Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

streserka
4. okt 2010

@mirkaza oki, uz sa inak na vas tesankujem!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkaza
4. okt 2010

@rivatha pojdem von, okolo druhej. Zbehnem asi do lidla na nejaky nakup, lebo mame doma prazdnu chladnicku🙂 Tak ked budete vonku, tak mi daj vediet, tesiiime sa. Pa

streserka
7. okt 2010

@mirkaza nasla som to maso pre male deticky. Vcera som isla okolo artfora a teda som do tej masiarne vosla. Objednavaju tam z firmy http://www.hsh.sk/page.php?4 a prsia tam stoja okolo 5 eur. Maju telacinu z mladych bykov a jahnacina by sa tiez dala objednat. Myslim si, ze to nie su az take horibilne sumy. To kura by im malo prist po 15tom.

mirkaza
7. okt 2010

@streserka Super, asi tam zajdeme. Ale tusim sa tam objednava to masko vopred, ze?

streserka
7. okt 2010

@mirkaza Mam aj telefonne cislo aby som tam nemusela chodit osobne objednavat 🙂)

zelmirka1
7. okt 2010

ahojte
od pondelka funguje materske centrum Levik na novej adrese, bola som tam vcera a je to velmi pekne, maly sa uzasne pohral. Kuknite mclevik.sk

fukylove
7. okt 2010

@streserka - Evik, ked budete objednavat, mysleli by ste aj mna mna? by som sa k Vam pridala a kedze som automobilna, tak by som pre to ked ta zbehla 😀

marina.o.
8. okt 2010

@fukylove co idete objednavat? 😉

streserka
8. okt 2010

@fukylove nieje problem, len napis co budes chciet a kolko toho. Predtym este vypytam cenu a potvrdim si to s tebou. Alebo ak chces, tak ti dam telefonne cislo.

marina.o.
8. okt 2010

hmmm,pekne citam...idete objednavat mäsko 😉

fukylove
8. okt 2010

@streserka - ked to bude aktualne - daj vediet - ja by som tak kilo z kazdeho maska 🙂

@marina.o. - ty sa nechces pridat? 🙂

marina.o.
8. okt 2010

@fukylove ja si kupujem mäsko,ked idem k rodicom 😉 dakujem

fukylove
20. okt 2010

a mame doma zubadlo 😀 konecne sme sa dockali prveho zubku 🙂

marina.o.
21. okt 2010

@fukylove tak pozor na zubadlo 😀
Zasa je to tu na tej nasej Ziline ake o nicom... 😖

pia22
21. okt 2010

Kocky vlcinciarky chodievate spolu kocikovat? Ze by sme sa niekedy pridali😉

marina.o.
21. okt 2010

my chodime na prechadzky tak vselijako aj nijako 😀 Miska by sa kocikovala a Adelka je zasa rada a ihrisku 😉

zelmirka1
21. okt 2010

ahoj @marina.o. ako sa mate ? aj Misko je rad na ihrisku ale myslim ze pocasie ked sa dalo ist na ihrisko uz skoncilo,
maly teraz najradsej fici na odrazadle-motorke, strasne sa mu to paci, vsade ju vlacime so sebou, dnes rano mu bola zima na rucicky tak sme dali motorkarske rukavice, maly frcal a ja som mrzla 😉
uz sa mi ani nezda ako som kocikovala cez zimu a maly spinkal...tak strasne to bezi ten cas, vidim ze Miska bude ma to onedlho rok, to je neuveritelne.

marina.o.
21. okt 2010

@zelmirka1 veru zlate casy,ked aj Adelka vydrzala v kociku.Adelka strieda odrazadlo s kocikom.Mas pravdu,je to neskutocne ako to leti a Miska ma na buducu nedelu uz rok.Ani neviem ako to ubehlo.Inak sa mame tak rovnako.Sme zdravi a to je hlavne 😉

123diskusia
21. okt 2010

Ahoj maminky, citam tie vase nazory na instruktorky z baby plavania /nereus/. 😔 Je mi luto,ze niektore maminy maju zly pocit z hodin ,ktore pre vas pripravujeme, ale za /Moniku, Adu,Zuzanu M. a Danku/, mozem povedat ,ze sa pravidelne stretavame a spolocne vymyslame pre vase deti nieco nove..........a ak mate z niecoho zly pocit kludne nam to mozte po hodine povedat. A este k Emuske a k tomu ze plakala na hodinach a my sme si ju nevsimali....,naozaj sa neda aby sme pri kazdom placi prerusili hodinu,zaplatili si ju vsetci rovnako a niekedy by sme len 30 min. utesovali deti,hlavne na prvych hodinach,a myslim si,ze aj tak si maminka vie najlepsie utesit svojho drobca. Mam tiez deti uz velke ,takze viem o com hovorim. Tak ak budete niektora u nas plavat,tak urcite budeme robit vsetko preto aby ste boli spokojne,kazda sme ina 😀 tak si kludne vyberajte 🙂 a nebojte sa ozvat ak mate problem najpr nam. Ahojte a len prijemne mamickovske povinnosti 🙂 🙂 🙂

zelmirka1
28. okt 2010

niako to tu zamrzlo ked sa ozvala insturktorka z Nereusu 😀 😀 inak ta spokojnost je rozna stale pocuvam niake maminy sa rozpravat o plavani. Pochybujem ze niektora ak by mala zly pocit tak by to pekne po hodine povedala instruktorke, napriklad ak je skusenost ze to nebolo akceptovane.
Ja som teraz som nastastie spokojna, maly je tam velmi rad a vodu si uziva. 😕
Vcera som si vsimla ze v parku na Boriku robia uplne nove detske ihrisko, uzasne....tesim sa lebo tam to bole este z cias ked som sa tam hravala ja 😒 a teraz to konecne prerabaju, sice ide zima ale aj tak je to fajn.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
28. okt 2010

no veru @rivatha je to super, dnes som isla okolo a vyzera ze tam bude toho dost pre deti tak sa velmi tesim, ved to je vlastne jediny park v Ziline 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
28. okt 2010

ano lesopark sa da, ale tam chodim len ked ideme aj s muzom lebo ta preliezka so smyklavkami je urcena pre vacsie deti, maly mi tam lezie strasne rad, ja musim za nim a dole ho musi este niekto chytat lebo sa pusta z tej najvacsej 😀
v parku asi bude take ihrisko ako su na Vlcincoch alebo na Hlinach lebo tam stavali aj oplotenie. Sice by vyzeralo krajsie keby to bolo len tak sucastou parku, ale ked nad tym rozmyslam tak je to lepsie, lebo u nas este ludia ktori vencia psa nedokazu zbierat po nom hovienka takze keby to nebolo oplotene tak by to tam za chvilu bol des. 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 zamrzlo to veru tou instruktorkou 😉 ale som rada,ze sa to tu zasa pohlo.Inak,ja osobne si myslim,ze Nereusu konkurencia nezaskodila 🙂

zelmirka1
28. okt 2010

@marina.o. suhlas 😉

marina.o.
28. okt 2010

@rivatha ja ked vidim psa,tak sa mi chlpy jezia,ked si predstavim,ze tam potom pojdu deti.Ale ludia su vselijaki.Raz som videla maminku s dvoma detmi.Jedno v kociku a druhe kracalo popri nej a vencili psika.Psik sa vykadil a maminka si spokojne kracala dalej...otrasne.Zaujimalo by ma ako ziju v byte 😖

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre