• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahoj, danuška si hotový poklad, moc srdečne ti dakujem... maš to u mna... dakujem, dakujem, dakujem, dakujem :slight_smile:
26. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni do pohody :wink:
26. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tu nejaka nocna sova, sa snazim pridat foto a nece mi to vziat...kurna co s tym je? :angry:
26. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
stonozka krasne foto a ked som videla Jakubka ako vyhadzuje veci,tak to ako by som videla toho nasho :grinning:
dadus aj nas maly spinkal s nami ked bol chory, ale potom sa sam vypytal spat do svojej,mozno sa chce len potulkat :sunglasses:
27. jún 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, no neviem, neviem, no vcera spala vo svojej dostala to prikazom, chvilu pomrnkala a bolo fajn :grinning:
27. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus tak potom super ked ta tak poslucha, my sme mali vcera asi akcny den, Tobias nespal 8,5hodiny a potom zalahol na pol hodku a to bolo cele spanie :grinning:
27. jún 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nastastie, nam sa to vrati do normalu, vsak ona dobre spala, ale so mnou v posteli, nakolko som ju nechcela nechat bez dohladu a zjavne sa jej u mna zapacilo, ale ma smolu :wink:
27. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej kut zlate foto, kolko ti mala teraz vazi? pride mi uz viac buclata....babatko :wink: uz chodite?ci len s oporou? lebo na foto to vyzera ako uz chodiaca babika :wink:
27. jún 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
dadi - váži 6580 g, eše nechodí len sa stavia ku nábytku, posteli, vani a tak :slight_smile: , veru, je to taký mini-pucko, aj ked neviem z čoho, lebo ked si to porovnám s tým koľko toho zje, tak neviem kde sa to na nej berie :sweat_smile:
som zvedavá, kedy začne chociť, ale zatiaľ len tak nohy dvíha. ....vy sa máte ako? čo nové? ako sa má čerešnička?
27. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože, nie 6580 ale 7580 g
27. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja si tu uz tak dlhsie citam a pozeram, ze povacsina ste tu už mamicky..Ja babatko len cakam, sme v 10tt, takze to este potrva kým budem riesit kocikovanie a výletiky s malinkým..Chodi tu este neaka tehu v 1 trimestri ?
27. jún 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
patkao, ak tento mesiac vsetko dobre dopadne,tak tu budes mat kolegynu lahodacku :wink: uz sme plne ocakavania :wink:
kut sa mi zdalo byt malo tych 6580 :grinning: no supis, sak ked bude behat, to vybeha...my sme uz na tom podstatne lepsie, maca este riedko kaka ale vraj to je normalne a nemozem hned ocakavat tvrdu stolicu....inac je podarena, len nistari, robi zlobroviny,preto ju aj volam ze zlobor, alebo najnovsie panderlak :grinning: :grinning: :grinning: no a myslim, ze po tej jej diete, co mi dva dni nejedla bude mat tiez okolo 9kg :frowning2: ale ona to dobehne,sak uz jej chuti a jej ked chuti,tak vsetci na ustup :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka Dadus :slight_smile:
27. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za co vsak som ti moc nepomohla....tehule sa riadne neukazali :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak by ste mali niekotrá záujem o 50% zľavu v baťovi, tak mi dajte vedieť, som tam bola, no nič tam nemajú, tak posuniem...no je to len do pondelka tak šup šup :wink:
27. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuti mala aka je zlata :slight_smile:
no nas maly si asi nadraba vcerajsok krasne spinka na dvore,ale v postielke nechcel byt vie co je pre neho dobre :grinning:
27. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:
kuti mala je nadhernucka, tie ocka :dizzy_face:
27. jún 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženy :slight_smile:
tak my sme v piatok toho dosť postíhali....boli sme v Tescu kuknúť tie super zľavy, čo to sme kúpili a potom sme sa zrazu rozhodli, že ideme do rajeckých a veru bolo super :slight_smile:
dievčatá nechceli opustiť bazén a my sme sa tam plahočili spolu s nimi....výborná teplúčka voda a čistá
cez víkend sme boli na chate na Orave, no tam to bolo o inom, celkom chladný vietor fúkal, ale včera bolo lepšie
tatino zobral malú a boli pozrieť na salaši na ovečky a aj syr doniesli
30. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zilincanky,som sa prelakla,ze kde ste zmizli.
Chcela som sa spytat, ci neviete o niekom kto predava choditko s hracim pultikom tu v ziline, za vyhodnu cenu. Ozvite sa cez IP. Dakujem.
2. júl 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte,
veru akosi je tu ticho... to naS DADUS VYHRESI KED PRIDE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kutina :slight_smile: my sme boli vcera v poradni a Jurko ma 7700g :slight_smile:
2. júl 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj alexiss27, kuti je asi na chate :slight_smile:
gratulujeme, maly je dobry baculko :slight_smile:, ako ten nas, setri si krize :dizzy_face:
3. júl 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudasik, ja nikoho nepoznam... My sme choditko ani nekupovali, lebo nas neurologicka od toho odhovorila...

alexiss, pani, tvoj maly je teda riadna chlapina :wink:

strunka, ako sa ma Simonko?
3. júl 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: a to ho iba kojim skusala som mu davat mrkvu asi 2x ale doktorka povedala ze pokial ho kojim aby som mu davala mrkvu az od 7 mesiaca...
3. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strunka, vy ste ako na tom s kojenim? uz si maleho definitivne odstavila?
3. júl 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky, tak ako sa mame?
3. júl 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hellou aj ja som tu? :sunglasses: :grinning:
3. júl 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne :grinning: :wink:
3. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau mimi, ako sa mate? :wink: no my hrozne uponahlane, ani neviem ako nam to ubehlo....
:grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dadus ako prazdninujete?
4. júl 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok