• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@marina.o. ak som to tam dobre pochopila,tak na to,aby som mohla nakupovat cez net,tak sa musim regstrovat?
18. aug 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa ja som si to pozrela len tak zbezne,co za vyrobky ponukaju.
18. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina.o. a ja zas naopak :wink:
18. aug 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze amway - kocka, co mi bola za svedka je touto znackou poskodena, aj predava.. ak by ste chceli kontakt, rada sprostredkujem... no ja by som uz nikdy nist od nich nekupila, leze mi ta znacka na nervy :grinning:

fuu - a ten kocik, veru netusim... ja by som to skusila oprat na 30tke normalne s praskom na pranie a vybavene... a ak chces ten ocot, tak normalne naliat miesto prasku, no liala by som ho radsej asi zriedeny, ja s tymto veru skusenost nemam...
18. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove my sme mali od amway kedysi sampon na auto :grinning: uz si ani nepamatam ako umyval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. - ja nie preto, ze by to boli zle vyrobky... ale stale o nich pocuvam dookola :slight_smile: ked sme s tymi kamaratmi :slight_smile:

@barborrkaa - mne este napadlo - nebola si sa pytat v obchode, kde si ten kocik kupila? lebo mi nejde do hlavy, ze by to bolo tym, ze bol vonku a zvlhol... lebo vsak s kocikmi sa chodi uplne bezne vonku... a aj zmoknu a pod...
18. aug 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove to Ti verim,ze ich mas plne zuby :grinning:
18. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ja to tiez nechapem,pretoze bugina,ktoru ma timea,tak byva este castejsie aj cez noc vonku uz dva roky a jemu neni vobec nic
19. aug 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa - myslim si, ze na tvojom mieste by sa ta reklamacia hodila :wink:
19. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove lenze oni su veeelmi mudry..oni si na kazdu reklamaciu najdu nejaku vyhovorku..aspon uz som to raz zazila a pripadala som si ako taka krava
19. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa len do nich :angry:
20. aug 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa - a kde si kupovala kocik? tu niekde v ZA? pojdem s tebou? :grinning: lebo ja som papula nevymachana :grinning:
20. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove aj ja pojdem s Vami :grinning:
20. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ake ste zlate :slight_smile: hej,kupovala som v ZA v kindercentre...kamaratka tam bola raz reklamovat a tak ju dokrutili,ze si musela este aj tu reklamaciu zaplatit... ja som tiez papula,ale len doma :grinning:
21. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa to by som na kindercentrum ani nepovedala.Tam sa mi zdaju tie predavacky mile.Raz sme dostali ciapku zdarma :wink:
21. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina.o. ja som tam tiez dostala nejake zlavy..ja neviem,osobnu skusenost nemam..len co som pocula
21. aug 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa - tak sa netreba dat... :wink:
22. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove co porabate? My spime nespime.Adelka spi a mIska sa po pol hodine zobudila...
22. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. - my sme boli u nasich na navsteve, v utorok ma mamina narodky... maly doobeda aj poobede spal dve hodky, od druhej doteraz iba ubohu polhodku... tak je teraz prijemny ako klinec v topanke :grinning: ale keby som o teraz ulozila spat, tak mam smolu, uz by sa nezobudil a zase o stvrtej budicek :grinning:
22. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. od 29.8. plavame aj my :grinning: Majka, zalohu sme zaplatili, kedy sa plati doplatok, nevies? lebo o tom mi neprislo ani pismenko...
22. aug 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej, caute, aj ja by som mozno s malou sla do vody. kde ste sa prihlasili a kolko to stoji? :slight_smile:
22. aug 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 http://www.babyplavanie.sk

Zuzi, tu :slight_smile: cena 119 eur na desat hodin, myslim...
22. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plavanie robi aj Nereus a tiez bemaslovakia.sk,
my ideme pokracovat v septembri v Nereuse, je to neuveritelne ale uz ideme siesty kurz, ale vidim ze maly je vo vode rad tak sa tesim.

22. aug 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes mi natalka zacala konecne stvorkovat,huraaaa :grinning: som bola s nou na dvore a sedela na deka a hrala sa..len som odbehla do vnutra starsej podat vodu a ked som vysla von,tak natalka asi dva metre od deky si to masirovala za loptou...ved som skoro odpadla,az sa mi plakat chcelo..moj buclosko lenivucky uz neni taky lenivucky :slight_smile:
23. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa - a s tym kocikom si bola uz? :wink: babika je sikovnucka :grinning: parada...
24. aug 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborrkaa tak to je super.My sme teraz u mojich rodicov a pozicala som si od sesternice pavuka a Miska v nom lieta ako sarkan :grinning:
24. aug 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove poydravujeme Vas s prazdnin :sunglasses:
O doplatku Ti uz asi prisiel mail :wink: My zaciname tiez v nedelu o 13:00
24. aug 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove este nie..neviem,ci vobec pojdem...asi sa na to vykaslem @marina.o. ja uz mam tiez dlhsi cas natalku v pavuku a uz jej to ide dobre
25. aug 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, kde v alebo pri Žiline by sme mohli ísť pozrieť s malým zvieratká? Ďakujem za každý tip :wink:
29. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja my sme boli s detmi v ekoskanzene v Lietavskej Svinnej.
29. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok