak iba urgujem a zdrbavam ludi cez telefon 😀 😀 😀 😀 veru necitam uz poriadne maily... no z uctovnictva vypadnut nemozem, kedze to musim robit stale 🙂 aspon ze tak - nepodari sa mi teda 100% zacyklit v kolobehu plienok 😀 😀

marina.o.
4. máj 2010

veru baby je to tu mrtve... 😖
zeli,Adelka uz zacina vymyslat a uz velmi neobsedi v kociku.Teraz je rada na pieskovisku.
Miska sa mi uz zobudila,lebo mala v plienke malu nehodu 😝

marina.o.
4. máj 2010

zeli a planujes ist do prace?

zelmirka1
4. máj 2010

neplanovala som marina, ale zvazujem to....teraz mi pracu ponukaju a za rok mozno budem mat problem, klasika 😒
v septembri ked bude mat maly dva roky najskor, tak som povedala ked som odchadzala na matersku, ale vtedy sa nedalo nediet co bude, ze pride kriza, ze budu prepustat a tak....teraz ide prave kolegyna na matersku a nechcu niekoho noveho tak sa mi ozvali.

marina.o.
4. máj 2010

zeli,v dnesnej dobe si nenavyberame.To sa Ti ani necudujem.

wandeirra
4. máj 2010

ahoj maminy,
uz nam aj prsiiii😒

zeli,tak to ste este dobry aj polhodku v kociku, my uz sa nekocikujeme asi 4 mesiace, uz iba po svojich chce ist a ked vidi ze vyberam kocik z auta, sa na mna divne diva ze co s tym chcem ako 🙂
bolo to fajn obdobie dlhych prechadzok,ked v kociku iba spinkal a spinkal 🙂

cauko fuky, my sme si sa mi zda kedysi pisali na pokeci,ked si este na bulvari bývala,alebo sa mylim?

wandeirra
4. máj 2010

treba to tu nejak ozivit 🙂

marina.o.
4. máj 2010

wandeira,aj Ty si tu davno nebola ☹

wandeirra
4. máj 2010

ahoj marina,citam pravidelne...ale odpisovat sa mi nejak nechcelo lebo to tu bolo ako bez zivota. skoda, ved v Za je tolko mamin 🙂

zelmirka1
4. máj 2010

wandeira ja by som rada keby isiel na peso, ale on moc chodit nechce, za ruku malokedy, uteka inam alebo po par metroch zacne revat a nechce ist dalej, takze keby sme isli bez kocika pridem mozno na konie ulice

ved to marina je akasi blba doba ale moc sa mi od neho nechce.

suzik77
4. máj 2010

marina - nespominam si. mozno sme sa aj stretli, len som to akosi neregistrovala 🙂
ja mam v-max baby smile kociarik, kombinacia zeleno-seda. taka tmavoseda, takmer cierna 😀

a na hlboku chodim aj ja, ale len ked je pekne. mame tie grcajuce problemy, ja nez sa vyberiem s malou von, tak sa mi zo 2-3x pogrcka a ked je pekne slniecko, uz to ani neriesim, ide pogrckana... Ked je tak skaredo, ani neskusam ju obliekat 😅
Ona sa mi totiz nie raz zgrcka uz pripravena v kociku ☹
Len dufam, ze coskoro z toho vyrastie.

Teraz spi, takze ani dnes z prechadzky nic... Aj dalsie dni maju byt uprsane, vraj az v piatok bude pekne.. Tak my zatial asi len doma.

Ale keby nieco, o kolkej asi tak chodievate na prechadzky? Mate to vselijake alebo pravidelne?

wandeirra
4. máj 2010

zeli ja tiez zvazujem ist do prace uz. dostala som ponuku, najprv som sa tesila ze pojdem medzi ludi uz od plienok a kasiciek,ale cim viac nad tym premyslam, tym viac sa mi nechce ist od maleho. strasne by mi chybal a co ked budu v jasliach skarede tety na neho 🙂

marina.o.
4. máj 2010

suzi,my chodime okolo pol stvrtej,aj neskor.Nebyvate nahodou na Cernovskej?

zelmirka1
4. máj 2010

wandeira to je asi dilema kazdej maminy ked ma dieta kedy ist do prace...ale neda sa radit nikomu lebo kazda to moze inak citit a jedna mamina moze byt viac v pohode ked pracuje a napr. sa o dieta stara mamina, inej sa aj tri roky zdaju malo...keby nebola taka tazka doba na pracovne prilezitosti asi by som neuvazovala a tiez som rada ze ma chcu naspat, no uvidim este riesim aj ine veci ako jasle,hlavne aby bol maly zdravy. Akurat sa zobudil tak ideme obedovat a pojdem von kym neprsi.

marina.o.
4. máj 2010

zeli,ja mam tiez dilemu co bude,aj ked sme to zatial neriesili.

suzik77
4. máj 2010

marina - ako vies? 🙂

marina.o.
4. máj 2010

suzik,pozerala som si Tvoj album a myslim,ze som Ta videla aj s manzelikom na prechadke a bolo to na nasej ulici 😉

suzik77
4. máj 2010

zelmirka - ked ti hrozi, ze prides o miesto, treba to zvazit...
Ja som sla na matersku z podpory, tak nemam co zvazovat. Chlapik mi zarobi, nemusim to riesit skor, nez o tie 3 roky, chvalabohu 😉

suzik77
4. máj 2010

mari -- no nehovor, aj ty tu byvas???

marina.o.
4. máj 2010

no vidis,aky je ten svet maly 😀

suzik77
4. máj 2010

ake ciselko vchodu mate? haha,ak to nie je tajne

marina.o.
4. máj 2010

haha,5 😝 a VY?

suzik77
4. máj 2010

7. to vy ste ten nizsi panelak? taky kolmo na nas, nie?

marina.o.
4. máj 2010

nie...my sme rovnako vysoky panelak ako Vy.Ten co je pred Vami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre