Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
29. jún 2010

nas nech necha masinu na pokoji 🙂
pekne fotecky 😎

biela
29. jún 2010

😀 že mašinu baby 😀
no ja dúfam, že tentokrát budem kupovať dievčenské vecičky, ale určite nekúpim nič kde je hello kitty 😝
fukylove, pekné fotečky, krásny chlapček, ja mám krsniatko Sebastiánka.

marina.o.
30. jún 2010

biela,my sme jedno ruzovkave hello kitty dostali 😝 ja ich tiez nemusim,ale toto celkom ujde.

eyya
30. jún 2010

ahojte hladam niekoho zo ziliny kto mi poradi... mam ist s malou na neurologiu do ziliny k mudr. oravcovej ale nemozem nikde najst kde je, pozerala som na nete ale nic...ma to byt vraj niekde pri trhovisku daka oranzova budova ale neviem isto... ak mi niekto vie poradit budem rada a poprosim do IP moment. nemam moc cas na konikovanie a IP si najdem dakujem vopred....

eyya
1. júl 2010

dakujem za rady moc 😉 🙂

vichy77
2. júl 2010

ahojte baby.
neviete mi poradit kam na kupalisko so 6 mesacnym babatkom? do ZA al. niekde v Rajeckych? al.?

marina.o.
2. júl 2010

vichy,s takym babom mas odvahu ist na kupalisko.Ja by som Ti odporucila jedine babyplavanie 😉
Tam ma clovek aspon istotu,ze je voda kontrolovana.

danulka3
4. júl 2010

ahojte baby,potrebovala by som poradiť nejakú dobrú detskú doktorku,s ktorou máte skúsenosti na poliklinike na Vlčincoch. Díky

wandeirra
4. júl 2010

@danulka
cau danulka, MUDr. Podolinska Daniela 🙂

danulka3
5. júl 2010

@wandeirra ahoj,a máš s ňou dobré skúsenosti?

wandeirra
5. júl 2010

danulka ano mam,bola to aj moja detska lekarka kedysi...ma dlhorocnu prax a je velmi ochotna. Tobias mal strasnu koliku do 4 mesiacov a "otravovala" som ju dost cast,lebo sme si nevedeli dat rady. dala nam cislo aj na pevnu linku aj sukromny mobil, ze mozme volat aj o polnoci,keby bol problem. vysetrila velakrat aj mimo ordinacne hodiny.
keby nebola dobra,tak ti nepisem jej meno sem 🙂 🙂 papa

sonicc
6. júl 2010

ahojte

nezhanate nahodou niektora opatrovateku? napadlo ma ze napisem aj do vasej temy...som z okolia Rajca a opatrujem deticky ked maminy potrebuju... Mam 4 rocneho syna a dlhorocne skusenosti s opatrovanim. Beriem deticky aj na vikendy. Ak mate zaujem napiste do ip

Dakujem, Soňa

danulka3
7. júl 2010

@wandeirra ďakujem ti za tvoju radu,myslím,že za ňou zájdem:Nevieš,či berie aj nových pacientov?

wandeirra
7. júl 2010

@danulka myslim ze ano berie,najlepsie je ked sa pojdes opytat sestry

zelmirka1
12. júl 2010

ahojte
tak mame pekne teplucko a vsetci su nieked vonku 😉
my sme boli vcera prvykrat s malym na kupalisku v Rajeckych Tepliciach, az na to ze bolo fakt strasne vela ludi to bolo super a Miskovi sa vo vode tak pacilo ze dostat ho von bolo tazke. Boli sme vo velkom bazene aj v malom detskom, su tam aj preliezky a hojdacky, piesok...len obedny spanok bol narocny v kociku si uz odvykol spavat.
Tak prajem vsetkym pekne slnecne dni 😎

marina.o.
12. júl 2010

ahoj zeli,
vonku je uz az moc teplo,ale lepsie ako dazd a zima.
V piatok sme sa stretli s Tvojim manzelom.Boli sme na navsteve na Vasej ulici 😉

fukylove
14. júl 2010

halooooooooooo 🙂 tu zase zdochol pes???? 🙂

@marina.o. - kedy zase hodime pivko? hehe, u Vas bolo super, len celkom teplo 🙂 dame prechadzku? 🙂 napr. zajtra, ak nebudete mat nic ine na praci? a ak sa ti bude chciet, mohli by sme aj rano 🙂 lebo vtedy je este lepsie ako vecer 🙂 a niekedy sa na Vas tesime u nas doma 😀

vejula
14. júl 2010

@fukylove ahoj 🙂 a odkial resne si? Ja by som sa pripadne troška povtierala a občas by som skočila s vami na pifko alebo dačo ine 😉

fukylove
14. júl 2010

@vejula - presne z Vlciniec 😀 ako marinka 🙂 byvame kusocek od seba a pripadne "vtierky" berieme do partie 😀 vsak, mari 😀
najnovsie mi napadlo urobit damsku jazdu a nechat tatinkov uzivat si deticky 😀

vejula
14. júl 2010

jooo tak to by som brala normalne niekde sa aj vytancovať, len ja najviac na 3 hodky a bez chlastu bo kojim ale aj to by mi padlo vhod 😔

danulka3
14. júl 2010

ahojte,aj ja by som brala nejaké kámošky na spoločné kočíkovanie,bábo čakám v septembri.

fukylove
14. júl 2010

@vejula - no neviem ci tancovanie by sme zvladli - teda aspon ja na take veru nie som 🙂 ale taky posed niekde, uz len to stoji za to... som bola minule s kamaratkami - odchadzala som o 9vecer, prisla pred polnocou... ale tak som sa zrelaxovala ako nikdy... 😉 apropo - ked tanec, ja milujem plesy 🙂

dnes tatik je na volejbale (este stale a to o osmej tvrdil, ze uz je na ceste domov 😀 )a ja po navsteve u Marinky zase pracujem 😝

fukylove
14. júl 2010

@danulka3 - a odkial si? 🙂

danulka3
14. júl 2010

z Vlčiniec

vejula
14. júl 2010

baby tak to ja budem za vami frčať na vlky z hlin 🙂 ale aspin sa prejdem
@fukylove jj taky posed tiež bude stať určite za to 😉 tak to musime nejako zorganizovať a vyraziť

marina.o.
15. júl 2010

dobre ranko,vcera ste to tu ako ozivili 😉
veja,ako sa mate?Som rada,ze si sem zavitala.
fuky,Vas tata sa niekde zabudol a to sme chceli nech pride z volejbalu ku nam 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vejula
15. júl 2010

@marina.o. juuuj dooobre sa mame, rastieme priberame no radosť pozerať 🙂
@rivatha no ja byvam až pri bille ale na solinkach mam maminu tak tam často chodim. Tam na smrekovej ty kde tam?

fukylove
15. júl 2010

@danulka3 - viac nas je tu z Vlciniec, tak sa budeme stretavat na hlbokej 🙂

@vejula - aj teba tu rady privitame 🙂 hmmm - my mame teraz trosku nabity program do konca jula... v auguste este neviem, ale mohli by sme nieco vymysliet 🙂

@rivatha - Juli - veru teraz nechodime, lebo u nasich je ako v pekle, byvaju na samom vrchu :( ale hned ako sa zlepsi pocasie zacnem chodit aj tam 🙂 tak sa ozvem... teraz chodievam s malym vonku rano - okolo osmej, devaitej, tak do jedenastej... a potom az vecer... 🙂

@marina.o. - sa zabudol veru... prisiel az pred desiatou 🙂 nabuduce musite prist na pivko vy k nam - dakedy cez vikend, nech je sranda 😀

marina.o.
15. júl 2010

fukylove,na pivko pojdeme asi az dakedy v auguste...ale uz sa tesime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre