Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
6. aug 2010

no to je super a nas nikto nepozval na vitanie do zivota ked sa maly narodil ????? to len niekoho ? hm hm.
inak sme na dovolenke vo Vysnych Ruzbachoch a je tu fajn...malemu sa velmi paci plavanie, je z neho uz riadna rybicka 😉

barborrkaa
6. aug 2010

Nasa gulicka sa uz konecne vie sama posadit 🙂

danulka3
6. aug 2010

@streserka Ďakujem za odpoveď,aj ja som o tom niečo počula,len som nevedela o čo sa jedná a či sa tam oplatí ísť

fukylove
6. aug 2010

@danulka3 - je to mile stretnutie 😉 my sme boli tiez...

@streserka - neboli ste na konci maja??? lebo mame priblizne rovnako stare deticky... to sme sa tam asi stretli 😉

streserka
7. aug 2010

fukylove myslim, ze to bolo 31.maja a vas si asi aj pamatam, mate takeho krasneho chlapceka a na uvitani mal krasnu karovanu vesticku alebo svetrik??? (nespominam si presne), nemylim sa?

marina.o.
8. aug 2010

@zelmirka1 ahoj,zeli 😉 nas tiez nikto nepozval.Ani pri Adelke a ani pri Miske.Ked sa narodila Adelka,tak som posielala ziadost na mestsky urad a oni nas zavolali... Misku nevolali a neviem,ci mam pisat ziadost....
My sme sa dnes vratili z dovolenky a znova sa zaradujeme do normalu ☹
@barborrkaa aj my sa snazime posadit.Vcera sa Miska prvykrat sama postavila v postielke 😉
@fukylove ahoj,ako sa mate? 🙂 My sme doma,tak buduci tyzden,by sme sa mohli aj stretnut 😉

pia22
8. aug 2010

Kocky neviete o niekom, kto v meste robi umelecke fotky deti? Beham po nete, ale nic konkretne som nenasla☹

fukylove
8. aug 2010

@streserka - nemyslis sa 🙂 mal vesticku 🙂 a koselu 🙂

@marina.o. - jeeeeeeeeeeej, to budem velmi rada 🙂 lebo uz mi poriadne chybate.... 😉 inak v pohode 🙂 mali sme teraz narocny vikend - oslavy 🙂 tak sa tesim na tuto nocku, poslednu som spala iba 3,5hod, rano o siestej som uz nemohla spat a o siedmej som uz strasila z vysavacom 😀

streserka
8. aug 2010

fukylove jeeej presne ste to vy 🙂) aj ja vas mam niekde na fotke, strasne sa mi pacilo ako bol malinky obleceny 🙂 musim to pozriet a foto vam poslem 🙂

barborrkaa
8. aug 2010

@marina.o- sama sa postavila?no tak to je super..🙂 natalka uz ako tak vystrie nohy a zaprie sa konecne na ne.vzdy ked som ju dala,aby sa skusila zapret na nohy,tak si hned sadla a koniec..dnes uz trosku u svokrovcov frajerila 🙂

marina.o.
9. aug 2010

@barborrkaa bola zlata a paci sa jej to.Nato,ze je taka mala gulka,tak je obratna.Mozno zacne aj sama chodit 😉 ,nechame sa prekvapit.

fukylove
10. aug 2010

@streserka - jeeej, tak to bude super... Sebik mal ist totiz s nami o par dni na svadbu, ale kedze ho ockovali, tak sme sa nakoniec rozhodli, ze ostane doma... tak sme aspon kosielku a vesticku vyvetrali 😉

@marina.o. - uz ste v ZA?

marina.o.
11. aug 2010

@fukylove uz sme doma 😉

pia22
16. aug 2010

Kocky funguje na Vlcincoch nejake MC alebo nieco podobne pre maminy s drobcami? Nas je na ihrisko este maly a ostatne MC su dost daleko. Neviete poradit, kam sa da ist?

monkap
16. aug 2010

@pia22 bud slniecko na zvolenskej pre deti asi od roka http://www.cvcvlcince.sk/slnieckovaskolka.html ale zacina sa az od septembra (len je tam velmi velky zaujem) .... alebo pod farskym kostolom v klubovni slonik http://www.farnostvlcince.sk/index.php?mod=slon...

barborrkaa
17. aug 2010

ahojte babule..potrebujem surne poradit..parkrat som si nechala cez noc v altanku kocik a zrejme navlhol a teraz mam po nom same cierne bodky(pliesen?) poredte mi ako sa mam toho zbavit..dakujem

fukylove
17. aug 2010

@barborrkaa - neskusala si to pretriet handrickou? lebo nemyslim si, ze by to mohla byt pliesen... hlavne ak kocik vyuzivas aj cez den ako je dnes, ked je teplucko 😉 mozno su to "hovienka" od nejakeho hmyzu alebo tak...

a ak predsa mas pochybnosti, neda sa ti dat dole latkova cast z kocika a preprat?

marina.o.
17. aug 2010

@barborrkaa ja si tiez myslim,ze plesen to nemoze byt.Ako hovori fuky,aj ja by som tipovala nejaky hmyz 😒

barborrkaa
17. aug 2010

nie,nejde to vobec dole.som to skusala aj s kartacom a nejakym tepovacim pripravkom vycistit a vobec to neslo..je to v tej latke a sa mi zda,ze sa to rozlieza..moja mama pouzila na to taky nazov,ze spersavene..ci take nieco..chcem to este hodit na 30 c do pracky a rozmyslam,co k tomu naliat..zevraj vanish mi moze nechat skvrny

suzik77
17. aug 2010

ahote 🙂

@pia22 co je to MC?

pia22
17. aug 2010

@suzik77 Materske centrum😉

marina.o.
17. aug 2010

@barborrkaa tak potom je to co za pliagu? mne minule zisli carbanice od pera obycajnym purom 😉

barborrkaa
17. aug 2010

@marina.o. zevraj to je plesen..niekto mi poradil ocot,ale neviem ako to pouzit ☹

marina.o.
18. aug 2010

@barborrkaa hmmm.Ocot by som zriedila s teplou vodou a potom skusila vycistit.Na plesne je dobre savo proti plesni,ale neviem,ci to funguje aj na textilie... 😒

barborrkaa
18. aug 2010

marina.o. ze ssavo by urobilo flaky...vyskusam ten ocot a uvidim,ci to pomoze..ak nie,budem musiet zavolat do predajne,ci sa da zohnat novy potah ☹

marina.o.
18. aug 2010

@barborrkaa mne idu reklamy na skvrny na nervy.Niekedy hned vylejem na skvrnu vanis a aj tak tam zostane...

barborrkaa
18. aug 2010

marina.o. ja som pocula o nejakom sreji z amwei ci taka nejaka firma a ze vraj je naozaj dobry

marina.o.
18. aug 2010

@barborrkaa asi by som si to mala zohnat,lebo deti stale robia nejake skvrny 😉

barborrkaa
18. aug 2010

marina.o. aj ja nad nim rozmyslam,musim sa opytat kamaratky ci ho zozenie..len sa mi zda,ze stoji okolo 20e...ja by som este potrebovala nejak dostat vosk s mojho gauca...bol dost drahy a moj drahy manzel nan vylial vosk zo sviecky a neviem,cim to dat dole..keby som to urobila ja,tak to pocuvam aspon rok... 🙂

marina.o.
18. aug 2010

@barborrkaa nasla som to na nete,ale ceny tam nevidim
http://www.amway.sk/catalog?category=1093

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre