Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

barborrkaa
18. aug 2010

@marina.o. ak som to tam dobre pochopila,tak na to,aby som mohla nakupovat cez net,tak sa musim regstrovat?

marina.o.
18. aug 2010

@barborrkaa ja som si to pozrela len tak zbezne,co za vyrobky ponukaju.

barborrkaa
18. aug 2010

marina.o. a ja zas naopak 😉

fukylove
18. aug 2010

ze amway - kocka, co mi bola za svedka je touto znackou poskodena, aj predava.. ak by ste chceli kontakt, rada sprostredkujem... no ja by som uz nikdy nist od nich nekupila, leze mi ta znacka na nervy 😀

fuu - a ten kocik, veru netusim... ja by som to skusila oprat na 30tke normalne s praskom na pranie a vybavene... a ak chces ten ocot, tak normalne naliat miesto prasku, no liala by som ho radsej asi zriedeny, ja s tymto veru skusenost nemam...

marina.o.
18. aug 2010

@fukylove my sme mali od amway kedysi sampon na auto 😀 uz si ani nepamatam ako umyval 😝

fukylove
18. aug 2010

@marina.o. - ja nie preto, ze by to boli zle vyrobky... ale stale o nich pocuvam dookola 🙂 ked sme s tymi kamaratmi 🙂

@barborrkaa - mne este napadlo - nebola si sa pytat v obchode, kde si ten kocik kupila? lebo mi nejde do hlavy, ze by to bolo tym, ze bol vonku a zvlhol... lebo vsak s kocikmi sa chodi uplne bezne vonku... a aj zmoknu a pod...

marina.o.
18. aug 2010

@fukylove to Ti verim,ze ich mas plne zuby 😀

barborrkaa
19. aug 2010

@fukylove ja to tiez nechapem,pretoze bugina,ktoru ma timea,tak byva este castejsie aj cez noc vonku uz dva roky a jemu neni vobec nic

fukylove
19. aug 2010

@barborrkaa - myslim si, ze na tvojom mieste by sa ta reklamacia hodila 😉

barborrkaa
19. aug 2010

@fukylove lenze oni su veeelmi mudry..oni si na kazdu reklamaciu najdu nejaku vyhovorku..aspon uz som to raz zazila a pripadala som si ako taka krava

marina.o.
20. aug 2010

@barborrkaa len do nich 😠

fukylove
20. aug 2010

@barborrkaa - a kde si kupovala kocik? tu niekde v ZA? pojdem s tebou? 😀 lebo ja som papula nevymachana 😀

marina.o.
20. aug 2010

@fukylove aj ja pojdem s Vami 😀

barborrkaa
21. aug 2010

@fukylove ake ste zlate 🙂 hej,kupovala som v ZA v kindercentre...kamaratka tam bola raz reklamovat a tak ju dokrutili,ze si musela este aj tu reklamaciu zaplatit... ja som tiez papula,ale len doma 😀

marina.o.
21. aug 2010

@barborrkaa to by som na kindercentrum ani nepovedala.Tam sa mi zdaju tie predavacky mile.Raz sme dostali ciapku zdarma 😉

barborrkaa
21. aug 2010

marina.o. ja som tam tiez dostala nejake zlavy..ja neviem,osobnu skusenost nemam..len co som pocula

fukylove
22. aug 2010

@barborrkaa - tak sa netreba dat... 😉

marina.o.
22. aug 2010

@fukylove co porabate? My spime nespime.Adelka spi a mIska sa po pol hodine zobudila...

fukylove
22. aug 2010

@marina.o. - my sme boli u nasich na navsteve, v utorok ma mamina narodky... maly doobeda aj poobede spal dve hodky, od druhej doteraz iba ubohu polhodku... tak je teraz prijemny ako klinec v topanke 😀 ale keby som o teraz ulozila spat, tak mam smolu, uz by sa nezobudil a zase o stvrtej budicek 😀

fukylove
22. aug 2010

@marina.o. od 29.8. plavame aj my 😀 Majka, zalohu sme zaplatili, kedy sa plati doplatok, nevies? lebo o tom mi neprislo ani pismenko...

suzik77
22. aug 2010

jeeeeeeeeeeej, caute, aj ja by som mozno s malou sla do vody. kde ste sa prihlasili a kolko to stoji? 🙂

fukylove
22. aug 2010

@suzik77 http://www.babyplavanie.sk

Zuzi, tu 🙂 cena 119 eur na desat hodin, myslim...

zelmirka1
22. aug 2010

plavanie robi aj Nereus a tiez bemaslovakia.sk,
my ideme pokracovat v septembri v Nereuse, je to neuveritelne ale uz ideme siesty kurz, ale vidim ze maly je vo vode rad tak sa tesim.

barborrkaa
23. aug 2010

tak dnes mi natalka zacala konecne stvorkovat,huraaaa 😀 som bola s nou na dvore a sedela na deka a hrala sa..len som odbehla do vnutra starsej podat vodu a ked som vysla von,tak natalka asi dva metre od deky si to masirovala za loptou...ved som skoro odpadla,az sa mi plakat chcelo..moj buclosko lenivucky uz neni taky lenivucky 🙂

fukylove
24. aug 2010

@barborrkaa - a s tym kocikom si bola uz? 😉 babika je sikovnucka 😀 parada...

marina.o.
24. aug 2010

@barborrkaa tak to je super.My sme teraz u mojich rodicov a pozicala som si od sesternice pavuka a Miska v nom lieta ako sarkan 😀

marina.o.
24. aug 2010

@fukylove poydravujeme Vas s prazdnin 😎
O doplatku Ti uz asi prisiel mail 😉 My zaciname tiez v nedelu o 13:00

barborrkaa
25. aug 2010

@fukylove este nie..neviem,ci vobec pojdem...asi sa na to vykaslem @marina.o. ja uz mam tiez dlhsi cas natalku v pavuku a uz jej to ide dobre

matja
29. aug 2010

ahojte dievčatá, kde v alebo pri Žiline by sme mohli ísť pozrieť s malým zvieratká? Ďakujem za každý tip 😉

marina.o.
29. aug 2010

@matja my sme boli s detmi v ekoskanzene v Lietavskej Svinnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre