Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
8. jún 2010

maly Ti spinka?ja uz cakam,ze sa kazdu chvilku zobudia.

ma.senka
8. jún 2010

nie, ja som teraz v robote, tak mam cas na MK 😀 😀 doma cas nemam 😎

fukylove
10. jún 2010

mari - ak nebude nejako extremne zle pocasie, tak sa k tomu behu pridame 🙂

marina.o.
10. jún 2010

fuky,budeme radi 😉

fukylove
10. jún 2010

uz som dokonca presvedcila manzelika, ze jeho tatikovi pojdeme gratulovat uz buduci vikend - ma totiz meniny :D Jan :D dnes idem s malym poobede na navstevu, no chcela by som sa tak okolo piatej, siestej vratit a ist vonku - budete sa niekde vyskytovat? potrebovala by som si zase "zacvicit" s Adelkou, nech som do konca leta tenka 😀

zelmirka1
10. jún 2010

ahojte
to mame krasne pocasie ze ? maly je spokojny na zahrade, mame hojdacku a smyklavku 😉 nema to chybu, a najradsej pracuje s manzelom, sadia kvietky, polievaju, kosia travi ked vidim to zaujatie ako mu chce pomahat tak som hotova z drobca.

marina.o.
10. jún 2010

fuky,pojdeme urcite von.Kludne si mozes zacvicit 😀

marina.o.
10. jún 2010

zeli,nech sa to Misko nauci a tata bude mat veget 🙂

zelmirka1
10. jún 2010

marina ved to ked uz budeme stari nevladni nech sa tu niekto o vsetko stara 😀 😀 😀 len sa bojim ze pride puberta a zaujem opadne a budu dolezitejsie veci. Ale teraz prichadzam na chut zahrade ked mame maleho je to fakt super. Cez vikend si v klude upratujem alebo vegetim a chlapi v zahrade 😉

gabrielkaa
10. jún 2010

ahojte, nuz o 13 hodine sme mali vonku 30 stupnov. trosku priteplo na mna, ale lepsie ako podovdne 😀. mala ako naschval dostala nadchu. tak odsavame a ruci pri tom este viac ako pri ockovani. to nechapem.
zeli, to je fajn, ze malickeho bavi zahradka, moj dorobec zase pomaha pri prani. ale je mi dopredu jasne, ze dlho to trvat nebude. myslim, ze ani do puberty nie 😉. ale je to velmi mile, ked chodi a nosi do pracky. len som intuitivne skontrolovala raz jej obsah pred zapnutim a nasla som si tam mobil, stipec a par papierikov. takze toto vsetko chcela vyprat. 🙂

zelmirka1
10. jún 2010

@gabriela to je normalka, aj moj Misko so mnou dava veci do pracky a zapina 😀 a obsah kontrolujem tiez lebo naposledy tam bol ovladac od TV co by ma fakt nastvalo 😀 a raz dokonca zelezne skrutky ktore mu dava muz lebo maleho bavi srobovat a montovat. A este velmi rad so mnou vari, akonahle idem do kuchyne uz si prisunie stolicku a chce miesta, sypat....niekedy je to des lebo vsetko chyta a rozsypava, ale aspon sa zabavime a normalne aj navarim, co je uspech. 😀
Ja teplucko milujem, ked nie je 30 to pre mna nie je leto, viem ze niekto to nema rad ale ten dazd bol hrozny, nech aspon chvilu vydrzi pekne 😎

gabrielkaa
10. jún 2010

no veru deticky v tomto veku su velmi zlatucke ako sa snazia so vsetkym pomahat 🙂 . malu este nepustim "k hrncom" lebo este ma tendenciu vsetko si na seba vyklapat. takze to by som moc toho nenavarila.
inak jasne, ze taketo pocasie je lepsie ako zaplavy, alebo dazde. ale mne by stacilo aj takych 25 ked som tu v ziline. ked sme niekde pri mori tak 30 je idealne 🙂. ozaj chystate sa niekde s drobcami? u nas to zatial nevyzera na nejaku primorsku dovolenku. ☹. ale mozno AT by sme zvladli. najma tam kusok za hranicami je krasne prostredie a rakusania velmi vychadzaju v ustreti mladym rodinam, aj hotely, aj programy aj okolity zivot je prisposobeny takymto malym detom. tak mozno tam sa este vyberieme...uvidime este 🙂

katkaza
11. jún 2010

ahojte
...strašne dlho som tu nebola,ale u nás doma blázninec 😝
zelmirka ako sa má misko?chodí už na nocník?nasa kajka plienkuje stále 😒
keď ste tu riešili váhy,kaja váži 12,5 a malý 10,1,ale on je fakt obrovský a doktorka povedala,že predbehol aj ročné detičky.je to asi indi vindi 😉
strašne by som chcela kúpiť ten nosič,aby som s nimi mohla chodiť ku našim busom...je to pár zastávok,ale sa bojím,či ho unesiem.
súrodenecký kočík sme už predali,doma nám iba zavadzal,lebo Kaja sa nechce voziť vôbec a malý tam vydrží tak 5 minút 😒
marina ako to zvládaš ty?ja nič nestíham 😀

zelmirka1
11. jún 2010

ahoj @katkaza, Misko sa nepyta ani nahodou, ja sa zatial nestresujem, on si obcas sadne na nocnik ale nic tam neurobi, ked som ho pristihla ze kaka tak ho rychlo posadila a prestal a pustil az po pol hodine do plienky a ked som ho nechala holeho a ukazalu aha cikas tak on si to vobec nevsimal, neviem asi este nie je pre neho cas alebo som malo dosledna 😀 my sa vozime stale v kociku, lebo ja rada chodim aj dalej na prechadzky a maly moc chodit nechce so mnou za ruku, len ked niekam prideme ho pustim a on si pobeha po svojom. A kde teraz byvas ?

marina.o.
11. jún 2010

Ahoj katkaza,my tiez plienkujeme...sme na tom podobne ako zelmirkovci 😎 sedime-nic,dame plienku a potom tlacime.
My sa vozime stale v surodeneckom kociku,Deticky su spokojne.Adelka si pobeha a sup do kocika.Kati,ja musim stihat,lebo tu nemame rodinu.Obcas mi helfne muzova teta,ked idem s malou na poradnu,tak je s Adelkou.Niekedy je to narocne ale cakala som,ze to bude horsie 😀

gabrielkaa
11. jún 2010

ahojte, my mame tiez plienku... mala vobec nechce nocnik. sice povie, ze kakam, ale co s tym narobim?? 😝 a okrem toho povie to aj ked cika a nasledne na to to aj pusti. rozmyslam ako ju mam ucit na nocnik ale neviem ako na to...
len tak mimochodom, zajtra idem VOLIT 🙂. a vy? chystate sa?

zelmirka1
11. jún 2010

jasne gabrielka ze ideme, ved mame deti tak treba dat najavo svoj nazor, lebo nam mozu raz utiect inam 😀

marina.o.
11. jún 2010

aj my ideme volit 😉

gabrielkaa
11. jún 2010

ved tak tak 🙂 aj koli nam (ved este nie sme take stare) a aj koli detom. 😎

katkaza
12. jún 2010

zelmirka bývame na rondli v jednom z výškových...však nás môžete niekedy prísť pozrieť 😉
marina to ťa obdivujem,...nám teda rodina dosť pomáha,teda hlavne cez víkendy,preto sa na ne vždy veľmi teším 🙂 ale tebe zasa určite pomáha manžel a mne nepomáha vôbec 😀
fukylove prosím ťa ,koľko stál ten "africký " nosič a ako si ho objednávala a koľko asi trvalo kým prišiel?ja by som ho chcela pre malého,ale má cez 10 kíl a bojím sa,či ho ešte využijem 😒

patresko11
12. jún 2010

neni tu niektora ktora caka babetko teraz v juli?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fukylove
12. jún 2010

@katkaza - kati, ja som ho kupovala zo stranky abcdeti.sk, keby sme sa niekedy dohodli, tak by som ti ho pozicala na den,dva - ze by si vyskusala, ci ti v nom maly bude a ci bude spokojny... 😉

@rivatha jeeeeeeeeej - Juli 🙂 idem ti rovno odpisat 🙂

katkaza
12. jún 2010

fukylove a tvojmu Sebastiánkovi sa v ňom páči?
Ja by som ho chcela skôr len na také presuny,dnes mi odpísala aj tá pani,tak to práve zvažujem,lebo my sme už mali tri kočíky a jeden babyvak a ja som furt s niečím nespokojná...tak sa bojím,čo mi povie mm,keď kúpim toto 😀

marina.o.
12. jún 2010

katkaza,ja teda musim mojho manzela len chvalit.Pomaha mi ako sa da.Aj ked je niekedy v praci do vecera,pride domov a venuje sa detom a ja varim a tak...my mame klokanku,ale ta je len do 10kg 😒

zelmirka1
12. jún 2010

ahojte, my sme dnes kupil malemu bazen na zahradu a taku mini smyklavku do neho, maly bol taky stastny, nebola sanca ho odtial dostat, som sa bala ci sa voda zohreje, ale v tom teple bola za chvilu fajn, uplne super je to, maly bol taky zlaty a spokojny, len ked sme ho vytiahli tak reval ako o dusu. 😀 😀 😀

fukylove
13. jún 2010

@katkaza - paci... ja som mala aj babyvak, aj klokanku... babyvak este nepredavam, lebo chceme aj druhe babo a vyuzila som ho prvy mesiac, ked bol drobcek este fakt malicky 🙂 klokanku iba asi 2x, kym sme nemali nosic 🙂

nosic sme vyuzivali od zaciatku ako prisiel, najskor s nozkami dnu, potom, ked uz bol vacsi aj s nozkami vonku... este som nezazila, ze by mi v nom nespal... akurat vcera, ked sme boli volit, tak sa zobudila si po dvoch hodkach a bol trosku nervavy - pochopitelne - lebo nam obom bolo poriadne teplo 😀 akurat neviem, ci si maleho ucila na nosenie, lebo casto sa stane, ze deticky, ktore neboli nosene si na to uz potom nevedia zvyknut... pri presunoch je to uuuuzas... a maly ti este nesedi alebo tak? lebo mozno by bol uz lepsi taky ten sportovy nosic na chrbat... aj kvoli vahe... mne totiz na tomto nosici najvic vyhovuje to, ze mam maleho pri sebe, vpredu... ale ked uz bude starsi, tak chceme kupit taky ten sportovy nosic v tvare batoha na chrbat...
nieco taketo https://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-kl...

katkaza
14. jún 2010

@fukylove ďakujem,ten nosič som si nakoniec už aj objednala,pevne verím,že ho využijeme 🙂 mne sa páčil zo všetkých najviac a keďže väčšina nosičov je len do 11 kg,tak nebolo o čom 🙂
ja som malého na nosenie veľmi neučila,keď bol malinký,používali sme babyvak,ale to skôr len na také presuny,po dome som ho v ňom moc nenosila...

fukylove
15. jún 2010

@katkaza - osobne si myslim, ze ak by ti nevyhovoval, tak ho predas lahko aj tu na koniku... 😉 ja som si moj objednala a na druhy den som videla v bazari o 10eur lacnejsi a skoro nepouzivany 😉

barborrkaa
21. jún 2010

ahojte,rada sa k vam pridam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre